Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl teraz dostępne także w formie ebooka na tablety i e-readery!

34 postów w tym temacie

Gratulacje ! Jesteście chyba pierwszym portalem o grach w naszym kraju który dostrzegł popularyzację tabletów i e-readerów tak trzymać :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:26, bobobo napisał:

Wiedziałem,że w końcu wydacie takie coś ;) A może zróbcie to samo,tyle że na Iphone''a?

http://itunes.apple.com/us/app/kindle/id302584613?mt=8
Amazon ma swoja aplikację do ebooków na AppStore i jest darmowa. Działa też na iPhone. Nie sprawdzaliśmy jednak naszych ebooków na tym telefonie, więc trudno nam zagwarantować, że wszystko wygląda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę, że ograniczyliśmy ilość materiałów: publikujemy tylko _długie_ teksty. Naszym zdaniem to lepsze, niż wszystkie newsy.

A Waszym? Koniecznie dajcie znać, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł, mnie się bardzo podoba aczkolwiek osobiście wolałbym aplikacje na iOS i na Androida która pozwala przeglądać wasz cały serwis. Wtedy wszystkie tego typu materiały byłyby przechowywane na pamięci telefonu/ipoda i na przykład taka aplikacja ściągałaby newsy tylko z ostatnich 2 dni(poprzednie by odrazu usuwała). Coś jak aplikacja "Gazeta.pl" na iOS.
Albo poprzez aplikacje, gramowicz wyszukiwał by artykułu po tytule i treść ściągałaby się po kliknięciu. Smartphony wchodzą do Polski z niezłym kopem. Warto pomyśleć nad zaatakowaniem tej platformy od strony newsów z świata gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo mila niespodzianka.
na Ipadzia smiga idealnie.

czekam na kolejne numery!

moze da rade zrobic oddzielnego ebook [lub serie ebookow po kilkanascie artykulow] z Retrogramu? z czasem powinno tylko przybywac zadnych artykulow a bedac w plenerze zawsze milo bedzie wrocic do artykulow dot klasyki. jako gracz z ok 25 letnim stazem chetnie mialbym pod reka take zacne tomiki.

ew rozbic to na 3 ''serie'' ?
-duze artykuly [to co obecnie]
-niusy ew wybrane niusy z tygodnia / miesiaca
-kolekcja ''retrogram''


zycze kreatywnosci i kontynuowania. naprawde fajny pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 19:57, MrMurdzi napisał:

Super pomysł, mnie się bardzo podoba aczkolwiek osobiście wolałbym aplikacje na iOS i
na Androida która pozwala przeglądać wasz cały serwis.

Ke? Przeciez wystarczy Newsrob z Marketu, by moc przegladac kanal RSS serwisu. Kiedys tak tylko czytalem newsy na gramie. Teraz gram rzadko czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie o tyle jest to nieciekawe, że wszystkie interesujące mnie teksty czytam na bieżąco ;- ).
Aczkolwiek sama idea dość zacna.

EDIT:
Damn, myślałem że to w zwykłym PDFie jest O_o. I myślę że taka opcja byłaby znacznie bardziej ciekawa.
Dłuższe teksty oczywiście, że lepsze niż nieświeże newsy ;- ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomysł i dzięki za format! świetna sprawa! :) Szczerze mówiąc nie przepadam za czytaniem dłuższych gramowych newsów na laptopie, jednakże teraz mogę wrzucić na "kundla" i nadrobić zaległości! :) Jeszcze raz wielkie dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj kundelek już się cieszy na myśl o czymś takim :-) Zrzuce sobie już teraz żeby było co jutro na przerwie w pracy poczytać!!!
Tak trzymać, mój Kindle to jeden z najlepszych gadżetów jakie kiedykolwiek dostałem/kupiłem a takie posunięcia jak wasze wręcz mnie umacnia w przekonaniu, że potrzebny będzie kolejny Kundelek w domu gdyż moja kobieta coraz bardziej się za moim ogląda :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziecie pisać na stronie, że nowy numer jest dostępny? A już jutro przejrzę pierwszy numer na swoim telefoniku z Androidkiem ;-) Części tekstów nie znam, a z chęcią bym poznał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście cieszył bym się, jak by można pobrać newsy automatycznie np. za pomocą calibre, bez konieczności codziennej wizyty na stronie. Pobieranie ręczne na komputer i wrzucanie dopiero na czytnik jest bardziej czasochłonne niż ustawienie w harmonogramie calibre do pobrania codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować