Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Crysis 2 ocieka klimatem

62 postów w tym temacie

http://w654.wrzuta.pl/audio/0nTYc0k6Rd3/crysis_2_dubbing_pl
Nie jest strasznie, ale co do głosu Proroka i funkcje skafandra, trochę lipa, chyba pokombinuje z angielskimi głosami:)
Czy nie macie wrażenia, że ten cały Natan to Milowicz?? Bo jak jak na razie podoba mi się ten głos.


Poza tym, moje poprzednie pytanie - nieaktualne. W moich zamówieniach jest napisane, że wysłano:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 17:11, absmak napisał:

Zobaczymy przy DX 11 i ustawieniach w pełnej wersji. Demo nie jest tu wykładnikiem (brak
opcji graficznych, obsługa DX 9). Waniliowy Crysis na DX9 wyglądał IMO znacznie słabiej.
Dopiero po odpowiednim "dopakowaniu" przez modderów zyskiwał na atrakcyjności. Takie
dopakowanie dostanie też dwójka. Spokojnie. Poczekamy - zobaczymy.


Wiesz, ok, ale faktem jest, że Crysis 2 w dniu premiery też nie ma Dx11. W zasadzie każdą grę można dopakować modami tak, że będzie wyglądać kilka razy lepiej, jednak ja oceniam tu produkt taki, jaki dostajemy w dniu premiery, a nie po 5 patch''ach i 10 modach.

Czy C1 był "waniliowy"? IMHO nie bardziej, niż C2. Oba nieco straszą sterylnością.

Dnia 22.03.2011 o 17:11, absmak napisał:

Plotki mówią teksturach, które wymagają 1.5 GB RAM na karcie graficznej, wsparciu tylko
dla architektury 64 bitowej, DX 11 i wymogu 4 rdzeniowego procesora. Nie twierdzę, że
faktycznie tak będzie, ale może być. No i wtedy możesz się przejechać :) Chociaż wierzę,
że DICE dobrze zoptymalizuje nowego Frostbite''a. Przy BC2 optymalizacja była świetna,
a gra IMO wyglądała lepiej od przereklamowanego Crysisa :)


Wiesz, zawsze tak może być. Ale jeśli nawet, to na pewno nie będzie wyglądała tak samo, jak np na X360.

Natomiast co do wymagań, które podałeś (czy raczej plotek o wymaganiach), to powiem tak:

1. Nie wierzę, by gra WYMAGAŁĄ 4-ro rdzeniowego procesora. Dwurdzeniowe są na razie zbyt powszechne, by zupełnie wykluczać ich wykorzystanie.

2. Nie sądzę też, by gra wymagała karty z 1,5 GB RAM. Owszem, możliwe, że takie będą wymagania na najwyższe detale, nie sądzę jednak, by podobnie było z najniższymi, bo wtedy z kolei konsole w ogóle mogłyby co najwyżej pomarzyć o odpaleniu tej gry.

3. Architektura 64-bitowa. Tu bym się nie zdziwił, gdyż staje się to coraz bardziej powszechne.

Cóż, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Ło matko! Ten dubbing jest gorszy, niż się obawiałem. A już Prorok brzmi wręcz żałośnie. A info z nanosuit''a? Jak generał Greavious z Ataku Klonów ze schrzanionym modułem głosowym :P Całe szczęście, że kroi mi się wersja PC. Pierwszą sprawą, która zmienię, to przełączenie na j. ang :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co gadają o możliwościach graficznych z mycrysis oto jakie wnioski wyciąga się z forum (na temacie ogólnym też to podałem)

1)Zamiast ustawień Gamer/Adv/HC mamy medium/Vhigh/Extreme czyli żadnych zaawansowanych ustawień.
2)Graficznie Extreme gorzej wygląda niż Vhigh(ogólnie wszystko jest zrąbane przez blurr) - natomiast sama gra wygląda gorzej niż C1 i CW .
3)Znowu nic wiadomo o DX11 bo twórcy zastanawiają się czy będzie(najpierw gadali o patchu a teraz to nie wiadomo czy ten patch wyjdzie)
4)AI w kampanii ponoć 2x razy bardziej tępe niż w wersji "Leaked"
5)nie ma 64 bitowego exe - czyli tę grę mogę sobie odpuścić
6)Gra nie jest za stabilna
7)nadal są problemy z Zalogowaniem i wyszukiwarką serwerów.
8)nie ma mod tools itp.
9)no i znowu powtórka z rozrywki -> pirat działa lepiej niż orginał.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 17:30, Tenebrael napisał:

Wiesz, ok, ale faktem jest, że Crysis 2 w dniu premiery też nie ma Dx11.


Z tego co pamiętam, to w dniu premiery Crysis nie miał DX 10 :)

Dnia 22.03.2011 o 17:30, Tenebrael napisał:

W zasadzie każdą
grę można dopakować modami tak, że będzie wyglądać kilka razy lepiej, jednak ja oceniam
tu produkt taki, jaki dostajemy w dniu premiery, a nie po 5 patch''ach i 10 modach.


Dlatego uważam, że waniliowy Crysis 2 prezentuje się znacznie lepiej od waniliowej jedynki. Ale zobaczymy przy pełnej wersji.

Dnia 22.03.2011 o 17:30, Tenebrael napisał:


Czy C1 był "waniliowy"? IMHO nie bardziej, niż C2. Oba nieco straszą sterylnością.


Był tak samo goły - również tylko z obsługą DX9, a do tego z błędami i problemami optymalizacyjnymi ("rwącego" się dźwięku do tej pory nie naprawili). Grałem w jedynkę z maksymalnymi detalami w wysokiej rozdzielczości i jak Boga kocham - nie rozumiem tych zachwytów. Owszem, miejscami wyglądało to bardzo dobrze, ale artystycznie leży i kwiczy. Dwójka pod względem artystycznym rozkłada poprzednika na łopatki. Pod względem technologii - wypowiem się po ograniu pełnej wersji.

Dnia 22.03.2011 o 17:30, Tenebrael napisał:


Wiesz, zawsze tak może być. Ale jeśli nawet, to na pewno nie będzie wyglądała tak samo,
jak np na X360.


Nie no, to jest jasna sprawa. Już BC2 na 360 wyglądało w porównaniu do wersji pecetowej "średnio na jeża". BF3 pazurki pokaże na pecetach.

Dnia 22.03.2011 o 17:30, Tenebrael napisał:


Natomiast co do wymagań, które podałeś (czy raczej plotek o wymaganiach), to powiem tak:

(...)

Cóż, zobaczymy.


Miałem na myśli oczywiście pełne detale :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 14:53, Valium napisał:

Klimat nie znaczy "mrocznawe, ciezkie, patosowate i pelne niedopowiedzen trailery". Ten
trailer Crysisa 2 ocieka klimatem bycia "madafaka" rozwalajacym wszystkich, choc glownie
obcych, by uratowac swiat (lub nowy york, dla amerykanow w sumie na jedno wychodzi).
Nie mozna powiedziec ze nie ma klimatu. :P


Może więc rozwiej wszelkie wątpliwości i podaj wszystkim definicję klimatu. Przy okazji możesz również wyjaśnić, co znaczy "mrocznawe" i "patosowate". I myślę, że Amerykanom (zwłaszcza tym pisanym z wielkiej litery) może rzeczywiście nie robi różnicy, czy mówimy o świecie, czy o "nowym yorku", czy Nowym Jorku lub New York''u, jak kto woli, jednak w Polsce ma to już znaczenie.

Nie można powiedzieć że nie ma klimatu? Hmm... pozwól, że spróbuję: ekhem, - nie ma klimatu! - o, jednak można. Bo o ile jeszcze można uznać, że jest coś takiego, jak "klimat bycia madafaka rozwalającym wszystkich, choć głównie obcych, by uratować świat", to chyba nawet czegoś takiego w tym trailerze nie widzę, a jeśli już, to (wg mnie oczywiście) pokazane w maksymalnie nieciekawy sposób. O gustach się podobno nie dyskutuje, jednak do trailerów innych gier dostęp mają wszyscy, więc każdy może sobie porównać, jak wyglądają trailery dopracowane, klimatyczne, niektóre wręcz epickie.

I nie widzę niczego złego w odrobinie patosu (o ile ktoś wie, co znaczy to słowo i prawidłowo go używa) i mroku w trailerach. W krótkometrażowych formach liczy się intensywność przekazu, a właśnie tego we wspomnianym materiale brakuje najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> rzeczywiscie genialne byly zniszczenia w bc2, gdzie nie strzelisz to zawsze taka
sama
> dziura w tym samym miejscu

Jeżeli możliwość zawalenia murowanego DOMU nazywasz "taką samą dziurą", to ja wysiadam.

przypomnij sobie jak sie rozwala budynki, oskryptowane miejsca gotowe do wyburzenia, gdzie w sciane nie trafisz to taka sama dziura, o tym pisalem, poza tym w bc2 fizyka jest slaba

Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> a reszta - grafika, fizyka czy ai nie dorownywalo cryengine2
AI? Przecież BC2 to gra sieciowa, gdzie tam niby masz AI? Chyba, że chodzi Ci o single,
który był nieco dłuższym tutorialem rpzed multi.

Nie licząc faktu, że AI nie zależy od silnika, ale ot, taki detal, nie?

nieprawda, na engine sklada sie wiele rzeczy, nie tylko grafika

Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> w bf3 tez nie widze nic niezwyklego, grafika dobra tak samo jak w crysis2, mam wrazenie,

> ze niektorym wystarczy przylepiony znaczek dx11 i juz grafika jest lepsza

Grafika w C2 jest porównywalna (a nie wiem, czy nie gorsza) co w Crysis 1. Czyli gra
sprzed dobrych 5 lat...

co z tego ze gra sprzed okolo 3 i pol roku (a nie 5, poucz sie matematyki) skoro nadal jest jedna z najlepiej wygladajacych gier? nie sadze zeby mapy w bf3 byly wieksze, beda skrojone pod konsole, tak jak skroili crysisa2

Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> a jak wyjdzie
> ten bf3 to sie okaze, ze na pc dx11 wymagajacym nie wiem jakiego kompa

Jak ja kocham ten durny stereotyp :D Pisałem to już gdzieś i napiszę jeszcze raz: posiadam
C2D 3 GHz, 4 GB RAM i GF GTX 280. I jak na razie prawie KAŻDY FPS (wliczając nowości)
chodzi mi na max detalach. Jedynym wyjątkiem jest ArmA2, w która gram na średnich.

Więc wybacz, ale nawet jeśli BF3 wymagał będzie mocniejszej konfiguracji, to na pewno
nie będzie to komp za kilka tyś złotych.

chodzilo o porownanie do konsol, gtx280 jest znacznie szybszy od tego co jest w konsolach a gry i tak sa robione pod konsole, a to ze jakis dev napisze, ze pc jest wiodaca platforma to tylko marketingowa sciema, patrze na te filmiki z bf3 i naprawde nie widze tam niczego co by sie wybijalo, oswietlenie jak w crysis2 na xboxa, tekstury sa beznadziejne, ale tak to tylko prealfa ;), na pewno beda lepsze, juz to widze

Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

> bedzie wygladal
> identycznie jak na xbox360 z 2005 roku

Hehe, ok, to jak wyjdzie, to porównamy. Jak na razie wszystkie porównania graficzne wychodzą
MOCNO na korzyść PC. Dlaczego? Bo konsole się po prostu STARZEJĄ.

jakie porownania? jakich gier? bo ja narazie widze, ze wyglada wszystko prawie tak samo na pc i konsolach bo gry multiplatformowe sa robione najpierw z mysla o konsolach bo sa najslabsze, pc tylko goruje rozdzialka i fpsami (o ile nie skopia portu)

Dnia 22.03.2011 o 16:59, Tenebrael napisał:

A, co fajniejsze, ja
w swoim PC mogę wymienić co chcę i kiedy chcę. A Ty? Musisz czekać "do świętego nigdy"
na kolejną generację XKlocka....

pudlo, gram tylko na pc, nigdy zadnej konsoli nie posiadalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście jeszcze nie zauważyli to jest to temat o trailerze Crysis 2, a nie o wyższości, bądź też jego niższości Crysisa względem Bad Company 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat C1 i K3 wyglądają o niebo lepiej niż C2. ten drugi góra z FC2 może konkurować ale i tak FC2 lepiej jest zoptymalizowany. Dla mnie jako gracza PC rozczarowuje obecna polityka względem gier co powinny mieć zabójczą grafikę a później dochodzi do tego że do starego exclusiva C1 nawet nie mają startu bo tak zwane konsolowe kompromisy dochodzą do tego.

Rzulek nie ważne na czym gra bo wszystkie platformy mają te same problemy amerykanom znowu serwery od logowania padły podczas premiery i teraz co niektórzy mogą czuć się wybranymi i grać w tego Cryshita 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krytykujecie trailer przez wykorzystanie w nim utworu rapowego, co za lamusy. Wg mnie ten kawalek nadal temu zwiastunowi zycie, fajny charakter i nawiazanie do Nowego Jorku (amerykanski rap z wykorzystaniem wersow o Nowym Jorku).
Poza tym prawdziwy rap nie ogranicza sie do jak tu jakis hejter napisal "madafaka"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem nie polega na tym że to rap, problem polega na tym że mogli użyć muzyczki z gry to by bardziej oddawałoby klimat bo jak obejrzałem ten trailer z multiplayera (nie pamiętam nazwy) to miałem pewne wątpliwości co do gry - i niestety które okazały się prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem tera tą wiadomość i szlak mnie trafia jak ktoś pisze o Frostbite 2, jeżeli ten silnik razem z grą jeszcze nie wszedł na rynek. Poza tym na jakiej podstawie oceniacie Crysis''a jeśli nie graliście w niego. Przy okazji zapowiedź bardzo mi się podoba ;P a tym BF3 nie jarałbym się pół roku przed premierą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować