• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Draharz

Starcraft - lost CD-KEY

Pytanie

Witam, posiadam grę Starcraft w wersji sprzed dobrych paru lat jak jeszcze nie było BroodWar''a (dodatek). Niestety mało inteligentnie umieszczony Cd-Key na pudełku zdrapał się. Patrzyłem na stronę blizzarda to napisali żeby w celu odzyskania klucza trzeba zgłosić się do dystrybutora. Czy CD-Projekt wogule przeprowadza takie coś?

Odrazu zaznaczam że chciałem się zgłosić emailem do działu pomocy technicznej ale CD-Projekt tak zaprojektował sposób wysyłania do nich mail''ów jakby za wszelką cenę chcieli żeby nic do nich nie wysyłać. Bez Cd-keya nie mogę się spytać jak odzyskać cd-key. Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Czy próbowałeś w jakiś sposób skontaktować się z działem pomocy CDP poprzez ich starą stronkę www.cdprojekt.info? Zresztą myślę, że po tej interwencji na forum problem w jakiś sposób szybko zostanie rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie musisz podawać cdkeya żeby wysłać maila, potrzebujesz klucza rejestracji elektronicznej. Zapewne masz jakąś starszą wersje która klucza rejestracyjnego nie miała więc tak czy siak tego zgłoszenia problemu nie wypełnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lepiej wysłać jednak maila niż czekać na kogos na forum. Najwyz ej moderatorzy odezwą się i coś doradzą, ale problemu nie rozwiązą, z ekipy CDP rzadko ktoś się odzywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.04.2006 o 20:35, Draharz napisał:

Nie wysłałem do nich mail''a. Czy na to forum wogule zagląda ktoś z obsługi technicznej i mi
odpowie czy takie rzeczy to tylko w erze? :)


najlepiej to by było zadzwonic ale teraz ida swieta wiec nie wiem czy zastaniesz pomoc techniczna wiec poczekaj do wtrorku ;] albo prubuj jakos wysłac tego emaila ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

to musze dzwonic... nie mam tych kluczy co potrzeba podawac wiec nici z listu. Zreszta nie chce mi sie uzupelniach tych danych o moim sprzecie bo w moim przypadku po co (kto to wymyslil :) ) No nic myslalem ze na tym forum zaglada ktos wiecej oprocz klientow. Dzieki wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się i szukał cd-key''ów po prostu w internecie.
Na pewno znajdziesz ich mnóstwo. Nie chodzi mi tu o piractwo, bo masz przecież wersję oryginalną, a po co zawracać głowę CD-P takimi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.04.2006 o 00:10, Khalid. napisał:

Na twoim miejscu nie zastanawiałbym się i szukał cd-key''ów po prostu w internecie.
Na pewno znajdziesz ich mnóstwo. Nie chodzi mi tu o piractwo, bo masz przecież wersję oryginalną,
a po co zawracać głowę CD-P takimi rzeczami.


Hahahaha, nie ma co jak trzeźwe spojrzenie na świat - tobie ukradli to ty im ukradnij, tak się zatacza błędne koło. W umowie jaką on zawarł kupując SC było jasno napisane, że CDkeya musi pilnować, a jak zgubi to ma problem... Myślę, że CDProjekt nie pomoże bo wątpie aby dał nowego cd keya (przeciez nie zapisują sobie wszystkich cd keyów z gier), bo gra była dawien dawno wydana - NIE MASZ GWARANCJI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować