Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejna garść nowych screenów z Dead Island

23 postów w tym temacie

Czy mi się zdaje czy ten zombie jest komicznie duży? Może to przez perspektywę. Poza tym wygląda trochę jakby go tam wklejono photoshopem. Screeny niezbyt mnie zachwyciły, ale nadal będę się przyglądać tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wielgachny ala strogg w kaftanie całkowicie mnie zniesmaczył - wygląda jak kolejny mutant/wynik nieudanego eksperymentu świrniętych naukowców bla bla bla... miałem nadzieje że to będzie coś bardziej na wzór Left 4 Dead, filmów 18 days after... i tym podobnym a tu wyskakuje screen z takim wielgachnym mutancikiem w tandetnym kaftaniku i całe moje nadzieje legły w gruzach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się screeny podobają a co do kolesia w kaftanie to ja miałem okazję widzieć <żywego> kolesia o głowę ode mnie wyższego<a ja mam ponad 190cm> z podobnymi gabarytami. Byk jak nie wiem co więc dlaczego to miał by być od razu jakieś mutanto-ludzkie stworzenie??

PS. To tylko screeny, nie wiadomo z której wersji <pre-alpha, alpha czy inne pieruństwo> zatem wstrzymajcie rumaki i nie podnoście sobie ciśnienia na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 21:31, marcin-malysza napisał:

Byk jak nie wiem co więc dlaczego to miał by być od razu jakieś mutanto-ludzkie stworzenie??


Bo ten tutaj wygląda jakby mógł deptać samochody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się chyba starzeję lub nie nadążam za obecnymi standardami, gdyż patrzę na te screeny i stwierdzam, że gra wygląda ładnie, po czym widzę komentarze równające grafikę z ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:34, Grider napisał:

Ludzie to jest polska gra. Trzeba się cieszyć tym co jest

Nie rozumiem twojego punktu widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 21:34, Alehor napisał:

> Byk jak nie wiem co więc dlaczego to miał by być od razu jakieś mutanto-ludzkie
stworzenie??

Bo ten tutaj wygląda jakby mógł deptać samochody...


Przyjrzyjcie się. Ten zombiak w kaftanie stoi na przewróconym samochodzie i jest na pierwszym planie.

Grafika nie wygląda źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 22:33, Madoc napisał:

> Ludzie to jest polska gra. Trzeba się cieszyć tym co jest
Nie rozumiem twojego punktu widzenia.


To przeczytaj trzy pierwsze posty. Bo mój post się do nich odnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 22:42, Grider napisał:

> > Ludzie to jest polska gra. Trzeba się cieszyć tym co jest
> Nie rozumiem twojego punktu widzenia.
To przeczytaj trzy pierwsze posty. Bo mój post się do nich odnosi

Chodzi mu o to, że Polska to już nie zaścianek, jeżeli chodzi o robienie gier - może w absolutnej światowej czołówce nie jesteśmy, ale na pewno nie możemy podchodzić do naszych gier na zasadzie: przecież to Polska gra, grafika może być średnia, dźwięk może być średni, można przymknąć oko na to, czy tamto - nie, nie można. Jeżeli grafika jest dla kogoś brzydka, to nie ma znaczenia, czy mówimy o Blizzard, czy o Techland, po prostu jest.

Ja osobiście nie mam szczególnych uwag, bo i nie ma do czego - gameplay or it didn''t happened.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:34, Grider napisał:

Ludzie to jest polska gra. Trzeba się cieszyć tym co jest

A mnie nie obchodzi, czy gra jest angielska, polska lub wietnamska. Oceniam to co widzę i nie mam się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, polska produkcja, należy być dumnym. Ale ten cholerny piasek wygląda jak z zestawu zabawek Barbie dla małych dziewczynek - plastik, plastik i jeszcze raz plastik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować