Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2: The Arrival a sprawa polska

56 postów w tym temacie

Heh ja teraz czekam na dodatki do New Vegas... miesiąc po premierze na zachodzie a my czekamy na Cenege...Ale może być że efekt będzie lepszy bo dodatki będą później ale przynajmniej kompatybilne... Co jak co ale tutaj znów uczciwi nabywcy przegrywają z piratami - im wystarczy ściągnąć wersje angielską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kur... wydawca za dyche. Niech spada EA z polski na zawsze i niech zabiera ze sobą tych polskich nierobów. Szkoda tylko wydawać kasę na ich beznadziejne gry... i jeszcze DLC wydają a może nie bo za pośrednictwem angielskiej wersji. Nawet napisów brak... żal do kwadratu !! Chętnie obrzuciłbym ich zbukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już jest jasne co zrobię. Kupuję ME2 w angielskiej wersji. Najlepiej gdyby pojawił się cały kompletny zestaw. Jeżeli się nie pojawi to założę konto na UK i tam kupię dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 11:09, DrizztDoU napisał:

W takich chwilach cieszę się że większość moich gier jest sprowadzana z Anglii tj. ME2
czy Dragon Age 2 ;)

A ja z zakupów na Steamie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż zal patrzeć jak narzekacie wszyscy.Ze dubbing,że napisy chociaż ,ze EA siamto...A czy ktoś zastanawiał się skąd te problemy się biorą??? EA jakoś miała pieniądze na polski dubbing doi Crysisa 2.Dodajmy ,ze jest on całkowicie zbędny. Dlaczego nie wydali tych pieniędzy na niekompatybilne DLC?
Ale co tam i tak większość narzekaczy poleci i kupi punkty Bioware od...EA Polska właśnie!!!Możecie nawet zmienić język na Bułgarski na stronkach czy w grze.NIE WAŻNE!Dajecie pieniądze złodzieja a nie Bioware czy właściwemu EA.
Dodam jeszcze ,ze skoro narzekacie co po niektórzy,niech się zastanowią jak przeciwdziałać takiemu zachowaniu wydawcy.Głosujcie portfelem.Chyba ,ze lubicie Polski Dubbing w Crysisie 2 czy brak możliwości wyboru wersji językowej w Mass Effecie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczam, EAPL dało tu ciała, bo skoro przy LotSB ludziom się to udało naprawić (i przy okazji dać spolszczenie) to i tutaj nie powinno być problemu. Tak więc posiadacze pecetów nie mają się co martwić, wystarczy jedynie poczekać, bo pewnie znów chodzi o zmianą wpisów w rejestrze, a spolszczenie też zrobią. Gorzej mają posiadacze X''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 12:51, Bardock693 napisał:

Głosujcie portfelem.


Tak, to jedyne, co możemy zrobić. Tyle że, brak zainteresowania polskich graczy, nie spowoduje, że coś się zmieni. :) Błędne koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam to nie przeszkadza. W ME2 grałem po angielsku i jak tylko kupiłem DA2 to też pobrałem od razu wersję ''en'' przez EA DM. Powód? Polski voice acting jest do d.

Współczuję graczom na xbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 13:52, Vojtas napisał:

Tak, to jedyne, co możemy zrobić. Tyle że, brak zainteresowania polskich graczy, nie
spowoduje, że coś się zmieni. :) Błędne koło.


Tyle ,ze teraz to oni ,,srają'''' nam na głowę a my im za to płacimy.Jeszcze gorsze blednę kolo.Za nic zaplace nic. ;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 15:01, Some_kind_of_Devil napisał:

Teraz czekamy, aż polscy fani znów pokażą tym z EA,
że się jednak psia krew da jak się chce.


A EA znów pokaże polskim fanom środkowy palec. :/ Nie będziemy traktowani poważnie, póki rynek w Polsce nie urośnie. Gdy to się stanie, po prostu nie będzie można tego ignorować. Zastanawia mnie jeszcze, czy nie podpada to pod łamanie praw konsumenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i oto jeden z powodów dla którego nie kupuję polskich wersji gier.

A z tego co mi wiadomo to ME2 na PS3 nie ma polskiej wersji, a może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 15:01, Some_kind_of_Devil napisał:

Teraz czekamy, aż polscy
fani znów pokażą tym z EA, że się jednak psia krew da jak się chce.

Ależ naprawdę, zbędny to trud z tym pokazywaniem. EA doskonale wie o tym, że się da, jak się chce. I to oni pokazali fanom środkowy palec (i nadal mają dumnie wystawiony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja jest po prostu żałosna i oni się dziwią piractwu? Piraty ostatnio mają lepszy suport niż orginały... Najpierw brak możliwości zmiany języka a potem olanie DLC. A dla tych co przeraża fakt że będą musieli ściągnąć angielska wersje to jest inne szybsze rozwiązanie (ludzie z EA to zwykli debile skoro podają takie rozwiązanie).

Jak uruchomić DLC na polskiej wersji:

1. Wybierz "Uruchom" i wpisz "regedit"
2. Znajdź klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\BioWare\Mass Effect 2 (to jest dla Windows 7 64-bit ale na innych będzie coś podobnego i wierze że nikt nie będzie miał problemów ze znalezieniem)
3. Zmień wartość klucza "Language" z "pl" na "en".

Dadam teraz podczas instalacji Shadow Brokera czy Arrival nie będzie wywalać błędu o zlej wersji językowej.

PS. Kolesie którzy robili spolszczenie do Brokera to też pewnie spolszczą. Dobra robota chłopaki! A EA niech się wstydzi to powinna być ich praca w końcu oni mają z tego kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 19:46, Fang napisał:

PS. Kolesie którzy robili spolszczenie do Brokera to też pewnie spolszczą. Dobra robota
chłopaki! A EA niech się wstydzi to powinna być ich praca w końcu oni mają z tego kasę.

Nikt się tam nie będzie wstydził. Cieszą się zapewne, że za friko ktoś odwala robotę, a "niekompatybilne" DLC się sprzedają. Żeby chociaż jakoś wsparli tych nieszczęsnych fanów, ale podejrzewam, że wsparcia nie ma. Po co, skoro sami dają radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować