Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Xboksa 360 będą ładniejsze?

19 postów w tym temacie

Łukasz Odziewa

Za zamkniętymi drzwiami, podczas GDC 2011 zaprezentowana została technologia wykorzystana pierwotnie przy tworzeniu dema Project Milo. Wprawdzie gra Petera Molyneux nie ukaże się, ale nie oznacza to, że jej elementy nie zostaną wykorzystane w przyszłości.

Przeczytaj cały tekst "Gry na Xboksa 360 będą ładniejsze?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli następne 4 lata "wyciskania ostatnich możliwości" z X360 i PS3 ehh...
Jak zobaczę grę, na takim enginie z tymi efektami to uwierzę. Wszelkie dema technologiczne na mnie nie działają zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż jeśli tak jak ktoś wcześniej wspomniał, jeśli w ciągu najbliższych kilku lat będzie dane nam podziwiać taką grafikę, jestem "za".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli taka konsolowa teselacja :P Coś podobnego dostępnego jest w Unreal Engine 3, tyle że działa to nieco inaczej, choć efekt ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 14:36, Grider napisał:

Gry na xboxa nie mogą być ładniejsze bo nawet xbox nie może uciągnąć infamousa 2


Xbox nie uciągnie infamous 2 a ps3 nie da rady z Minecraft''em , proszę WYJDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 16:03, ziomek25 napisał:

> Gry na xboxa nie mogą być ładniejsze bo nawet xbox nie może uciągnąć infamousa 2


Xbox nie uciągnie infamous 2 a ps3 nie da rady z Minecraft''em , proszę WYJDŹ.


Exclusivy PS3 produkcji Sony wykorzystują jego SPE których w Xboxie po prostu nie ma więc po części ma racje. A Minecraft rzeczywiście nie pójdzie na PS3 bo ten ma za mało RAMu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 16:29, Laston napisał:

Exclusivy PS3 produkcji Sony wykorzystują jego SPE których w Xboxie po prostu nie ma
więc po części ma racje. A Minecraft rzeczywiście nie pójdzie na PS3 bo ten ma za mało
RAMu ;)

SPE ma instrukcje, które da się sportować na inne, nie wykorzystujące go(choć nie będą grzeszyć prędkością) a Minecraft nie ruszy na PS3 z zupełnie innego powodu - jest napisany w Javie, której PS3 nie obsługuje. Gdyby został sportowany do C/C++, nie wymagałby aż tak dużo RAMu i bez problemu mógłby zostać tam uruchomiony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2011 o 16:03, ziomek25 napisał:


Xbox nie uciągnie infamous 2 a ps3 nie da rady z Minecraft''em , proszę WYJDŹ.

Kurde, gdy bym wiedział, że Minecraft nie będzie działał na PS3 to bym kupił X''a :D<sarkazm>
Minecraft to jakaś kpina jak dla mnie ale ja po prostu mam inny gust a co do teselacji na konsoli to zobaczył bym to w akcji <w pełnoprawnym tytule>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować