Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Crysis 2 ocieka klimatem

62 postów w tym temacie

Kiepski montaż, to kiepski montaż. A "madafaka" w nanoskafandrze, któremu muzę do akcji zapodaje jakiś rapujący chłoptaś, wygląda, hmm... zabawnie. Nawet dla swoich przeciwników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tenebrael a niech tam sobie dawał :P Dopóki DICE nie wypuści czegoś w rodzaju SDK (UDK już mamy, Crytek zapowiedział swoje CryEngine SDK) to ja z tego Frostbite żadnej korzyści nie będę miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 15:02, TobiAlex napisał:

Tenebrael a niech tam sobie dawał :P Dopóki DICE nie wypuści czegoś w rodzaju SDK (UDK
już mamy, Crytek zapowiedział swoje CryEngine SDK) to ja z tego Frostbite żadnej korzyści
nie będę miał.


Wiesz, rozmawiamy o silniku, a nie o SDK. Co do SDK z kolei to też bym sobie bardzo życzył, by udostepniono narzędzia do FB 2.0, lub choćby poprzedniej wersji, bo choćby mapy w BC2 są naprawdę fajne, ale po roku grania nawet taka ilość może się powoli przejesć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 15:24, Zygilolo napisał:

Gosh, ciut więcej otwartości na inne gatunk muzyczbnei.


Wiesz, tu nie gatunek jest problemem, ale sztampowość. Podobnych kawałków słyszałem na kopy.

>Klimat robi- zaprzeczyć się nie da...

Moim zdaniem ta muzyka jaka jest taka jest, nie wnikam, ale uważam, że do tego trailera pasuje jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW: sam gatunek muzyki nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu niektórych rzeczy lepiej ze sobą nie łączyć. Śledzie w śmietanie są dobre. Lody też. Ale, jeśli podać je razem, to może się komuś na mdłości zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer faktycznie klimatyczny tylko nie rozumie doboru sepleniącego rapera i (chyba) Rhiany (czy jak się tam pisze jej imie/pseudonim) jako podkładu.
Ni cholery mi nie pasuje muzyka do trailera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 15:31, Headbangerr napisał:

BTW: sam gatunek muzyki nie ma tu nic do rzeczy. Po prostu niektórych rzeczy lepiej ze
sobą nie łączyć. Śledzie w śmietanie są dobre. Lody też. Ale, jeśli podać je razem, to
może się komuś na mdłości zebrać.


Dlaczego? Jak to powiadał mój wujek - "i tak wszystko idzie do jednego żołądka :D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 13:27, absmak napisał:

Preorder już do mnie przyszedł. Czy aby zagrać muszę czekać do europejskiej premiery?


To nas sie o to pytasz? Wloz plyte i sie przekonaj dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie genialne byly zniszczenia w bc2, gdzie nie strzelisz to zawsze taka sama dziura w tym samym miejscu , a reszta - grafika, fizyka czy ai nie dorownywalo cryengine2, w bf3 tez nie widze nic niezwyklego, grafika dobra tak samo jak w crysis2, mam wrazenie, ze niektorym wystarczy przylepiony znaczek dx11 i juz grafika jest lepsza, a jak wyjdzie ten bf3 to sie okaze, ze na pc dx11 wymagajacym nie wiem jakiego kompa bedzie wygladal identycznie jak na xbox360 z 2005 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 15:54, golic napisał:

To nas sie o to pytasz? Wloz plyte i sie przekonaj dzieciaku.


Niektórzy pracują i liczą na odpowiedź kogoś kompetentnego ze sklepu, a nie na Twój idiotyczny post, który nic nie wnosi. Nie zawracaj 4 liter. A dzieciaku to możesz mówić do swojego potomstwa, które być może będziesz miał kilka lat po tym, jak skończysz gimnazjum. Więcej szacunku dla starszych na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 16:18, mronoth napisał:

rzeczywiscie genialne byly zniszczenia w bc2, gdzie nie strzelisz to zawsze taka sama
dziura w tym samym miejscu


Jeżeli możliwość zawalenia murowanego DOMU nazywasz "taką samą dziurą", to ja wysiadam.

Dnia 22.03.2011 o 16:18, mronoth napisał:

a reszta - grafika, fizyka czy ai nie dorownywalo cryengine2


AI? Przecież BC2 to gra sieciowa, gdzie tam niby masz AI? Chyba, że chodzi Ci o single, który był nieco dłuższym tutorialem rpzed multi.

Nie licząc faktu, że AI nie zależy od silnika, ale ot, taki detal, nie?

Dnia 22.03.2011 o 16:18, mronoth napisał:

w bf3 tez nie widze nic niezwyklego, grafika dobra tak samo jak w crysis2, mam wrazenie,
ze niektorym wystarczy przylepiony znaczek dx11 i juz grafika jest lepsza


Grafika w C2 jest porównywalna (a nie wiem, czy nie gorsza) co w Crysis 1. Czyli gra sprzed dobrych 5 lat...

Dnia 22.03.2011 o 16:18, mronoth napisał:

a jak wyjdzie
ten bf3 to sie okaze, ze na pc dx11 wymagajacym nie wiem jakiego kompa


Jak ja kocham ten durny stereotyp :D Pisałem to już gdzieś i napiszę jeszcze raz: posiadam C2D 3 GHz, 4 GB RAM i GF GTX 280. I jak na razie prawie KAŻDY FPS (wliczając nowości) chodzi mi na max detalach. Jedynym wyjątkiem jest ArmA2, w która gram na średnich.

Więc wybacz, ale nawet jeśli BF3 wymagał będzie mocniejszej konfiguracji, to na pewno nie będzie to komp za kilka tyś złotych.

Dnia 22.03.2011 o 16:18, mronoth napisał:

bedzie wygladal
identycznie jak na xbox360 z 2005 roku


Hehe, ok, to jak wyjdzie, to porównamy. Jak na razie wszystkie porównania graficzne wychodzą MOCNO na korzyść PC. Dlaczego? Bo konsole się po prostu STARZEJĄ. A, co fajniejsze, ja w swoim PC mogę wymienić co chcę i kiedy chcę. A Ty? Musisz czekać "do świętego nigdy" na kolejną generację XKlocka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> Grafika w C2 jest porównywalna (a nie wiem, czy nie gorsza) co w Crysis 1. Czyli gra sprzed dobrych 5 lat...


Zobaczymy przy DX 11 i ustawieniach w pełnej wersji. Demo nie jest tu wykładnikiem (brak opcji graficznych, obsługa DX 9). Waniliowy Crysis na DX9 wyglądał IMO znacznie słabiej. Dopiero po odpowiednim "dopakowaniu" przez modderów zyskiwał na atrakcyjności. Takie dopakowanie dostanie też dwójka. Spokojnie. Poczekamy - zobaczymy.

Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> a jak wyjdzie
> ten bf3 to sie okaze, ze na pc dx11 wymagajacym nie wiem jakiego kompa

Jak ja kocham ten durny stereotyp :D Pisałem to już gdzieś i napiszę jeszcze raz: posiadam
C2D 3 GHz, 4 GB RAM i GF GTX 280. I jak na razie prawie KAŻDY FPS (wliczając nowości)
chodzi mi na max detalach. Jedynym wyjątkiem jest ArmA2, w która gram na średnich.


Plotki mówią teksturach, które wymagają 1.5 GB RAM na karcie graficznej, wsparciu tylko dla architektury 64 bitowej, DX 11 i wymogu 4 rdzeniowego procesora. Nie twierdzę, że faktycznie tak będzie, ale może być. No i wtedy możesz się przejechać :) Chociaż wierzę, że DICE dobrze zoptymalizuje nowego Frostbite''a. Przy BC2 optymalizacja była świetna, a gra IMO wyglądała lepiej od przereklamowanego Crysisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować