Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy królów - pierwsze wrażenia

111 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2011 o 08:37, Pietro87 napisał:

No a w ME przynajmniej twórcy nie traktowali cię jak debila-nidorozwoja, a tu jak na
czas nie wybierzesz odpowiedzi to system wybierze za ciebie.


No i to aż 4-5 razy w czasie całej gry. Wypowiadasz to takim tonem, jakby chodziło o całą grę + sequel. ;)

Dnia 21.03.2011 o 08:37, Pietro87 napisał:

I nie chodzi tu o godzinne zastanawianie się na odpowiedzią, ale czasem w grze cRPG prowadząc
dłuższy bardziej złożony dialog ciężko decydować w kilka sekund co zrobić.


Szczerze powiedziawszy, również nie jestem zwolennikiem takiego rozwiązania, bo korzystałem już z niego w Fahrenheicie, ale te kilka razy w czasie całej gry jestem w stanie bez trudu znieść. A Ty robisz z igły widły.

Dnia 21.03.2011 o 08:37, Pietro87 napisał:

Nie wiem czy pytanie o loadingi mam narysować kredkami, żeby było zrozumiałe ?


Jeśli chcesz... Możesz świecowymi, są bardziej nastrojowe. ;)

Dnia 21.03.2011 o 08:37, Pietro87 napisał:

Bo zarówno konsul nie bardzo rozumie o co chodzi i ty tym bardziej.


Wiem, o co chodzi. Napisałem raz, ale powtórzę - nie spodziewam się, by beta przypominała fazę gold. Liczę, że wersja gold będzie chodziła tak jak powinna chodzić dopracowana gra - płynnie, bez przycięć i mozolnego mielenia. W tej chwili nie da się niczego stwierdzić na pewno. Jak powiem "wierzę, że poprawią", to nie uznasz tego za poważne. W tej chwili jedyne co NAM pozostaje, to wierzyć na słowo, bo gra przecież jest wciąż szlifowana. Każdego dnia usuwane są błędy, wprowadzane mniejsze i większe poprawki. Sytuacja zmienia się dynamicznie. Nie umieszczą kamery za plecami, byśmy mogli na żywo kontrolować, czy się nie obijają. ;)

Chciałbym napisać "życzę więcej optymizmu", ale boję się, bo jesteś chyba w nie najlepszym nastroju. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś czytałem że po przejściu pierwszej części będzie można zaimportować dane do części 2. Czy to prawda ? a jeśli tak to jak to wiadomo jak to będzie miało powiązanie z fabułą części 2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary a jak można być w dobrym nastroju jak do premiery 2 miesiące [i to niecałe bo mamy dziś 20sty marzec a premiera jest na 17 maja] a oni nas raczą filmami z pre beta, demo dla prasy ląduje w fazie tylko "beta"... i co mam wierzyć, na słowo [bo dema dla community nie ma, za trudno wydać to co dla prasy dla nas... no proszę...bez jaj], że do maja będzie tak kolorowo ?

Mimo wbrew pozorom bycia optymistą i względnej wiary w te produkcję to nie jestem naiwniakiem, bo widać na oko, że ktoś nas tu medialnie wali w konia.
Z resztą z jedynką było podobnie, gra bez tony patchy i finalnie twora nazwanego "edycja rozszerzona" była w zasadzie niegrywalna.

A powtórki z rozrywki wolał bym uniknąć
Mam jakieś ciche przeświadczenie, że 250zł poleci na produkt z którego w dniu premiery poczytam sobie co najwyżej broszurki i pooglądam dodatki bo sam będzie wyjątkowo technologicznie niestrawny - a obym dla dobra nas wszystkich graczy, się sromotnie mylił =)

P.S.
Z tego co ujawniono to te czasowe dialogi są w grze co krok, więc te "sporadyczne kilka na krzyż" im się trochę rozrosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lordpilot
No faktycznie, z modelem walki mnie poniosło :)
Chodziło mi o to, że normalnie można było walczyć myszką, nie było to ślepe combosowanie LPM/PPM, a wyczute (tak, złota poświata ;) próbowanie "zrozumienia", w którym miejscu należy przedłużyć atak. Takie jest założenia, a praktyka pokazała oczywiście co innego :) No a założenie walki w Wieśku 2 już jest zgoła inne.

@Vojtas
> Jak zwał tak zwał - w grach nie chodzi o realizm, tylko o miodność.
A dlaczego gra nie może być realistyczna i miodna jednocześnie? Jak np walka w Batmanie: AA
> I na te 50 godzin, by Ci tyle wystarczyło?
Jeśli byłoby dobrze zrealizowane, to jak najbardziej.
> To byłaby prawie przygodówka. :)
Lubię przygodówki :)
> Eee, jesteś uprzedzony.
Do czegoś na pewno, jak każdy :)
> Musisz wziąć pod uwagę, że nie można wszystkiego przenosić wiernie - to nie tylko jest autorska interpretacja Redów, ale też i dostosowanie do specyfiki elektronicznej rozgrywki.
Ok, ale znów - czy dostosowanie musi upłycać rozgrywkę? Nie, więc nie jestem zadowolny z końcowego efektu.
> W to musi się po prostu fajnie grać.
Nie sposób odmówić Ci racji :D
> Ja nie mogę się już doczekać. ;)
Ja też. Aż będzie w reedycji ;P

EDIT: Nie wiem dlaczego, ale cytatów nie widać, więc zrobiłem je kursywą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 16:18, Pietro87 napisał:

Stary a jak można być w dobrym nastroju jak do premiery 2 miesiące [i to niecałe bo
mamy dziś 20sty marzec a premiera jest na 17 maja] a oni nas raczą filmami z pre beta,
demo dla prasy ląduje w fazie tylko "beta"... i co mam wierzyć, na słowo że
do maja będzie tak kolorowo ?


Tak właśnie. Cała ich strategia komunikacyjna jest dla mnie bardzo niejasna, ale wydaje mi się, że Redzi wolą szlifować grę niż wydzielać ludzi i czas na przygotowywanie kolejnych prezentacji - które nie są po prostu spauzowaną pełną wersją gry, tylko oddzielnymi autonomicznymi konstrukcjami - Tomek Gop kiedyś wspominał o tym. Oczywiście mogę przyjąć też drugie, zupełnie przeciwstawne założenie, że Redzi są w ciemnej dupie i finalny produkt będzie ssał paukę jak się patrzy i nie tylko nie będzie lepszy od W1, ale poziomem sięgnie premierowego Gothica 3. Tylko czy o to chodzi?

Dnia 21.03.2011 o 16:18, Pietro87 napisał:

A powtórki z rozrywki wolał bym uniknąć Mam jakieś ciche przeświadczenie,
że 250zł poleci na produkt z którego w dniu premiery poczytam sobie co
najwyżej broszurki i pooglądam dodatki bo sam będzie wyjątkowo technologicznie
niestrawny - a obym dla dobra nas wszystkich graczy, się sromotnie mylił =)


Ja też sobie tego życzę. Ale może faktycznie lepiej się zastanów nad kolekcjonerką, bo później będziesz sobie pluł w brodę - i po co? Za 100 masz też grę i to całkiem nieźle doposażoną - jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, to kieszeń nie ucierpi tak bardzo.

Dnia 21.03.2011 o 16:18, Pietro87 napisał:

Z tego co ujawniono to te czasowe dialogi są w grze co krok, więc te
"sporadyczne kilka na krzyż" im się trochę rozrosło.


Nie sądzę, nikt oprócz Redów nie grał w całość. Komu mam wierzyć, jeśli nie im? Jeśli faktycznie będzie co krok, to nie omieszkam im tego wytknąć. Nie zwykłem przemilczać błędów w grach, nawet autorstwa deweloperów, których darzę sympatią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 16:23, Harrolfo napisał:

> Jak zwał tak zwał - w grach nie chodzi o realizm, tylko o miodność.
A dlaczego gra nie może być realistyczna i miodna jednocześnie?
Jak np walka w Batmanie: AA


Może dlatego że Batman nie ma wiele wspólnego z realizmem - tyle że ja wcale tego od niego nie wymagam.

Dnia 21.03.2011 o 16:23, Harrolfo napisał:

Ok, ale znów - czy dostosowanie musi upłycać rozgrywkę? Nie, więc nie jestem zadowolny
z końcowego efektu.


A gdzie masz spłycenie? W którym miejscu? Masz po prostu więcej swobody, bo samemu decydujesz, a nie czekasz, aż się kursor się zaświeci. Niby jak kombosowanie może być ślepe? Oksymoron.

Dnia 21.03.2011 o 16:23, Harrolfo napisał:

> Ja nie mogę się już doczekać. ;)
Ja też. Aż będzie w reedycji ;P


Spoko, to sobie poczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh już niech stracę, przynajmniej mini-popiersie Geralta całkiem fajne =)
A od biedy bodajże zawsze w 7 lub 10 dni zawsze mogę zwrócić każdy produkt, akurat nad kolekcjonerką nie będę aż tak dramatyzował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejszych jest wiele rzeczy które chce znaleźć w grze:
- świetną główna fabule oraz bardzo ciekawe misje poboczne których bedzie wiele
- dialogi lepsze niż jedynce, za bardzo nie uśmiecha sie do tych an czas, ale jak będą tylko w grze max 5 takich to przeboleje
- grafika która jak narazie świetnie sie prezentuje
- walka jak pogram to ocenie czy jest lepiej, co mi bardziej przypadło do gustu
- 40-50 gry samo przejście wątku głównego i 80 godzin z zadaniami pobocznymi to było by wspaniale ale chyba raczej nie realne.

Szkoda tylko ze jeszcze 2 miechy czekac trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy pujdzie na moim kompie ta gra mimo że mam nvidia geforce 8600 gt bo inne wymagania mam ale windos 7 no 10 direx. Stego so ogląda te filmiki wiedzmin 2 nawet dobre bo to beta ale napewno się nie zawiodę się ma ocena to 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 16:51, Vojtas napisał:

Może dlatego że Batman nie ma wiele wspólnego z realizmem - tyle że ja wcale tego od
niego nie wymagam.

Sam Batman nie, ale walka owszem - dźwignie, skręcanie (w normalnym zakresie) i łamanie kończyn, ...

Dnia 21.03.2011 o 16:51, Vojtas napisał:

A gdzie masz spłycenie? W którym miejscu? Masz po prostu więcej swobody, bo samemu decydujesz,
a nie czekasz, aż się kursor się zaświeci. Niby jak kombosowanie może być ślepe? Oksymoron.

Napiszę (mam nadzieję) po raz ostatni - nie podoba mi się aż takie rozwinięcie walki w Wiedźminie, co innego jeśli byłaby to chodzona bijatyka, a ja nie tego oczekiwałem po Wieśku

Dnia 21.03.2011 o 16:51, Vojtas napisał:

Spoko, to sobie poczekasz.

Nie pali się, są inne gry. Zwłaszcza, że niedawno kupiłem laptopa, na którym da się grać, więc zaległości mam spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do poprawy:

inne znaki szczególnie [SZCZEGÓLNE], które odnajduje na ciele.

Co ciekawe, dowiedziałem się również, że część wiedzy zdobyta [ZDOBYTEJ] podczas tego zadania, [...].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac Wieska 2. DA2 zawiodlo mnie bardzo pomimo dobrej fabuly.

Osobiscie mam juz dosc traktowania graczy jak skonczonych debili ktorych trzeba prowadzic za raczke. Jesli rzeczywiscie gra nagradza dociekliwosc itd to bede bardziej niz zadowolony.

Gram obecnie w Assassin''s Creed Brotherhood, i szczerze mowiac Seria AC stanowi lepsze "rpg" [ze wzgledu na fabule i inne elementy] niz typowy RPG jak Dragon Age.

Ah... chyba ponownie przejde Planescape: Torment [RPG wszechczasow]

Wiedzmin 2 bedzie na bank RPG roku 2011 [imo pokona skyrim], a byc moze nawet GOTY''11. Taka mam nadzieje.


Prosze CDPR, nie badzcie jak BioWare, ktory stara sie zrobic gre podobajaca sie wszystkim w efekcie robiac gre do niczego.

"Jeszcze sie taki nie narodzil co by wszystkim dogodzil" w grach tez tak jest. W marketingu kazdy produkt ma swoj sprecyzowany target i wy tez tworzcie Wieska dla rasowych RPGowcow a nie dla "mam w ciazy, ktore nie lubia grac" [Hepler, BioWare]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2011 o 12:26, Onyxpvp napisał:

Gram obecnie w Assassin''s Creed Brotherhood, i szczerze mowiac Seria AC stanowi lepsze
"rpg" [ze wzgledu na fabule i inne elementy] niz typowy RPG jak Dragon Age.

Żartujesz sobie chyba? Fabuła jest bardzo ważną, ale nie jedyną cechą typowego RPG..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ile wy marudzicie i narzekacie... a to system walki, a to dialogi, a to brak płynności gry, a to że konsolowość, i jeszcze do tego fryzura!
Czy wy czytaliście dokładnie recenzje którą komentujecie? Zacytuję może fragment:
- odnośnie systemu walki: "Animacje ciosów są płynne, nie mamy tu sztucznych przeskoków między nimi, dobrze działa system wykrywania kolizji obiektów, a kontekstowe animacje sprawiają, że walki - mimo tego zręcznościowego charakteru - sprawiają ogromną frajdę. Tym bardziej, że nie jest to typowe mashowanie przycisków akcji - musimy pilnować przeciwników, nie pozwalać zajść się od tyłu, często stosować uniki i wspomagać znakami."
- odnośnie fabuły: "Gra pokazuje nam tylko najważniejsze etapy zadania, jednak - jak sam mogłem się przekonać - wiele z nich możemy odkryć samodzielnie. Uwielbiam takie podejście do graczy, które nie utrudnia sztucznie zabawy, ale jednocześnie nie uwłacza ich inteligencji, premiując dociekliwość i myślenie."
- i podsumowanie: "Dodajmy to tego naprawdę świetną grafikę, klasyczne już wiedźmińskie, pełne sarkazmu poczucie humoru, mięsiste dialogi i mamy oto grę, na którą z niecierpliwością czekam. Prasowe demo przekonało mnie nawet do systemu walki, który początkowo budził moje największe obawy."
, Ludzie, nie ważne czy będzie czasami przycinał, czy czasem wkurzą was dialogi na czas, czy może walka będzie dla niektórych za łatwa, gra jest na pewno wielkim i wyczekiwanym wydarzeniem i wszyscy fani kupią grę żeby poznać i przeżyć na własnej skórze nowe losy Geralta, nie ważne będą mniejsze czy większe błedy czy niedociągnięcia, ważna będzie gra jako całość, a o to jestem spokojny że sie nie zawiodę. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszasty jest umierający (jakaś choroba go dorwała), więc to ja odpowiem na kolejną porcję pytań – jeśli uznałem, że któreś się powtarza, to z premedytacją je opuściłem.

----strona 2----

> Myszasty jedne pytanko! Miałeś już okazję grać w PL wersję? Jeśli tak to czy udźwiękowienie jest równie dobre jak w 1? I jak z muzyką w tle? Czy równie dobra?

Graliśmy w angielską wersję – lokalizacja jest jeszcze przygotowywana.

>Choć pewno edycji konsolowej ( przynajmniej w najbliższym czasie) nie będzie, czy można >będzie zagrać na pazie od PS3, bo od XBOX360 nie chce kupować dla jednej ( choć świetnej) gry?

Nie mam pojęcia, ale jeśli uda Ci się go podłączyć do PC, to powinien działać. Pad od X360 działa na pewno.

>czy.. grając postacią Geralta "czujemy" jego ruchy?
Dla przykładu Oblivionowa postać zachowywała się całkowicie sztucznie, ale z kolei w Two >Worlds 2, można było jakoś... poczuć sterowaną przez nas postać.

Dla mnie kwestia poczucia postaci jest mocno związana z perspektywą ukazania akcji. W produkcjach FPP bywa z tym różnie, TPP-ki dla mnie nie mają z tym najmniejszego problemu, a właśnie w ten sposób jest przedstawiony cały Wiedźmin 2. Jeśli czujesz, że nie odpowiedziałem na Twoje pytanie, to proszę, doprecyzuj je.

>A co ze sztuczna inteligencja ? Na filmku przeciwnicy ruszali sie jak muchy w smole i mimo >przewagi liczebnej nie probowali otoczyc wieska... dalej walczymy z idiotami ? (zapewne grasz w >bardziej dopracowana wersje)

Z ocenianiem takich rzeczy trzeba ewidentnie poczekać do premierowej wersji, bo SI jest elementem balansu gry, a dostrajanie tego zawsze zostawia się na koniec okresu produkcyjnego. W becie Wiedźmina 2 SI przeciwników było mniej więcej na poziomie tych z Gothica 3.

>witam, co prawda nie wiem jak tam uniki, ale pamiętam z jednego z filmikow że Geralt może >robić też bloki (atak ciężkozbrojnego rycerza zatrzymał blokiem miecza i wyprowadził kontrę) to >wydaje mi się dobrą alternatywą dla ciągłych uników, poza tym przeciwników będzie też można >odrzucać ardem, więc nie wydaje mi się żebyśmy musieli się cały czas turlać żeby nie zarobić >strzału ;-)

Tak, dokładnie, poza tym są jeszcze umiejętności pasywne związane z ochroną. Jedną z nich jest na przykład odbijanie strzał – w podstawowym trybie po prostu nie trafiają one w Geralta, po rozwinięciu umiejętności Wiedźmin odbija je w przeciwników.

>Witam nie wiem czy ktoś zadał to pytanie, ale Wiedźmin ma zbyt ciemne włosy (siwe) a powinien >mieć mlecznobiałe. Może ktoś wie czy Redzi to zmienią???

Nie mam pojęcia. Prawdę mówiąc pierwszy raz widzę, że ktoś zwrócił na to uwagę :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--Strona 3/4/5--

> Czy ktoś wie czy Wiedzmin 2 zostanie wydany na PS3?

Aktualnie zapowiedziana jest tylko wersja PC, plotki o konsolowych wersjach przewijają się jednak zbyt często, by były nieprawdziwe :>

> Czy w Wiedźminie 2 też co chwile widzimy tego samego przechodnie ?

Obywatele miasteczka byli dość zróżnicowani, choć pewną powtarzalność dało się dostrzec pomimo tego, że miasteczko było dość małe, a przez to i mieszkańców raczej niewielu - nie mam zielonego pojęcia czy nie zacznie to przeszkadzać w mocniej zaludnionych miejscach.

> Czy sterowanie będzie tylko klawiszami WASD ??? czy tak jak w cz. 1 będzie można wybrać
> na początku gry czy chce sie poruszać Myszką czy klawiszami ???

Na 99,99% da się sterować wyłącznie używając klawiszy WSAD (ruch postaci) i myszki (modyfikowanie ustawienia kamery)

> -Ile jest Znaków do dyspozycji i czy są te z cz.1 ???

Do gry trafiło pięć znaków, które znamy z pierwszej części gry – nowych nie ma. Większość z nich w działaniu możesz obejrzeć pod poniższym adresem:

http://www.gram.pl/news_8QTeJ,i5_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_kolejny_soczysty_gameplay.html

> Przez zjechane animacje rozumiem żywcem wyripowane animacje z jedynki, gdzie postać biega
> jak z zamontowanym na sztywno kijem w życi.
> Podobnie podciągam pod to koślawą mimikę twarzy, która wygląda przy każdej emocji jak
> "o rany, zrobiłem kupę w za duże porty".

Dla mnie animacje ruchu, szczególnie podczas walki, są bardzo dobre. Mimika faktycznie nie wygląda jeszcze najlepiej, ale pamiętaj, że jest dopracowywana – ruchy ust trzeba dopasować do wypowiadanych kwestii, te się jeszcze kończą nagrywać, więc ostateczny szlif buziek jeszcze przed nimi.

> A przez zjechany system walki - rozumiem odmóżdzony do granic schemat "wal w jeden guzik,
> opcjonalnie walnij czasem w drugi".

Walka nie jest tak uproszczona. Masz dwa klawisze odpowiedzialne za atak; znaki magiczne; różne ostrza; przedmioty, którymi możesz miotać; pułapki, kontry – system jest prosty, ale nie uproszczony. Mi starcia dawały bardzo bardzo dużo frajdy, aż żałuję, że nie mogłem powalczyć z przeciwnikami równymi poziomem - przypominam, że w wersji prezentacyjnej Geralt był praktycznie maksymalnie rozwinięty, a zadanie pochodziło z względnego początku gry.

> Gra jest obecnie w fazie beta ? Czyli co planują ją tak wydać do maja ? Bo wiele czasu
> to im nie zostało [no chyba, że ten termin premiery jest nic nie wart i ja przesuną,
> swoją drogą wolał bym taki zabieg zamiast kolejnego naciągania ludzi potem na tzw kolejną
> "edycję rozszerzoną"]

Betę pokazywano dziennikarzom – ten build został zmontowany ze dwa miesiące temu i od tamtej pory jest pokazywany ludziom z całego świata. RED nie ulepsza wersji prezentacyjnej w żaden sposób, bo dla nich to najzwyklejsza strata czasu. W jakiej fazie produkcji jest teraz Wiedźmin 2? Nie wiem. Ale wiem za to na pewno, że na zmianę daty premiery się nie zanosi.

> Nie chodzi mi o loadingi przy wchodzeniu i wychodzeniu z lokacji, przerywane tłem doczytywania,
> tylko o doczytywanie terenu w trakcie rozgrywki co skutkowało w prezentacjach jawnym
> "przycinaniem" obrazu na miarę epoki morrowinda który co kilka kroków potrafił doczytywać
> tereny.

Niczego takiego nie napotkałem, ale z drugiej strony udostępnione lokacje były dość małe.

> Kiedyś gdzieś czytałem że po przejściu pierwszej części będzie można zaimportować dane
> do części 2. Czy to prawda ? a jeśli tak to jak to wiadomo jak to będzie miało powiązanie
> z fabułą części 2 ?

Niektóre decyzje będą miały z jedynki wpływ na wydarzenia w sequelu. Jakie? Nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 16:04, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Niektóre decyzje będą miały z jedynki wpływ na wydarzenia w sequelu. Jakie? Nie wiadomo.

Ojjć to niefajnie bo przeszedłem wiedzmina 1 i potem formatowałem kompa :( wygląda na to że te decyzje przepadną. Ale jeśli ma tak być wydaje mi się że będzie chodziło o to czy wstawiliśmy się za zakonem, elfami czy byliśmy neutralni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 16:04, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Do gry trafiło pięć znaków, które znamy z pierwszej części gry – nowych nie ma.
Większość z nich w działaniu możesz obejrzeć pod poniższym adresem:


Nie ma nowych znakow? A powinien byc przynajmniej jeden nowy jesli dobrze kojarze. Zreszta w opisie gry w sklepie jest informacja o tym, ze szosty znak jest: "Bohater otrzymał także do dyspozycji nowy, szósty znak".

http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHO,1_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Kolekcjonerska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 04:29, Wojman napisał:

Nie ma nowych znakow? A powinien byc przynajmniej jeden nowy jesli dobrze kojarze. Zreszta
w opisie gry w sklepie jest informacja o tym, ze szosty znak jest: "Bohater otrzymał
także do dyspozycji nowy, szósty znak".

http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHO,1_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Kolekcjonerska.html


W naszej wersji gry go nie było, tyle mogę powiedzieć bez cienia wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować