Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ofensywa grających babci

42 postów w tym temacie

Domek

Gry komputerowe - jak się powszechnie uważa - są domeną młodzieży. Nie oznacza to jednak, że elektroniczna rozrywka pozostaje całkowicie poza sferą zainteresowań nieco starszych odbiorców. Ba, do gier zabiera się coraz więcej ludzi po 50. roku życia.

Przeczytaj cały tekst "Ofensywa grających babci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jakos nie moge sobie wyobrazic mojego dziadka, czy abbci przed komputerem, badz konsola. :) A dzaidka napewo nei zobacze, bo on do tej poy mysli, ze kiedy polsat (bo am tylko 1, 2 i polsat :P) puszcza reklamy, to juz koniec Benny Hilla. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 14:47, Podpułkownik napisał:

Babcie i dziadki sarżujące sklepy z grami a to dobre :)

A co, "myślałeś", że babcia nie może grac w taką samą grę co Ty? Niby dlaczego? Mógłbyś jakoś sensownie uzasadnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pewnie dostanie zawału od tych gier - I dołączy się następne 9tysięcy ludzi do zwolenników pomysłów Mr. Arnolda oraz Thompsona ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja babcia nie potrafiłaby uruchomić komputer. Po za tym ona czuje wstręt do kompów, ciągle mi mówi, że to szkodzi zdrowiu (za pewno dowiedziała się tego w tv:). W sumie to dobrze mówi, tylko, że moja babcia siedzi całymi dniami przed telewizorem, ale widocznie nie jest szkodliwe wg niej :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie tak trzymac nigdy nie jest za pozno na zabawe np. niektorzy ludzie dorosli jeszcze skladaja klocki lego lub graja w gry figurkowe - a przecie to wszystko zabaweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój dziadek(lat 65) Ukończył CoD na poziomie Veteran (nawyższy) a także RTcW i Medal ale jużna podstawowym poziomie. I jak widziałem jak gra w CoD to myśle że na necie mógłby zamiatać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować