Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 3: Drake`s Deception z co-opem? Na podzielonym ekranie?!

11 postów w tym temacie

Gwoli ścisłości, nie w lewym, a w prawym dolnym rogu :P

A swoją droga ciekawie podzielony ekran, coś na wzór Killzone 3. Pożyjemy, zobaczymy, ja tam na grę czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że źródło, na którym oparta została ta informacja (tj. filmik) jest tak wątpliwej jakości, że tworzenie całego newsa na tej podstawie wydaje mi się trochę przesadzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości - owym dowodem na istnienie trybu kooperacji w Uncharted 3: Drake''s Deception jest "okienko" w lewym dolnym rogu ekranu, na którym możemy zauważyć pasek zdrowia oraz stan amunicji drugiego gracza.

Gwoli ścisłości, to to okienko jest w dolnym prawym rogu (przynajmniej w lewym widzę tylko bark grającego :)

Edit: Widzę, że ktoś jużzwrócił uwagę na błąd. A swoją drogąto jestem ciekaw jak by to wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo brakowało mi tego w U2.W niektórych momentach ostro brakowało wspólnika z większym IQ, który mógłby ci naprawdę pomóc :) (Wszyscy gracze uncharted 1/2 wiedzą o czym mówię :) ) Ponadto ogólnie ciekawiej się gra z kimś, niż z nudną konsolą w czeluściach pokoju/salonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to mnie ten co-op ni grzeje ni ziębi, nawet multi mnie nie interesuje. Ja tą grę kupię tylko i wyłącznie dla singla który <zapewne> zmiecie wszystko inne w tym gatunki nie pod dywan a do grobu :).
Jak opowiedzą nową historię z rozmachem takim jak w U2 to bomba ale panowie z ND<oni raczej nie są bajkopisarzami> mówili w wywiadach iż to będzie lepsze, a ja im wierzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Split-screen co-op pasuje do takich gier, fajnie by bylo, gdyby ND zaimplementowalo taka mozliwosc i na 99% tak wlasnie bedzie. Zwlaszcza, ze plotkowalo sie o tym jeszcze przed U2. Killzone 3 juz otrzymal taka opcje, wiec dlaczego nie Uncharted?;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie ten patent na który bardzo czekam. Wraz z nadejściem U3 wreszcie będę mógł zasiąść do giery razem z ojcem, by trzasnąć partyjkę co-opa, a może nawet ownić noobków na serwach :P LBP2 ładnie pokazało jak grać na jednym koncie mogą grać dwie osoby, a każde korzysta ze swojego ID.
Jeżeli U2 wyrwało mi z życia 2 tygodnie, strach pomyśleć ile wyrwie mi sequel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby fajnie z co-opem na podzielonym ekranie, ale ten filmik mnie o istnieniu takiego trybu nie przekonuje. Bo jakie studio ma tak małe stanowiska (niezgodne z zaleceniami ''BHP''), że przy 50-calowym telewizorze (albo i większym) siedzi się 40 cm od ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować