Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w Dungeon Siege III

27 postów w tym temacie

Hmmm... Grałem w dwójkę i mi się bardzo podobała. Potem sięgnąłem po jedynkę, ale jakoś mnie nie wciągnęło. Czekam na trójkę, bo wygląda przyjemnie. Nie wiem, skąd te ciągłe narzekania, że będzie gorsza. Ludzie, chociaż trochę samokontroli - poczekajcie przynajmniej aż zagracie, potem będziecie marudzić (mam nadzieję, że będzie demo), bo takie marudzenie na zapas to już naprawdę nudne jest. Co zapowiedzą jakąś kontynuację serii to od razu marudzenia, że screeny nie takie, że będzie się gorzej grało, że jedynka to była super a potem się tylko psuło a ta będzie na pewno jeszcze gorsza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jak się gra w co-op to jedyną możliwą kombinacją postaci jest wojownik i czarodziejka? Czy każdy może wybrać sobie dowolną postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o taki brak nudy mi chodziło ale jak chcesz :]

Zresztą DS to dla mnie jedyny hack''n''slash, który jest porównywalny grywalnością z Diablo. A na końcu tej listy jest

Spoiler

numer jeden poprzedniego tygodnia czyli da2 :>


Jeśli jesteś fanboyem Bioware nie czytaj spoilera. Cthulhu zapłać.

@HiddenNick
wydaje mi się że można dowolnie wybierać, w końcu DS to tylko walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak dla mnie ma duze szanse zostac hitem.

Na innych filmikach widzialem jak wygladaja inicjacje questow rodem z rpgow.

Mroczny klimat i genialne udzwiekowienie i jak dla mnie ta gra powoli zaczyna wygladac tak jak diablo powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest bardziej mroczna od nowego Diablo (choć nie to jest naważniejsze jak wiamy choć dla mnie to "+") a tym samym póki co wysuwa się na prowadzenie w moim prywatnym rankingu "must have" zaraz po nowym Duke Nukem
Jak dla mnie gra wygląda genialnie i na pewno chętnie przetestuję kiedy tylko będzie okazja:) Oby potrafiła przykuć równie skutecznie co poprzednie części to mamy hit murowany^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie wygląda gameplay, na szczęście nie jest zbyt "cukierkowo".
Żeby powiedzieć czy mi się podoba, czy nie, musiałbym ją dostać do rączek na przynajmniej jeden dzień.
Początek jednak wygląda dość obiecująco, czekam na więcej konkretnych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zbieram wszystkie filmiki o grze i wygląda świetnie. nawet czytając oficjalne forum ludzie nie narzekają tak jak tu :P
mam nadzieję na solidną rozgrywkę i pierwszy raz na dobre multi (w poprzednich częściach tylko single mnie interesowało).

małe pytanie:
mam nadzieję że wymaga steama....ktoś to może potwierdzić? i czy Cenega wyda wersję PL? bo widziałem już różne opakowania gry u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 13:56, Druid2 napisał:

Hmmm... Grałem w dwójkę i mi się bardzo podobała. Potem sięgnąłem po jedynkę, ale jakoś
mnie nie wciągnęło. Czekam na trójkę, bo wygląda przyjemnie. Nie wiem, skąd te ciągłe
narzekania, że będzie gorsza. Ludzie, chociaż trochę samokontroli - poczekajcie przynajmniej
aż zagracie, potem będziecie marudzić (mam nadzieję, że będzie demo), bo takie marudzenie
na zapas to już naprawdę nudne jest. Co zapowiedzą jakąś kontynuację serii to od razu
marudzenia, że screeny nie takie, że będzie się gorzej grało, że jedynka to była super
a potem się tylko psuło a ta będzie na pewno jeszcze gorsza.....


Wiekszosc braci internetowej lubuje sie w takim pier..... glupot jeszcze przed zagraniem w gre. Jakby po 2 minutowym fimliku w niskiej rozdzielczosci czy screenach mozna bylo ocenic wszystko od grafiki przez fabule az go gameplay. I owi komentatorzy sa zazwyczaj najwiekszymi krzykaczami.

A co do gierki to mam jedno pytanie: w singlu nadal bedzie sie sterowalo cala druzyna czy solo? Bo jakos nie sledzilem wczesniej informacji na temat DS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na PC jest PL a na konsole nie. Gdyby były chociaż polskie fonty były na X360 to pre-order by poszedł na pewno a tak trzeba się potężnie zastanawiać eeehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować