Zaloguj się, aby obserwować  
ShadowG

Rainbow six

19 postów w tym temacie

Nie grałem w zadna ale czytałem duzo rtecenzji na temat tych gier zdecydowanie wybieram SWATA bo podobno Rainbow six ma za duzo klasycznych błędów i pozatym cienka ocena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak gralem w RS:Rogue Spear jeszcze w roku 1999 czy 2000. Swietny klimat (muzyka odegrala tu duza role), roznorodne misje (wiedenski teatr, nowojorskie Metropolitan Museum of Art, japonski kontenerowiec, odbijanie samolotu) i pelna napiecia akcja. Moja pierwsza "antyterrorystyczna" gra, stad i mam do niej sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w ogóle prawie pod wszystkimi względami R6 jest lepszy od SWAT'' a, planowanie, bronie, sam klimat i ciekawa fabuła. Jedyna rzecz, która stoi na wyższym poziomie to wydawanie rozkazów podwładnym, w SWAT był to i jest faktycznie element lepiej rozwinięty. Poza tym w SWAT bardzo denerwowało mnie to że są tylko 2 drużyny, razem 5 osbó, to stanowczo za mało momentami do zabezpieczenia terenu. A tak na marginesie grał, ktoś z was w Rainbow 6: Takedown, pamiętam, że był japoński czy chiński dodatek do Rouge Spear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 12:25, spider88 napisał:

Witam , mam takie pytanko do miłośników tej gry , czy mógł by mi ktoś w odpowiedniej kolejności
ułożyć jak wychodziły wszystkie części tej gry .

Chronologicznie uporządkowana seria R6:
1. Rainbow Six - pierwsza część, była grą wyjątkową, gdyż była to jeden z pierwszych , w której tak wielki nacisk położony był na realizm.
2. Rainbow Six: Eagle Watch - dodatek, nowe bronie, postaci i plansze...
3.Rainbow Six: Rogue Spear - To już druga część R6 - pierwsza z lugiem Ubi :)
4.R6: Rogue Spear: Urban Operations - dodatek, jak to dodatek - nic nowego, ale zabawa świetna
5.R6:Rogue Spear: Black Thorn - kolejny dodatek...
6.Rainbow Six 3: Raven Shield - pierwsza część R6, która pojawiła się też na konsolach... Więcej mówić nie muszę :), bo gra jest świetna
7.Rainbow Six: Athena Sword - dodatek do Raven Shield :)
8.Rainbow Six: Lockdown
9.Rainbow Six: Vegas

To chyba wszystkie... Nie licząc licznych stand-olone''ów do trójki na konsole
PS. A te opisy pisałem w wielkim skrócie i dla tych, którzy nie widzieli tych części "Tęczy Sześć"... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:45, Noxbi napisał:

To chyba wszystkie...

Wielkie dzięki , choć straciłem już nadzieję ;))
Mam ochotę przejść wszystkie po kolei ale nie znałem kolejności a właśnie sobie pykam w jedynkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2007 o 18:45, Noxbi napisał:

6.Rainbow Six 3: Raven Shield - pierwsza część R6, która pojawiła się też na konsolach... Więcej


E tam, nie prawda. Ja mam na Nintendo 64 pierwszego Rainbowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 10:33, Farmer Widomo napisał:

> Rainbow Six średnio mi sie podobało. O wiele lepszy jest SWAT
> SWAT Rulez :)
Yea , fakt SWAT jest dużoo lepszy :)

A który SWAT?, bo jeśli chodzi o "trójkę" to zdecydowanie, wygodniej grało mi się w Rainbow Six.
Jeśli chodzi o SWAT 4 to rzeczywiście jest bardzo fajny, ale mi bardziej podoba się R6: Vegas - przynajmniej mogę zabić, nie patyczkować się (w SWAT cały czas się wydzierałem na kolesiów - źle na tym kończyłem)... :D

Ufo2 --> Przepisywałem z pisemka PCHit - wydanie specjalne "Wiek Terroru", w którym opisywali najlepsze gry z terrorystami w roli głównej :), nie wiń mnie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować