Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect 2: The Arrival a sprawa polska

56 postów w tym temacie

Tęsknie za czasami kiedy to CD Project wydawał co fajniejsze gry.Jestem pewien ,ze gdyby to ta firma ciągle trzymała piecze nad ME 2 to mieli byśmy dobry Dubbing polski,możliwość wyboru języka w jakim gramy oraz zobaczyli byśmy wszystkie DLC po polsku w pełni zlokalizowane.Może poczekać trzeba by było, ale na pewno nie zostało by to tak olane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 21:03, Bardock693 napisał:

Tęsknie za czasami kiedy to CD Project wydawał co fajniejsze gry.Jestem pewien ,ze gdyby
to ta firma ciągle trzymała piecze nad ME 2 to mieli byśmy dobry Dubbing polski,możliwość
wyboru języka w jakim gramy oraz zobaczyli byśmy wszystkie DLC po polsku w pełni zlokalizowane.


Tak, bo kasa na takie rozwiązanie rośnie na drzewach a aktorzy nie mają co robić tylko brać udział w sesjach nagraniowych. Poza tym, jaki byłby sens dubbingowania DLC, skoro 99,9% graczy na nie narzeka i/lub ich nie kupuje? Rynek gier w Polsce jest za mały, by takie posunięcia były opłacalne. Pogódź się z tym.

Inną sprawą jest fakt, że CDP nie może wydawać gier Bioware z jednej prostej przyczyny - Bio należy od 2008 roku (?) do EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego ,ze EA ,,dzierży'''' w swoich rekach Bioware...NO WOW!!! Facet !Powiedz mi cos czego nie wiem.
A na serio, to o tym wiem.Zwłaszcza dlatego ,ze jak EA PL coś knoci to tego nie da się nie zauważyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprytny ten Microsoft. Namówił część polskich Xboxowców na migrację konta, dzięki temu teraz naiwniacy nie pograją sobie w to DLC, tak jak EA przykazało. Uczciwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przecież są games on demand na Xpudło, to ja też chcę kod do ściągnięcia angielskiej wersji gry i niech odblokują dodatek na Live PL. Kurna, miałem nadzieję, że będzie dobrze z naszą opolską usługą, a tutaj wychodzi że tylko nam getto założyli, żeby zagłuszyć nasze niezadowolone głosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o DLC i ich polskich wydaniach, to ciekawe, czy kiedykolwiek polskim graczom zostanie udostepniona możliwość kupna Dead Money (do Fallout: New Vegas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>możliwość

Dnia 19.03.2011 o 21:03, Bardock693 napisał:

wyboru języka w jakim gramy oraz zobaczyli byśmy wszystkie DLC po polsku w pełni zlokalizowane.


Jeśli ME2 doczeka się GOTY, to wyjdzie najprawdopodobniej tylko po angielsku tak jak DAO GOTY...
To oni jeszcze nie naprawili tej zmiany języka w instalacji?!
Ile to już?! Rok?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił o poprawkę textu że posiadacze ME 2 na PS3 w polskiej wersji językowej..;] a jeżeli takowa wyszła prosze o wskazanie mi jej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo a co niby oni wyjaśnili w tym newsie? Oni tylko powiedzieli że na Xboxa 360 DLC nie będzie i już. Nie podali żadnych przyczyn co jakąś totalną kpiną. Kupuję grę w dniu premiery za 200 złotych i na pudełku jest napisane, że będzie można pobrać zawartość dodatkową, więc oczywistym jest że dodatki DLC również się w to wliczają. Tymczasem nie dość że dodatków nie ma po polsku to angielskie wersje nie są kompatybilne z podstawową wersją gry w naszym rodzimym języku. Czuje się oszukany...

Dodatkowo EA Polska ma Polaków krótko mówiąc w w czterech literach. Tematy zakładane na ich forach odnośnie dodatków do ME2 albo pozostają bez odpowiedzi albo są usuwane bez konkretnego wyjaśnienia. Cytuję jeden z powodów zamknięcia tematu " "Once again, there is pain
Temat wałkowany ''n'' razy. Nie ma potrzeby istnienie kolejnego. Zamykam."
Temat być może był wałkowany ale odpowiedzi nie było żadnej. Do tego warto też zwrócić uwagę na skargi użytkowników dotyczące braku pomocy ze strony "Centrum pomocy technicznej" . Zainteresowani niech przeczytają to http://forum.ea.pl/t/7792.aspx . To ma być niby poważny dystrybutor? Kpina jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można DLC w ogóle kupić przez polskiego Live''a (po angielsku)? Bo ja specjalnie swojego ME2 sprowadziłem z Anglii, by nie musieć znosić tego mizernego dubbingu polskiego. Albo ewentualnie da się kupić z amerykańskiego konta w Polsce bez blokady regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować