Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wygraj karabin Steyr AUG A2 w nowym konkursie Homefront!

33 postów w tym temacie

Aha, jeszcze jedno:

Drodzy redaktorzy Gram.pl, w polskiej nomenklaturze nie istnieje takie coś, jak karabin szturmowy. AUG to KARABINEK AUTOMATYCZNY lub KARABINEK SAMOCZYNNO-SAMOPOWTARZALNY. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2011 o 13:08, Slova napisał:

Drodzy redaktorzy Gram.pl, w polskiej nomenklaturze nie istnieje takie coś, jak karabin
szturmowy. AUG to KARABINEK AUTOMATYCZNY lub KARABINEK SAMOCZYNNO-SAMOPOWTARZALNY. Ech...


Oni mają znać się na grach, nie na militariach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 13:08, Slova napisał:

Aha, jeszcze jedno:

Drodzy redaktorzy Gram.pl, w polskiej nomenklaturze nie istnieje takie coś, jak karabin
szturmowy. AUG to KARABINEK AUTOMATYCZNY lub KARABINEK SAMOCZYNNO-SAMOPOWTARZALNY. Ech...


Stronom zajmującym się tym to nie przeszkadza, nam tym bardziej :)
http://www.militaria.pl/action_sport_games/karabinek_aeg_steyr_aug_a2_(15909)_p5711.xml
http://www.militaria.tm.pl/karabinek-szturmowy-asg-steyr-aug-3176.html

Pablo1989--> słuszna uwaga, korzystaliśmy z opisu broni ze strony Militaria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że to plastik jak w Dead Space 2... chyba nie myśleliście, że to prawdziwa replika albo chociaż replika dobrej jakości? To wy jeszcze w te bzdury w kolekcjonerkach wierzycie? Naiwniacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2011 o 23:33, Sajmonix11 napisał:

Mam pytanie czy mógłbym wam wysłać jeszcze jednego linka do filmik ponieważ coś się z
youtube stało i nie mam go tam?


Tak, wyślij jeszcze raz zgłoszenie

Sponsi--> co Ty pitolisz? to nie żaden plastik a la DS2 i nie jest z kolekcjonerki Homefronta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 11:57, Sponsi napisał:

Plastikowy szit made in China, jak to miało miejsce w kolekcjonerce Dead Space 2? Nie,
dziękuję.



Ciekawi mnie, czy kiedykolwiek trzymałeś w rękach jakąkolwiek lepszą replikę prócz tych, które można kupić na straganie za 20 złotych - bo wydaje mi się, że nie.


Co do tematu:

Konkurs ciekawy i zastanowię się nad uczestnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh fajny by był prezent na urodziny:( nie znam sie na komiksach a już tym bardziej na wideo, ale coś podesłałem< może w końcu zacznę zabawę w ASG już jako gracz a nie widz.....

Czy można było w postaci opowiadania nadesłać pracę, nie znalazłem w reg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłane opowiadanie, mam nadzieję, że docenią i będę miał replikę ;) A że nadmiar pewności siebie szkodzi to w razie czego zwycięzcom gratuluję ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ludzie są ambitniejsi niż ja i rysują komiksy. Ja nie mam predyspozycji do rysunku, ale do pióra ponoć mam ;) Przydałoby się potem opublikować prace, ciekawi mnie, jak to widzą inni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować