Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 będzie miał tyle samo erotyki, co część pierwsza

22 postów w tym temacie

Hm hm, ciekawe czy znowu każda, KAŻDA wieśniaczka, mieszczanka czy inna kobieta w grze (poza babciami) będzie miała talię osy i kubaturę powodującą zawstydzenie Pameli A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mi to wisi. W pierwszej części to puszczanie się na lewo i prawo nie podobało mi się i olewałem te kawałki gry. Zapewne w drugiej części też pominę te scenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 13:59, Khasim napisał:

Ja tam wolę ładne obrazy cycków, niż kanciaste modele cycków.

Nie martw się, krawędzie na pewno będą wygładzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, nie ma nic lepszego niż wymordowanie hordy potworów a potem obejrzenie kobiecych wdzięków :P
Bardzo podobała mi się pierwsza część była bardzo subtelnie wykonana pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, nie ma nic lepszego niż wymordowanie hordy potworów a potem obejrzenie kobiecych wdzięków :P
Bardzo podobała mi się pierwsza część była bardzo subtelnie wykonana pod tym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:31, Gniewny1j napisał:

Wiecie co, nie ma nic lepszego niż wymordowanie hordy potworów a potem obejrzenie kobiecych
wdzięków :P
Bardzo podobała mi się pierwsza część była bardzo subtelnie wykonana pod tym względem
:)


A to prawda - karty były naprawdę ładnie wykonane i gra faktycznie miała tą erotykę. Nie to co pseudoerotyka w DAO i seks w bieliźnie... Takie wstawki odpowiednio pokazane są przyjemne, jeśli nie zamieniają scen seksu w zwyczajne "chędożenie", a pierwszy Wiedźmin imo świetnie wywiązał się z zadania (pomimo faktu, że było generalnie rzecz biorąc zaliczanie kolejnych kobiet). Nie było tego za dużo, ani za mało - tyle ile trzeba.

Jeszcze teksty rodzaju "Idzie Wiedźmin, chowajcie kobiety" - bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 21:10, R3nO napisał:

Jeszcze teksty rodzaju "Idzie Wiedźmin, chowajcie kobiety" - bezcenne...


"Wiedźmin - trza dziewki pozamykać!" gwoli ścisłości.

Sam Tomek G. stwierdził, iż karty były dość gówniarskie - imo nie do końca, jakby wyciąć naprawdę random wieśniaczki czy baby same wskakujące w spodnie Gorzałta, to by było ze smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować