Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood - recenzja wersji PC

39 postów w tym temacie

Pytanie do Recenzenta - na jakiej rozdziałce i przy jakich detalach gra była testowana? I ile mniej więcej było FPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:45, Maverick07 napisał:

Premiera w Polsce jest 18


A przypadkiem nie dzisiaj?
tak,min,podają gry-online i sklep Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:37, pepsi napisał:

johnywol --> dziś dla potwierdzenia otrzymaliśmy informację od Ubisoftu, że w podstawowej
wersji gry nie ma Porwania Leonarda. ja w wersji recenzenckiej miałem dostęp, ale to
nie to samo co wersja sklepowa, dlatego jeszcze dodatkowo pytaliśmy co i jak.


Dziwne, bo ja mam wersję standardową i DLC mogłem włączyć w UPLAY za darmo. Nawet na forum Ubi jest informacja, że wersja standardowa zawiera Animus Project 1 i 2 oraz Porwanie da Vinci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten fragment o konfiguracji sprzętowej brzmi niezwykle optymistycznie, bo póki co, silnik Anvil ma u mnie tendencję spadkową. AC1 śmigał pięknie, Prince of Persia również. Natomiast z AC II już tak miło nie było. Średnio 20 fps przy dowolnych ustawieniach. Nie znaczy to oczywiście, że nie dało się grać (GTA IV chodziło o wiele gorzej i jakoś je ukończyłem), ale skoro na A3600+ tak zasuwa... nieźle. Screeny są w rozdzielczości 1024x768, czyli raczej średnio na jeża. Takiej rozdziałki używało się 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 17:50, n33trox napisał:

Ten fragment o konfiguracji sprzętowej brzmi niezwykle optymistycznie, bo póki co, silnik
Anvil ma u mnie tendencję spadkową. AC1 śmigał pięknie, Prince of Persia również. Natomiast
z AC II już tak miło nie było. Średnio 20 fps przy dowolnych ustawieniach.

u mnie tak samo, dlatego tez zwrocilem na ten fragment uwage, ac1 chodzil mi w 40-50fps, z ac2 juz bylo znacznie gorzej: 30-35, czasem nawet 25, znajomy z gorsza od mojej karta graficzna mial jeszcze gorzej 20fps, najdziwniejsze, ze zmiana rozdzielczosci i ustawien grafiki nic nie zmieniala, pozostaje tylko to ile fps uwaza recenzent za niezwykle plynna gre, bo ja 20fps do tej kategorii nie zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 19:08, Gnutelks napisał:

No dobra, ale nie rozeznaje się w tym uplay, jak niby włączyć te DLC?


Druga zakładka licząc od lewej (Win) potem Rewards i na samym dole jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 15:38, Vojtas napisał:

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Dwie też nie. Ubisoft ma u mnie bana dopóki nie odszczekają
wycofania DRM-u w obecnej postaci. Ciekawy news z wczoraj:
http://www.rockpapershotgun.com/2011/03/16/oh-ubisoft-torrented-their-own-music/

Trudno to jakkolwiek sensownie skomentować. Brakuje słów po prostu. :)


Przez DRM nie robiłem preordera gry, mimo że tytuł sam w sobie jest poprostu genialny, jedynym powaznym minusem po moich przejsciach w czesci drugiej był własnie DRM, owszem jedna jaskółka wiosny nie czyni ale przy wszystkich ich zapowiedziach że jest to świetne rozwiązanie zwątpiłem i tytuł skreśliłem kompletnie z listy zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza o drm, choć sam nigdy do niego nic nie miałem, ale opcji zapisywania save''ów na serwerze trochę szkoda. Choćby w formie Steam Cloud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś odpowiedzieć mi na pytanie, czy w wersji PC jest dodane DLC "Konspiracja Kopernika" (to dlc z ps3)? Z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 15:04, Szarakus napisał:

Mógłby ktoś odpowiedzieć mi na pytanie, czy w wersji PC jest dodane DLC "Konspiracja
Kopernika" (to dlc z ps3)? Z góry dzięki za info


DLC z PS2 chyba jest ekskluzywne tylko na PS3

co do wersji PC - problemem 9 przynajmniej u mnie 0 jest sterowanie za pomocą myszki - czuję się tak,jakbym nie miał pełnej kontroli nad kamera i nad postacią,często nawet obrót kamery sprawia problem,ruch myszka jest albo strasznie powolny albo b.szybki - może sterowanie padem od X360 nie cierpi na tę wadę ale mnie osobiście padem gra się w tę serie b.źle ...
dziwne,bo dwójka nie cierpiała na takie problemy ze sterowaniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czy wam multi tez kuleje no u mnie siedzenie przez prawie godzinę i nic zmieniają się tylko mapy i łączy się może po dwie trzy osoby i tak w kółko Macieja no a przecież napewno więcej osób kupiło ta giere co zrobic by w końcu zacząć grac bo po to wydałem kasę na orginal pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować