Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood PC - patch 1.01 już jest

13 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2011 o 12:00, TobiAlex napisał:

Darth_Sithis bo w studiu mają 15 konfiguracji PC, na świecie jest ich miliony. Proste


Ja bardziej bym stawiał na optymalizację procesu :) duży projekt wymaga restrykcyjnych workflow''ów. Podejrzewam że po zamknięciu finalnej wersji aplikacji nie ma opcji jej zmiany a jeśli by trzeba zmieniać to by workflow wymagał od nowa całych testów kosztujących podejrzewam nie mało :) podczas gdy wydanie patcha tyle nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest nowy AC :), pykam od wczoraj. W tej części wszyscy bohaterowi noszą bródki hah :D Podoba mi się ten pomysł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa a mieli nam już wydać na maxa dopracowany produkt w dniu premiery, w końcu podobno właśnie w tym celu czekaliśmy te 4 miesiące a tu jak zwykle bubel. Właśnie zainstalowałem grę więc pobiorę tego patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:42, Sanders-sama napisał:

A tak w ogóle to gdzie jest link do tego patcha? ;-)

Przy uruchomieniu gry wyszukuje Ci aktualizacje i sam pobiera. Później gdy już pobierze musisz zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 14:42, Sanders-sama napisał:

A tak w ogóle to gdzie jest link do tego patcha? ;-)


Na co link? Gra przecież sama się aktualizuje po uruchomieniu exe. Poza tym patch był dostępny już wczoraj więc możliwe, że zaktualizowało ci automatycznie i nawet nie zauważyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować