Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pachter: Battlefield 3 bez szans w starciu z nowym Call of Duty

83 postów w tym temacie

Hm.. Nie jestem graczem FPS, ale tak szczerze jak już mam mówić, to lepszy gameplay miał BF. Ale kto co woli, jak dla mnie BF3 świetnie wygląda, pewnie kupię na PS3 jak stanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ten ciemny lud w końcu przejrzy na oczy
i zauważy, że COD to stagnacja i zacofanie
a wtedy dla marki już ratunku nie będzie.
W sumie to już go nie widzę. Po ostatniej odsłonie
postawiłem krzyżyk na serii - nigdy więcej.
A konkurencja nie śpi - modyfikuje, tworzy i usprawnia.
Dice ze swoim Frostbite 2.0 z resztą już pokazało na co ich stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to w sumie wiadomo że CoD pokona BF3 jakim by arcydziełem nie była. Pomimo błędów i tak będzie wielka sprzedaż...

Ja już się coraz bardziej przekonuję do BF''a, a odchodzę od CoD''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to niskobudżetowe "szutery" ze stajni City Interactibe będą lepsze niż kolejne odsłony CODa wiec dlaczego by nowy BF nie miał pobić tej marki. Chyba ze mówimy tu o kasie a nie o jakości produktu i frajdzie jaki on daje. Ja jako wielki (były) fan CODa trzymam kciuki za chłopaków z DICEa. Im będą lepsze robić produkty, im więcej będą przyciągać ludzi tym większe będą na to szanse, że kiedyś COD powróci w glorii i chwale. I nie tylko po to żeby "Kociakowi" dać kolejne miliony zielonych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy punkt patrzenia na sprawę, ja nie będę pakował kasy w CoD - skreśliłem tą serię po tandetnym BO za to BC2 to co innego, jest to jedna z niewielu gier którą posiadam na 2 platformy PC i PS3 - PC dla multi które jest wyzwaniem oraz grafiki w full detal, a PS3 dla przyjemnego multi, jeszcze milion takich jak ja osób którym CoD się przejadło i nie będzie tak różowo. w końcu seria ta musi się znudzić swą wtórnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD niestety pewnie wygra wojnę na ilość sprzedanych kopii z BF3, ale jakościowo nie będzie raczej żadnego porównania. Gdyby nowy CoD naprawdę poprawił się(co graniczy z niemożliwością) to i tak byłby słabszy od BF3 - thxes to Bobby $$$ Kotick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tu nie chodzi o jakość, tylko o aspekt finansowy. I tu trzeba się z gościem zgodzić: nowy CoD sprzeda się pewnie jeszcze lepiej niż ostatni, a przecież Black Ops to jedna z najlepiej się sprzedających i najbardziej kasowych gier w historii. Ale konkurencja w postaci BF3 dobrze Activision zrobi...tak jak swego czasu dobrze zrobil EA Sports i jej FIFie PES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patcher dawniej nawet gadał z sensem, ale teraz?
Co raz gorzej z nim, mam wrażenie, że już tylko przewiduje, żeby mówić cokolwiek - fakt CoD ma to do siebie, że nie wiadomo jakim byłby zabugowanym gniotem z krótką kampanią (co nie znaczy, że taki jest lub będzie) to i tak się dobrze sprzeda, może właśnie przez BF''a coś wreszcie się zmieni w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a Borderlands sprzedało się słabo. Odstaw już tę kulę panie Pachter, bo zepsuta jest.

Chociaż biorąc pod uwagę niesłuszną od paru części renomę serii CoD - tak najprawdopodobniej będzie. Bo przecież i tak zobaczymy stado bizonów pędzących w kierunku loga Call of Duty. BF 3 wybiorą ci, którzy od gry wymagają jakości, a nie dobrej nazwy. Smutna prawda, ale tak żyje Ameryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż lepszego żartu chyba nie słyszałem!!:D Może i pobije, ale tylko ilością sprzedanych egzemplarzy bo jakościowo będzie daleeeeeeeko w tyle. Tak wiem zaraz będą po mnie jechać fanboye coda ale co mi tam zaryzykuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrałem w black ops i to ostatni COD jaki kupiłem(nie jestem fanatykiem - grałem we wszystkie ale posiadam 1,4 i 6) natomiast po zagraniu w BC2 czekam na BF3 coraz bardziej - i wymagania mi nie straszne mam Vistę 64 hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy realistami - Call of Duty ZMIAŻDŻY Battlefielda pod względem sprzedanych kopii. To pewne jak to, że po niedzieli jest poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak na razie bf wygląda za***, ale porównywać będziemy mogli dopiero gdy ujrzymy coś związanego z nowym codem choć wielkich zmian się raczej nie spodziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie wiemy jeszcze o czym będzie nowy CoD. Może zrobią reboot serii, albo jakiegoś kosmicznego shootera. Black Ops sprzedał sie na fali popularności MW 2, wątpię czy nowa odsłona będzie aż tak dochodowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować