Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Zakładam ten temat związku z ostatnimi spekulacjami dotyczącymi kontynuacji serii.
Na razie wiemy, że w dodatku DLC Porwanie Da Vinciego poznaliśmy pewne współrzędne

Spoiler

43 39 19 N 75 27 42 W

.
Moje domysły:
Spoiler

1. Rewolucja Amerykańska - George Washington był Templariuszem
2. Przed USA powstanie jeszcze jedna część rozgrywana w Anglii aby zdobyć drugi fragment Edenu(jabłko) które pomogło Isaacowi Newtonowi(Mistrz zakonu templariuszy w Anglii) odkryć grawitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2011 o 20:51, Commander_Shepard napisał:

Zakładam ten temat związku z ostatnimi spekulacjami dotyczącymi kontynuacji serii.

Błąd w temacie - brakuje apostrofa w Assassin''s

Dnia 23.03.2011 o 20:51, Commander_Shepard napisał:

Moje domysły:

Spoiler

1. Rewolucja Amerykańska - George Washington był Templariuszem


IMO mało prawdopodobne, żeby tak było z Jurkiem. Chociaż zgadzam się z samym pomysłem na realia. Cóż, pozostaje tylko czekać na informacje od Ubisoftu - albo w postaci oficjalnych newsów, albo w postaci sugestii w kolejnych DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Um, wyjaśnij mi czemu uważasz te dwie postacie za Templariuszy? Szczególnie Waszyngtona, który dowodził powstaniem mającym na celu oswobodzenie kolonii amerykańskich spod niesprawiedliwego brytyjskiego jarzma (chociażby zmuszanie do zakupów określonych towarów, zupełnie jak to UE Polsce robi, ale to tak na marginesie)? Ja w nim widzę członka Zakonu Asasynów, może nie w stopniu mistrza (ten będzie dowodził wszystkim zza kulis).

Jeśli chodzi o moje teorie to Asasyni zaczną działać pod płaszczykiem masonerii (podobieństwa w "logo" aż się o to proszą). Akcja będzie działa się w XVIII wieku właśnie w czasie tworzenia się USA. W końcowych etapach być może zawędrujemy w czasy Wojny Secesyjnej, będącej próbą odbicia kraju z rąk Asasynów przez Templariuszy.

William M. (ten, który znalazł Desmonda po wydarzeniach w świątyni Junony i prowadził korespondencję z Shaunem) zapewne okaże się Williamem Milesem, ojcem albo bratem Desmonda. Na 90% zostanie zabity przez Templariuszy, zapewne poświęcając się dla uratowania Desmonda.

Zostanie poszerzony wątek Obiektu 16, który przed śmiercią stworzył w Animusie sztuczną inteligencję na bazie swojej osobowości i pamięci. Nie jestem w stanie określić czy będzie to sojusznik Desmonda, czy raczej jego wróg, w końcu już w AC: BH okazywał oznaki szaleństwa. Przy okazji powiedział wtedy Desmondowi coś w stylu "Twój syn...". Być może ma to odniesienie do mojej teorii w poprzednim akapicie, zgodnie z tym "szesnastce" pomyliły się osoby i zwracając się do Williama, którego dobrze znał (zakładam, że 16 był Asasynem, skoro miał wśród swoich przodków Altaira i Ezio), być może nawet przyjaźnił.

Lucy raczej nie zostanie odratowana, potwierdzi się natomiast, że była szpiegiem Templariuszy. Wszystko co widzieliśmy do tej pory było wyreżyserowane przez Abstergo, ponieważ nie było innego sposobu, żeby zmusić Asasyna do pomocy Templariuszom, a w końcu tylko ten konkretny Asasyn, Desmond, może, według Tych, Którzy Przybyli Przed Nami, powstrzymać nadchodzącym kataklizm. Jeśli faktycznie Lucy okaże się szpiegiem, wtedy faktycznie sprawdza się słowa Junony, że "szale zostaną wyrównane". Abstergo w takim wypadku straciło całą kontrolę nad nieludzko szybkim, zwinnym, morderczo skutecznym w walce człowiekiem, który dodatkowo ma w rękach potężny Fragment Edenu.



No to się rozpisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak prawdopodobnie będzie wyglądała okłada Assassin''s Creed III. Myślę, że jednak to prawda, że rewolucja amerykańska to czasy w jakich przyjdzie grać nam nowemu "EzioAltairoDesmondowi". Ciekawe jak będzie się nazywała postać, kim będzie i ciekawe po czym my będziemy skakać, bo raczej nie było jakiś wielkich miast w tamtych czasach. Więcej informacji 5 marca o 18:00.

20120301202724

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Lucy raczej nie zostanie odratowana, potwierdzi się natomiast, że była szpiegiem Templariuszy.


Aż mi się miło przeczytało ten tekst sprzed roku, w świetle ostatniego DLC do AC: Rev :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to wreszcie jakieś inne klimaty. No i jedna z niewielu gier w której przeciwnikami są Anglicy...
Cholender, walą tymi częściami niczym nabojami z CKMu. Revelations przecież nie tak dawno miało premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 19:58, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Pierwszy trailer ma się pojawić już jutro o 18:00 naszego czasu - nie mogę się doczekać!
:)


Ja bardziej uwierz :D

P.S - Niech ktoś w temacie poprawi na "Assassin''s" taka mała literówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji o nowej grze.
1. Gra tworzona jest już od 3 lat.
2. W grze pojawi się nowy bohater, przodek Desmonda o imieniu Connor
3. Connor jest synem Indianki i Brytyjczyka a naprawdę ma na imię Ratohnhake:ton(Ktoś wie jak to się wymawia?)
4. Akcja gry będzie usadowiona w realiach rewolucji amerykańskiej w latach 1753-1783 gdzie spotkamy takie postacie jak Jerzy Waszyngton, Benjamin Franklin czy Charles Lee.
5. Walka zostanie przebudowana, zostaną dodane zupełnie nowe animacje postaci także umożliwiona zostanie walka dwoma broniami np. miecz i toporek(tomahawk).
6. Connor będzie mógł wspinać się na drzewa i wykorzystywać elementy otoczenia.
7. Przebudowana zostanie ekonomia, pieniądze będziemy teraz zdobywać także za pomocą polowań na zwierzynę.
8. Zlikwidowane zostaną frakcje a także obrony kryjówek.
9. Dzikie tereny będą zajmować 1/3 powierzchni świata, które będą 1.5 razy większe od mapy Brotherhood.
10. Zwiedzimy miasta takie jak Boston czy Nowy Jork.
11. Connor będzie posiadał ukryte ostrza.
12. Doświadczymy pór roku.
13. Powrócą zagadki podobne do The Truth.
14. Będzie więcej poziomów platformowych.
15. Wyposażenie Connora będzie można udoskonalać.
16. Premiera 30.10.2012
Źródło: GameInformer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 20:24, Darkstar181 napisał:

W sumie to wreszcie jakieś inne klimaty. No i jedna z niewielu gier w której przeciwnikami
są Anglicy...


Anglicy nie będą przeciwnikami w AC3. W artykule z Game Informera jest jasno i wyraźnie napisane że wrogami są Templariusze a ci będą zarówno pomiędzy anglikami jak i rewolucjonistami.

Dnia 04.03.2012 o 20:24, Darkstar181 napisał:

Cholender, walą tymi częściami niczym nabojami z CKMu. Revelations przecież nie tak dawno
miało premierę.


Bo mają kilka zespołów pracujących nad serią. Główny po premierze AC2 zaczął robić AC3, zaś pomniejsza ekipa zajęła się Brotherhood i Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od momentu przeczytania newsa o nowych czasach w kolejnej części AC byłem bardzo sceptycznie nastawiony do takiej wizji. Jednak kiedy informacje zaczęły się sypać zacząłem coraz bardziej się nakręcać. Nigdy jakoś nie interesowały mnie czasy rewolucji. Może ta gra zmieni moje zdanie, zacząłem na start czytać informacje o tamtym okresie. Bardzo jestem ciekawy co pokaże nowa część i fajnie, że wychodzi w tym roku o ile się nie mylę.

Nadal jednak czekam na tą upragnioną feudalną Japonię ;). Może się kiedyś doczekam. Te czasy mają ogromy potencjał, zabójca doskonale do nich pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 00:53, Nagaroth napisał:

Anglicy nie będą przeciwnikami w AC3. W artykule z Game Informera jest jasno i wyraźnie
napisane że wrogami są Templariusze a ci będą zarówno pomiędzy anglikami jak i rewolucjonistami.

Przecież wiem, w każdej odsłonie serii tak jest. To było tak oczywiste że nie wspominałem o tym, już w jedynce zabijało się na przemian krzyżowców z arabusami. Chodziło mi o generalną zmianą scenerii i klimatów.
To będzie coś.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:18, Damianuss1 napisał:

ciekawy co pokaże nowa część i fajnie, że wychodzi w tym roku o ile się nie mylę.


Pewnie jednak się mylisz, znając Ubisoft i jego PC''towe wersje AC :D. Narazie nie ma się co napalać na październik 2012, bo myśląc pesymistycznie uważam, że w owym 10 miesiącu tego roku nie pojaw sięi "trójka". Każdą część przesuwano, więc jeśli tej nie przestawią to będzie chyba cud :)

Dnia 05.03.2012 o 12:18, Damianuss1 napisał:

Nadal jednak czekam na tą upragnioną feudalną Japonię ;). Może się kiedyś doczekam. Te
czasy mają ogromy potencjał, zabójca doskonale do nich pasuje.


Oj.. wątpie, abyś się doczekał. Musiałby być to zupełnie inny projekt. Chyba czas na koniec naszego (przynajmniej mojego) ukochanego tasiemca. Nie powiem, że byłoby fajnie, śmigać ninja-assassinem, bo dachach i w razy szybszy i zręczniejszy sposób likwidować przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować