• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kacperTST

Problem z kartą graficzną.

Pytanie

Witam, mam problem z kartą graficzną [chyba], wczoraj grajac sobie nagle obraz sie zatrzymal i wszystkie kolory zmienily barwe. Po zresetowaniu komputera ukazał mi sie komunikat, CPU over temperature. Po wyczyszczeniu kompa myslalem ze bedzie ok jednak, teraz gdy proboje wlaczyc jaką kolwiek gre, tylko gre poniewaz przy niczym innym sie nie wiesza, zmienaija sie kolory i komputer sie zawiesza. Ta karta to GeForce 8800GT. Powiedzcie mi jak sprawdzic czy jest to wina karty czy procesora.
Tak szczerze to nie mam w niej juz żadnych nadziei i pytam się Was. Jaką kartę za przyzwoitą cenę mogę dopiąć do

-ASUS P5QSE2
-INTEL CORE 2 DUO E8200
-2GB RAM PATRIOT
-ZASILACZ 500W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

"CPU over temperature."
Co tu dodawać??
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie... A rozwiazanie?? Lepsze chłodzenie lub zmniejszenie parametrów (być może za bardzo "podkręciłeś" proca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem jest taki ze procesora nie podkrecalem, a teraz po benchmarku temperatura procka doszla tylko do 52-51 i tam sie wachała. A po restarcie pc caly czas wyskakuje mi w Menadzerze Urzadzen przy karcie System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a proponuje sprawdzic temperature jakims programem najlepiej cpu i gpu a przy okazji nie zaszkodzi wymienic paste na procku i i na procku grafy. ale najpier wymien na procku bo to raczej on sie przegrzewa.

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować