Zaloguj się, aby obserwować  
Darco626

Jakie gry chcielibyście aby wydałoCDProjekt

192 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2006 o 20:14, maja96 napisał:

ja tam bym chcial zeby cdprojekt wydalo jakieś wyścigi

Niestety,:( Ja też najpierw tak myślałem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:23, sekundka napisał:

> ja tam bym chcial zeby cdprojekt wydalo jakieś wyścigi
>
Niestety,:( Ja też najpierw tak myślałem.........


Sorry chodziło mi o Just Cause a nie o wyścigi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holo- Popieram! Popieram!! Popieram!!! Dlaczego takie gry po prostu znikają ze sklepów, choć są wciąż świetne? :( Dla mnie w EKN powinny być właśnie takie gry, a nie nowości (błech) typu The Punisher czy Enter the Matrix.Gdyby System Shock 2 albo Alien vs Predator pojawiły się w reedycji to bym się chyba popłakał się ze szczęścia, ale lepiej po raz 20 dawać kolejną superaśną kolekcję Fallouta* (nie zliczę, w ilu edycjach można było tą grę kupić) albo jakąś (blech) świeżynkę dla tych, dla których najważniejsze jest to, ile gra ma lat (oczywiście im młodsza tym lepsza). Taki już los miłośnika gier niestarych ale i nienowych. BUUUU.
*Oczywiście nie mam nic do Fallouta, ale denerwuje mnie to, że dystrybutor niektóre gry wydaje na wszystkie możliwe sposoby, a inne (Silent Hill 2) tylko raz, a po tym już o nich zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2006 o 20:19, Quatre napisał:

Ty jakiś nadpobudliwy jesteś? :P Ja tylko napisałem,że gry EA wydaje u nas EA, koniec kropka.
A Ty od razu na mnie najeżdżasz. To skoroto są takie marzenia tylko, to od razu napisz może,
że chciałbyś, aby CDP wydawałą wszystkie gry w Polsce - zdrowy monopol nikomu jeszcze nie zaszkodził,
prawda? :P Ja raczej uważam, że w tym temacie powinno się pisać o grach realnie możliwych do
wydania przez CDP, czyli takich, które nie mają jeszcze dystrybutora w Polsce, a bardzo obiecująco
się zapowiadają. A takich gier jest sporo wbrew pozorom. Bo pisanie, jakby to było pięknie,
gbydy ... nie ma większego sensu, bo gdyby np. politycy w Polsce byli uczciwi, to Wałęsa by
pewnie zrobił u nas tą drugą Japonię ^_^

Nie będę dyskutowal z dobrej woli:) Nie najezdżam na ciebie tylko piszę jak wszyscy nierealne propozycje bo nikt tego nie zakarze. Skoro chcesz aby pisać o grach które nie mają jeszcze Dystrybutora PL, prosze bardzo...Porozmawiaj z zalożycielem tematu lub moderatorem i domagaj się zmiany znaczenia oraz regulamin tematu:D Mi to nie stanowi problemu, jezeli chcesz załóż temat ''''Gry które mogą zostać wydane przez CD Projekt''''. Napewno się wypowiem i wtedy napisze te realne:D Mam nadzieje że pogodzisz się z losem a forumowicze będą musieli a raczej mogli wpisywać gry których nie wyda CDP ale o tym marzycie gdyż wiecie ze CDP jest super i bije Cenegę na łeb:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogliby wydac ta gre(nie pamietam nazwy moze ktos dopisze) podobna do far craya i crysiza(ta gre tez mogliby wydac) mogliby tez wydac war of conflict(chyba tak to sie nazywa(to ma byc fps bo moze taki tytul ma jakis rpg lub rts jesli tak to sory) i wydac kompilace crack down na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech CDP przejmie prawa do gier UbiSoftu na PC od Cenegi i będe zadowolony. Dla mnie może być monopolistą growym na rynku {pod warunkiem oczywiście że niezmieni swego podejścia do klienta}.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 22:49, Shadow1994 napisał:

No moim mażeniem jest żeby Wydali oni Battle for middle-earth 2 a nie EA no i jeszcze LotR
online . :)
Pozdrawiam!

Możesz sboie marzyć ale twe marzenie nigdy i tak się nie spełni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 22:49, Shadow1994 napisał:

No moim mażeniem jest żeby Wydali oni Battle for middle-earth 2 a nie EA no i jeszcze LotR
online . :)
Pozdrawiam!

Ostatnio kupowałem jedną z gier Lo.t.R.-owskich i pomyślałem o tym samym.Niestety tak jak PAPISHON nie bardzo wierzę , żeby tak się stało , ale marzenie piękne.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2006 o 10:04, KrzychW napisał:

Ostatnio kupowałem jedną z gier Lo.t.R.-owskich i pomyślałem o tym samym.Niestety tak jak PAPISHON
nie bardzo wierzę , żeby tak się stało , ale marzenie piękne.:-)


Skoro EA kupiło wszystkie prawa to raczej nikłe czanse, że CDp wyda kiedykolwiek którąkolwiek grę LOTR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał, żeby CDP wydało jakąś grę z uniwersum Star Wars, przynajmniej byłaby (prawdpodobnie) niska cena :P.

Prosże nie odpowiadać na tego posta postem w stylu: "LEM jest wydawcą gier z uniwersum Star Wars", bo ja o tym wiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 10:06, rick90 napisał:

Skoro EA kupiło wszystkie prawa to raczej nikłe czanse, że CDp wyda kiedykolwiek którąkolwiek
grę LOTR

Dlatego też piszemy o naszym "chciejstwie" , a nie o stanie faktycznym.Trzeba jednak przyznać , że wydawca gier "Tolkienowskich" i Starwarsowych" (bo to chyba ten sam) absolutnie nie jest zainteresowany zmianą polityki marketingowej.Gry się sprzedają , więc po co dawać coś więcej.Na tym tle CDP wypada bardzo dobrze , a ostatnio Cenega coś usiłuje , ale Klub Gracza to jak na razie porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..a ja mam żal do CDP, że nie postarali się wystarczająco i nie wywalczyli sobie praw wydawniczych do TES IV: Oblivion... Szkoda, że kontynuacja jednego z mych ulubionych cykli została rzucona na pożarcie beztalenciu wydawniczym, jakim w mym mniemaniu jest Cenega :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować