Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Masa informacji na temat Prey 2!

30 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2011 o 20:34, igor8472 napisał:

Szkoda trochę że już bez Tommy''ego. Zdecydowanie jego kreacja przypadła mi do gustu
i jeszcze to puszczenie oczka do graczy w outrze pierwszego Preya. Nic to, zobaczymy...
Human Head raczej roboty nie spaprze, Genialne Rune i pierwszy Prey mi jako ich portfolio
wystarczy :-).


Niby wystarczy, ale wolałbym aby kontynuowali wątek Tommy''iego...
...co jak co ale outro mówiło samo za siebie...

A z tym DLC to już się załamałem... każda,

Spoiler

kurwa

każda gra musi w dzisiejszych czasach mieć DLC,
bo inaczej to nie tytuł... litościi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 21:45, vikingwasdead napisał:

> Szkoda trochę że już bez Tommy''ego. Zdecydowanie jego kreacja przypadła mi do gustu

> i jeszcze to puszczenie oczka do graczy w outrze pierwszego Preya. Nic to, zobaczymy...

> Human Head raczej roboty nie spaprze, Genialne Rune i pierwszy Prey mi jako ich
portfolio
> wystarczy :-).

Niby wystarczy, ale wolałbym aby kontynuowali wątek Tommy''iego...
...co jak co ale outro mówiło samo za siebie...

A z tym DLC to już się załamałem... każda,

Spoiler

kurwa

każda gra musi w dzisiejszych czasach mieć DLC,
bo inaczej to nie tytuł... litościi...


Dokładnie, jakoś teraz widać, że gry się robi pod DLC ;/ a to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem skąd ten tytuł "Prey 2", skoro robią grę opartą o zupełnie inne zasady rozgrywki i inny pomysł. Równie dobrze mogli by zrobić tycoona o nazwie "Prey 2", w którym będzie się prowadzić firmę... robiącą portale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem jedynkę, ale nie byłem nią jakoś strasznie zachwycony. Dwójka zaś zapowiada się na grę, w której twórcy chcieli zrobić wszystko po trochu. Zobaczymy jak im wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak! Kocham Prey! Kocham Blade Runnera! Ale cholera, grę ledwo robią i już DLC? ; / No nic. Jak będzie tak osom jak się zapowiada to czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2011 o 19:45, Alehor napisał:

jedynka była na dwa wieczory, bez rewelacji ale tragedii też nie było, kilka ciekawszych
elementów z czasem zaczęło nudzić a wątek fabularny był ubogi i przewidywalny, na dwójkę
nie czekam i wydaje mi się że powyższe informacje to tylko puste słowa które nie wiele
wspólnego mają z tym co zobaczymy w finalnej wersji gry...

Jeżeli przewidziałeś, że

Spoiler

główny bohater na końcu gry przejmie władzę nad statkiem obcych

to czapki z głów i czekamy na prognozy cen akcji na giełdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowuż wracamy na statek obcych! Czyli, jak rozumiem na statku będziemy sobie biegać gdzie chcemy i spotykać fajnych koleżków, którzy będą nam zlecać misje, a gdzieś obok Obcy będą kroić ludzi na kawałeczki! Jakoś tego nie widzę! Szkoda, że nie postanowili zrobić kontynuacji! Przecież bardzo prosto można było pociągnąć fabułe z jedynki! W drugiej części Tommy, mógłby dokopać obcym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 09:22, Thebisre napisał:

Czyli znowuż wracamy na statek obcych! Czyli, jak rozumiem na statku będziemy sobie biegać
gdzie chcemy i spotykać fajnych koleżków, którzy będą nam zlecać misje, a gdzieś obok
Obcy będą kroić ludzi na kawałeczki! Jakoś tego nie widzę! Szkoda, że nie postanowili
zrobić kontynuacji! Przecież bardzo prosto można było pociągnąć fabułe z jedynki! W drugiej
części Tommy, mógłby dokopać obcym ;)


od co... miało być tak pieknie... i co wyszło jak zwykle (odcinanie kuponów)
... oby Human Head nie zrobiło kupy...

no chyba że mają juz plan na trzecią cześć PREY'a ^^ PR3Y: Return of Tommy... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować