Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect: Arrival DLC - data premiery potwierdzona przez EA

53 postów w tym temacie

Dnia 18.03.2011 o 16:44, Henrar napisał:

EA potwierdziło - na polskim Xbox Live tego dodatku nie będzie, na PC trzeba będzie kombinować,
na PS3 będzie normalnie.

Gdyby nie kombinowali z i tak lipnym dubbingiem i utworzyli normalną kinówkę ME2, tak samo jak teraz Dragon Age II, to by nie było takich problemów. A tak, musieliby ściągać znowu całą ekipę, w tym przecież samego Nowickiego, który teraz na pewno jest porządnie zajęty i nie ma czasu bawić się w każde kolejne DLC, więc siłą rzeczy nie wychodzą one na polską wersję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 17:39, AKalemba napisał:

> > Ten gości na drugim screenie to Zaeed Massani tylko z brodą i siwy, zastanawia
mnie
> ile
> > to DLC będzie trwało i zajmowało miejsca...
>
>
> Zaeed miał większą bliznę, to nie on.


Obstawiam, że to Admirał Hackett, podobno ma odegrać dużą rolę w tym dodatki

Na to wygląda:
http://masseffect.wikia.com/wiki/Admiral_Hackett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie wydałbym pieniądze na to DLC, jednak jak już wspominano pewnie nie będzie działać z wersją PL. EA powinno tak przypadkach robić polonizację kinowe oraz umożliwić ich instalację na polskie wersje językowe. Mimo to liczę, że trójka również będzie miała polski dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 19:23, Bajuj napisał:

Mimo to liczę, że trójka również będzie miała polski dubbing.


Nie, dzięki. Będzie wtedy dokładnie to samo, co jest teraz i wszyscy będą narzekać. Lepsze napisy albo "czysta" angielska wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień jak co dzień - olewam to DLC jak i wszystkie pozostałe - Wam też to radzę, żeby Kotick i inne zachłanne błazny nauczyły się wydawać grę w całości, a nie pociętą na kawałki, a jeżeli już dodatek - to dodatek z prawdziwego zdarzenia - tak jak Shivering Isles - na coś takiego warto sypnąć groszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekopując forum Bioware Social dostrzegłem taka wiadomość:

A na BioWorld oficjalnie podają, że nie będzie kompatybilny z wersja PL.

Edit : Cytat z wiadomości

"O DOSTĘPNOŚCI ROZSZERZENIA ARRIVAL W POLSCE

Wersja PC: dodatek „Mass Effect: Arrival” nie jest kompatybilny z polską wersją gry. Aby móc zagrać w dodatek trzeba pobrać grę w angielskiej wersji językowej za darmo z serwisu EA Store.

Wersja PS3: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest w pełni kompatybilny z dostępną na polskim rynku wersją gry.

Wersja Xbox 360: dodatek „Mass Effect: Arrival” jest niekompatybilny z polską wersją gry i nie będzie dostępny na polskim Xbox Live. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację."

DOŚĆ! EA Polska ostatni raz na mnie zarobiła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie proszę was abyście NIE KUPOWALI NICZEGO od EA Polska!!! Niech ciule się naucza jak się tratuje gracza. Cd project jakoś udostępnił niekompatybilny DLC ''''Bring Dawn the Sky'''' do Mass Effect-a.Zrobili to za darmo.Nie chcieli od graczy ani złotówki pomimo tylu chamskich wypowiedzi na temat zaistniałej sytuacji. A EA Polska nawet pomimo pobierania pieniędzy za owy DLC nie chce nic z tym zrobić. Zacznijmy w końcu jakaś mała rewoltę przeciwko EA w naszym kraju, bo to woła o pomstę do nieba!!!

Jak już musicie jakieś DLC kupować czy gry, to błagam wręcz.Nie od ''''Elektroników'''' w naszym kraju.

No chyba ,ze każdy z was marzył o Crysis-e 2 z Pl dubbingiem oraz o Dead Space 2 po angielsku...>_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 21:54, Bardock693 napisał:

Ludzie proszę was abyście NIE KUPOWALI NICZEGO od EA Polska!!!

Oj nie płacz tak. Już widzę jak mam rezygnować z kolejnego, zapewne bardzo dobrego DLC, w ramach gimnazjalnego "buntu".
Dobrze, że i tak mam ang wersją ME2 na dysku, najgorszą sytuację mają posiadacze Xsów.
Niech EA zrezygnuje z syfiastych dubbingów, to i skończą się problemy z domniemaną kompatybilnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 22:17, Sanders-sama napisał:

Jak już kiedyś pisałem, to nic nie da...
Zawsze znajdą się tacy co kupią...


Ot tacy jak pan Kopiec ??? Tak dużo znajdzie się frajerów nie widzących ,ze wydawca rznie ich w dupę i to bez wazeliny... Jednak myślę ,ze warto próbować bo tacy ludzie pogłębiają problem.

@Kopiec Dubbing polski nie ma tu nic do rzeczy. W innych krajach maja wszystko zlokalizowane i jakoś nie ma problemów.To tylko i wyłącznie wina Polskiego wydawcy. Podolem przykład CD project-u. I nie, nie jest to ''''gimnazjalny'''' bunt a finansowy. Bo EA rozumie tylko takie argumenty. Chcesz być olewany przez wydawce ?Proszę bardzo!Ale ja nie dołożę do tego ani złotówki.I znów namawiam wszystkich do podobnego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 22:28, Bardock693 napisał:

Ot tacy jak pan Kopiec ??? Tak dużo znajdzie się frajerów nie widzących ,ze wydawca rznie

A wiesz, czemu te dlc nie są wydawane? Bo mają w Polsce kiepską sprzedaż i nie warto EA specjalnie robić do nich dubbingu. Dlatego napisy rozwiązałyby problem. Zresztą dub ME2 jest tak koszmarny, że nie wyobrażam sobie, aby ktoś z nim grał.
I tak, kupię dlc, ponieważ poprzednie miały bardzo dobry poziom. A ty możesz nawet iść rzucać pomidorami w siedzibę EA, have fun, na pewno coś osiągniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2011 o 22:32, Kopiec napisał:

> Ot tacy jak pan Kopiec ??? Tak dużo znajdzie się frajerów nie widzących ,ze wydawca
rznie
A wiesz, czemu te dlc nie są wydawane? Bo mają w Polsce kiepską sprzedaż i nie warto
EA specjalnie robić do nich dubbingu. Dlatego napisy rozwiązałyby problem. Zresztą dub
ME2 jest tak koszmarny, że nie wyobrażam sobie, aby ktoś z nim grał.
I tak, kupię dlc, ponieważ poprzednie miały bardzo dobry poziom. A ty możesz nawet iść
rzucać pomidorami w siedzibę EA, have fun, na pewno coś osiągniesz.

Przynajmniej nie oddam moich 25 zł badzie złodziei.To raczej dla ciebie ''''HAVE FUN'''' :]

Aha i rozumiem ,ze głupich ubranek nr.2 tez nie opłacało się...tylko(i AZ tylko) udostępnić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Fajno. A później usłyszymy od BioWare "Bardzo żałujemy, ale dodatek nie współpracuje z polską i czeską wersją językową". Nawet ostatni zestaw strojów nie współpracował. Podwójnie dziwne.:
1) DLC nie zawierało tekstu więc nie było problemów z tłumaczeniem
2) Po przypadkowym zakupie dało się zainstalować DLC ze strojami zmieniając w jakiś tam plikach ustawienie języka na angielski, a później znów na polski
Mam wrażenie,że BioWare ma gdzieś polskich graczy. Oby najnowszy dodatek pokazał mi, że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2011 o 00:28, NemoTheEight napisał:

Mam wrażenie,że BioWare ma gdzieś polskich graczy. Oby najnowszy dodatek pokazał mi,
że się mylę.


To nie jest żadna wina BioWare, oni robią tylko DLC, za "niekompatybilność" i "przykrości" winne jest EA które jest wydawcą i nie chce im się ruszyć tyłka żeby przetłumaczyć trochę tekstu. Ale tak to się kończy kiedy jakiś idiota wpada na pomysł dubbingowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gość to Admirał Mikalovich (czy jak to się inaczej pisze) z ME1 :)

A dodatek nie będzie działał z Polską wersją gry ME 2, to już potwierdzone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lair of the Shadow Broker jakoś działał - potem zrobiliśmy spolszczenie - i było wszystko cacy. Działał mi na polskiej wersji, z tym, że przed wydaniem spolszczenia był zwyczajnie po angielsku. Co żadną tragedią nie jest, wystarczy znać trochę języka.
Więc nie ma co się przejmować - kupić na angielskim Social Bioware, wgrać i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Mass Effect, ale po przejściu każdej części po 2 razy w ciągu kilku miesięcy + DLC czuję przesyt więc chyba sobie odpuszczę na razie. Szczególnie, że planuję zakup DLC do Assassin''s Creed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować