Zaloguj się, aby obserwować  
Darco626

Jakie gry chcielibyście aby wydałoCDProjekt

192 postów w tym temacie

ostatnio sobie kupilem ea classic dk1 + dd za jedyne 24 zl bo mi mojego starego gdizes wcielo a byla to jedna z moich ulubionych a teraz mam znowu i jedzieeeeemy =) swoja droga Dk ma chyba najlepsza jak do tej pory polonizacje - a przynajmniej jedna z =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 11:00, moonman napisał:

jeszcze byl dodatek do jedynki: Deeper Dungeons, ale to pewnie tez przeszedles :P


No całe Dungeon Keeper Gold wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

egzakly =P ale tak na serio bardzo bym chciał jakieś starsze dobre tytuły zobaczyć na półkach bo nie mam w co grać adzisiejsze tytuły to tylko grafika grafika i chłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 11:12, mefjak napisał:

egzakly =P ale tak na serio bardzo bym chciał jakieś starsze dobre tytuły zobaczyć na półkach
bo nie mam w co grać adzisiejsze tytuły to tylko grafika grafika i chłam...


Zgadzam się ale niektóre są fane. Ta grafika 3D niszczy połowe starych strategii, bo autorzy patrzą na grafę a nie na fabułę(RPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 11:25, BlackBomb napisał:

> egzakly =P ale tak na serio bardzo bym chciał jakieś starsze dobre tytuły zobaczyć na
półkach
> bo nie mam w co grać adzisiejsze tytuły to tylko grafika grafika i chłam...

Zgadzam się ale niektóre są fane. Ta grafika 3D niszczy połowe starych strategii, bo autorzy
patrzą na grafę a nie na fabułę(RPG).


niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym chciał żeby żeby wydali Hellgate: London (czytaj temat numeru 12/05 numer CDA). Dla wyjaśnienia to stworzone przez studio Flagship bardzo ciekawie wyglądające z niesamowitą grafiką połączenie RPR-a z FPS-em. A to studio którego większość z was pewnie niezna zostało założone przez ludzi którzy tworzyli Diablo, Diablo2,StarCraft i całą serie Warcraft (w tym także World of Warcraft)!!! Więc można się spodziewać super gierki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakby wszystkie gry wydawał CDPROJEKT a tak poważnie to chciałbym żeby CDPROJEKT wydawał wszystkie RPG-i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby CDPROJEKT wydawał wszystkie gry. Jednym z powodów dzięki którym tak sądze są polonizacje. CDPROJEKT robi je najlepiej i niech ktoś mi zaprzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę i nalegam:
NFS chociaż to niemozliwe
GTR 2 bo jest możliwe
GTA 50% na 50%
A tak na seroi to przecież wiadomo że jeden głos nic nie da. Może zbierzemy się w grupe i zaproponijemy coś (luz)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować