Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz gameplay z pecetowej wersji Crysis 2

46 postów w tym temacie

Wytrzymać do przyszłego tygodnia :) Edycja Limitowana już dawno zamówienia. Mam nadzieję, że razem z grą będzie już edytor. No, ew. mogę na ten edytor poczekać miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic specjalnego. Stary Crysis, tylko brzydszy i bardziej konsolowy, w dodatku z auto-aimingiem (lamer mode on?). I inteligencją przeciwników też konsolową - zanim otworzą ogień, mijają WIEKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:17, Tenebrael napisał:

Nic specjalnego. Stary Crysis, tylko brzydszy i bardziej konsolowy, w dodatku z auto-aimingiem
(lamer mode on?). I inteligencją przeciwników też konsolową - zanim otworzą ogień, mijają
WIEKI.


Co ty mówisz człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:30, Grider napisał:

Co ty mówisz człowieku


W tłumaczeniu na nasze brzmi to mniej więcej tak: "Mam puszkę po konserwie, która nie uciągnie tej gry."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:34, Rzulek napisał:

W tłumaczeniu na nasze brzmi to mniej więcej tak: "Mam puszkę po konserwie, która nie
uciągnie tej gry."


Może ktoś ma konsolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:40, Grider napisał:

Może ktoś ma konsolke


Jakby ktoś miał konsole, to raczej by nie płakał, że gra posiada jakieś uproszczenia z konsol:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:17, Tenebrael napisał:

Nic specjalnego. Stary Crysis, tylko brzydszy i bardziej konsolowy, w dodatku z auto-aimingiem
(lamer mode on?).

auto-aiming ponoc usuna w pelnej wersji w multi, w singlu mozesz sobie wylaczyc, w crysisa1 tez mozna bylo grac na padzie, a ze bardziej konsolowy to sie zgodze, sam mam crytekowi za zle kilka rzeczy (w tym brak zaawansowanych opcji graficznych), chociaz z ostateczna ocena sie wstrzymam do pelnej wersji, wiadomo mapy niby mniejsze niz w jedynce, ale ja wiem czy ogolnie brzydsza grafika? na pewno oswietlenie jest znacznie lepsze niz w jedynce, dla mnie to nawet moze byc ten crysis2 gorszy od jedynki, ale nadal prezentuje sie to o niebo lepiej od konkurencji, dla mnie nawet znacznie lepiej od bf3, gdzie skrypt na skrypcie - niemal jak ogladanie filmu

@n33trox: przeciez on gra na myszy i klawiaturze, tylko slabo macha mycha zeby to nie wygladalo chaotycznie, widac ze uzywa myszki jak ustawia sobie bron albo kupuje modul nanosuita, widac tez press V jak zabija po cichu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie. Cudnie. Ale po Crysis 1 spodziewałem się większej swobody w demolce. A tu? Koleś wysadził bombę w baraku, a on nawet nie drgnął (a dym i eksplozja przeniknęła przez ściany). Mam nadzieję, że kolejny Crysis nie będzie tak wykastrowany pod względem fizyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 21:26, kaszubiak napisał:

Pięknie. Cudnie. Ale po Crysis 1 spodziewałem się większej swobody w demolce. A tu? Koleś
wysadził bombę w baraku, a on nawet nie drgnął (a dym i eksplozja przeniknęła przez ściany).
Mam nadzieję, że kolejny Crysis nie będzie tak wykastrowany pod względem fizyki.

w crysis1 nie bylo wcale wiecej fizyki niz tutaj, baraki tez sie nie rozwalaly, fakt ze brakuje tych malych chatek ktore rozwalaly sie genialnie no ale ciezko by bylo je uzasadnic w srodku nowego yorku, drzewka nadal mozna skosic, za to z destrukcji dodali w c2: rozwalanie niektorych materialow (glownie oslon) po kawalku, przykladowo te kontenery tez mozna deformowac rzucajac granat obok, w 1:57 widac jak taki kontener by wygladal po wybuchu granatu, po tym wybuchu w srodku moglyby sie odksztalcac na zewnatrz - moze tak jest ale nie widac tego na filmiku, jak nie to coz :), wiec fizyki jest raczej wiecej niz w c1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... Mam jakieś dziwne wrażenie od pierwszych gameplayów i prezentacji silnika już, że jakoś Crysis 1 wydawał się ładniejszy ; p. Odpowiadała mi wizja szlajania się po wyspach. Poczekam do premiery... Jednak po demie mogę stwierdzić ,że na kilometr czuć konsolą niestety. Xkloca mam ,ale nie do takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:34, Rzulek napisał:

W tłumaczeniu na nasze brzmi to mniej więcej tak: "Mam puszkę po konserwie, która nie
uciągnie tej gry."


Mam puszkę, która uciągnie tą grę na 2 x większych detalach, niż konsola. O, przepraszam - uciągnęłaBY, gdyby twórcy zadbali o to, by grafika odpowiadała możliwościom PC-tów, a nie równali w dół do konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, myślałem, że ją kupię, ale teraz zaczęła mi wyglądać na kolejną bezmyślną siekę. I jeszcze ta nieudolna próba upodobnienia gameplayu do tzch z BF3, pokazywanych przez DICE, żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować