Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Peter Molyneux przeprasza za niespełnione obietnice

27 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Pierwszy bajkopisarz branży gier wideo, Peter Molyneux, przeprasza... za zbyt wydumane obietnice. Dziękuje też dziennikarzom, którzy... nie zasypiali w czasie jego wystąpień. A to wszystko na gali rozdania nagród BAFTA.

Przeczytaj cały tekst "Peter Molyneux przeprasza za niespełnione obietnice" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable już w 2 części nie było fable... nie było tego klimatu, dostaliśmy jakieś udziwnione simsy...
Teraz niech się zajmie Black&White 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 21:33, Gumisiek2 napisał:

Który to już raz Molyneux przeprasza za niespełnione obietnice?

Mi się wydaje że widzę newsa tego typu co najmniej trzeci raz.

Swoją drogą- wolę niespełnione obietnice Petera, niż po raz kolejny takiego samego CoDa (lubię CoDy, ale bez przesady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ulubiony twórca gier wideo. Wiem, że grono wielkich fanów Fable nie jest duże, ale ja po prostu ubóstwiam tę serię (oprócz 2. części). Według mnie cokolwiek by Peter nie obiecywał, to i tak okaże się, że jego gry są rewelacyjne, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No way! Peter M. wreszcie poczytał, co o nim wszyscy piszą XD

To oczywiście żart. Wielki szacunek dla tego pana. Jest jednym z niewielu ludzi, dzięki którym, odpalając nową grę, możemy powiedzieć: "Wooow, jaaakie to faaajneee"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2011 o 20:39, metronom napisał:

Robi się to już nudne. Piotrek obiecuje, Piotrek przeprasza. Jakby wziąłby się do roboty
to by nie musiał przepraszać.

Jak rozumiem jesteś lead designerem w mitycznym studiu deweloperskim, które zawsze realizuje wszystko, co było założone, zawsze jest na czas i w budżecie? Nie? To może daruj sobie teksty w stylu "jakby wziąłby się do roboty", zanim sam nie osiągniesz przynajmniej podobnego poziomu w czymkolwiek. Patrz komentarz powyżej - nawet kiedy nie udaje mu się zrealizować wszystkich planów, gry są świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten gość to typowy kretyn i kłamca. Specjalnie tak chwalił swój produkt aby wyłudzić jak najwięcej pieniędzy z graczy. Mógłby się chociaż do tego przyznać. Oj nie ładnie panie Molynuex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Populousa by wyczarował nam nowego! Niech bedzie identyczny jak Populos: The beginnigs", czy jako tam szło (grałem w to parę lat temu) tyle, że z odświeżoną grafą i na pieca. Na konsole też, ale przede wszystkim na pieca.

I oczywiście Black&White3 :D Genialne gry.

@up
Kretynem jet ten, który wierzył w każdą jego bajkę... Ale kłamcą jest, to to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować