Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar rejestruje sto stron www. Wszystkie dla GTA V?

24 postów w tym temacie

O mój Boże, jak ja się cieszę, że to jednak będzie najprawdopodobniej Los Santos :) Po prostu powrót do chociaż kawałka z mojej ulubionej części, bo nie sądzę, żeby całe SA od nowa zrobili. Już sobie wyobrażam palmy, słońce, dziewczyny na plaży, PLAŻA! Mmm, nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 16:13, Kwas17 napisał:

prostu powrót do chociaż kawałka z mojej ulubionej części, bo nie sądzę, żeby całe SA
od nowa zrobili.

Liberty City zrobili przecież od nowa całe.

Mój ulubiony to chyba boobstop.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nop, ale San Andreas? :> Przecież to jest ładny kawał ziemi, TRZY miasta, a nie jedno, no i na pewno nie mogło to być tak zminiaturyzowane jak wcześniej, bo gdyby z tym przeglądem pola, przejrzystością nieba (widnokręgiem?) jak z GTA IV zrobili SA to z lądu było by widać budynki z innego miasta np. z SF i LV co moim zdaniem było by nieco dziwne. Zwyczajnie za mały odstęp pomiędzy metropoliami jak dla mnie. Żeby zrobić takie drugie San Andreas to musieliby moim zdaniem zagospodarować minimum jakieś... 50x50 km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda na to że to są domeny różnych organizacji z samej gry. Czytając nazwy można tylko sobie wyobrażać ogrom GTA V :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować