Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy datę premiery World of Tanks

11 postów w tym temacie

Bardzo fajna gierka. Co prawda ostatnio przystopowałem z graniem, nie chce mi się wypruwać flaków na farmę, której efekty potem i tak doczekają się hard wipe''a.

Ale jak wyjdzie na pewno kupię. No i będzie darmowy premium tank dla tych co uczestniczą w becie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę mało czasu jak na przejście z 0.6 do 1.0. Gra jest niezła ale mało urozmaicona - im dalej tym większa monotonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny preoordera nadal są nie znane, ale swego czasu, pojawił się screen: http://downloads.worldoftanks.ru/wotru/comeu/uploads/preorders.jpg

ciekawy jestem cen, ale z tego co widzę, to najtańszy pre order będzie za chyba 40 usd, czyli coś 30 euro, ale nie daję głowy

Swoją drogą, gra świetna, aczkolwiek jest poważny problem przy matchmaking gdy ilość graczy nie jest odpowiednia :( zdarza się grając czołgiem tier4 na trafienie na czołgi tier8 :(


@gmx release wersja ma być 0.6.4 a nie 1.0. Dlaczego ? zapytaj o to developerów :P Tak więc, czeka nas jeszcze patch 0.6.4 który ma być release patchem, obecnie jest wersja 0.6.3.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 17:04, TobiAlex napisał:

@up ceny pre-ordera? Przecież to darmowa gra.


gra ma być darmowa, ale jest też gold w grze, dzięki którym możesz sobie opłacić konto premium (+50% expa i kasy + możliwość tworzenia plutonów (team) z przyjaciółmi), możesz wymiać exp z czogłów na exp ogólny, kupić premium ammo, premium moduły, premium czołgi, wyszkolić załoge na 100% i wiele innych możliwości. Oficjalne stawki w USD i EUR dla Europy i Ameryki za gold nie są znane jeszcze, ale podobno mają wynosić tyle co dla rosjan, czyli 10usd = 2500 golda, w EUR to będzie odpowiednio mniej, z racji iż 1 USD nie równa się 1 EUR

Pre order ma polegać na tym, że kupujesz sobie pakiet golda (zobacz na screen) wraz ze zniżką 10% + czołgiem. Po release nie będzie takich opcji.

Pre order oraz kupno Gold jest dobrowolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 16:36, Dziki_Los napisał:

Bardzo fajna gierka. Co prawda ostatnio przystopowałem z graniem, nie chce mi się wypruwać
flaków na farmę, której efekty potem i tak doczekają się hard wipe''a.


Heh, mam tak samo. Od kiedy uświadomiłem sobie, że i tak całe moje granie szlag trafi, to jakoś mi się odechciało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Doszedłem wreszcie do wymarzonego Jagdpanthery i dupa - od połowy kwietnia mi zabiorą wszystko. TO sobie zrobię przerwę i poczekam na pełną wersję.

Przy okazji, nie wiecie czy w wersji finalnej będzie ten sam błąd polegający na tym żę dopiero w ostatniej chwili widać kto nadjeżdża. Mam tak w przypadku nawet bardzo dobrych czołgów i wyszkolonej załogi....
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować