Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2 nie wykorzystuje funkcji DirectX 11, ale pozwoli na wybór wersji językowej

45 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2011 o 20:21, Palpatine_II napisał:

Ale niech go jakoś "złagodnieją" bo to jest gra, a w książce działa nasza wyobraźnia.
Geralt w 1 był takim filozofem, strażnikiem dobra i zła itp.


Cóż, Geralt w jedynce był jak dla mnie dobry, ale czegoś mi w nim brakowało - właśnie jakiejś takiej ikry w sobie. Wyglądał mi lekko na widza dziejących się wydarzeń i takie trochę "zagubione dziecko" - może też przez taki łagodny głos Rozenka(co nie znaczy, że był zły, broń boże). Ogólnie mi obecny Geralt dotychczas bardzo się podoba i ciekawi mnie jak będzie brzmiał z polskim dubbingiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 23:03, R3nO napisał:

Cóż, Geralt w jedynce był jak dla mnie dobry, ale czegoś mi w nim brakowało - właśnie
jakiejś takiej ikry w sobie. Wyglądał mi lekko na widza dziejących się wydarzeń i takie
trochę "zagubione dziecko" - może też przez taki łagodny głos Rozenka(co nie znaczy,
że był zły, broń boże). Ogólnie mi obecny Geralt dotychczas bardzo się podoba i ciekawi
mnie jak będzie brzmiał z polskim dubbingiem :P


Sorry, że tak późno odpowiadam ale zapomnialem ;\, w 1 miał być widzem. Zagubionym dzieckiem no tutaj to bym mniej się z tym zgadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każdy ma swoje odczucia :D Mam nadzieję, że druga część zaspokoi nasze oczekiwania w 120% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować