Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2012 o 18:08, Szw3dzik napisał:

Jak wrażenia po obejrzeniu trailera.


A już jest?, bo śledzę growe strony ale nigdzie ani swidu - ponoć miał być dzisiaj ok. 18 stej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:12, Szw3dzik napisał:

Na poprzedniej stronie masz.


Na " Patriocie " z Gibsonem byłem w kinie, więc zero zaskoczenia jak dla mnie ;)
trailer zauważyłem po fakcie ;) - klimatyczny, ale to chyba scenka na silniku gry bo do zwiastuna Revelations się nie umywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:15, lis_23 napisał:

Na " Patriocie " z Gibsonem byłem w kinie, więc zero zaskoczenia jak dla mnie ;)
trailer zauważyłem po fakcie ;) - klimatyczny, ale to chyba scenka na silniku gry bo
do zwiastuna Revelations się nie umywa.

Pewnie na E3 zaprezentują podobny do tego z Revelations. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer przysłowiowych jaj nie urywa. Dosyć krótki po za tym. Pamiętam świetny trailer Revelations podczas E3. Ta muzyka, ta emocje, te sceny. Do tego grafika, przynajmniej postaci i konii jest taka sobie, otoczenia już robi wrażenie. Trailer mnie nie przekonał, ale i tak zagram. W końcu to AC 3. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:09, Kraju napisał:

Trailer przysłowiowych jaj nie urywa. Dosyć krótki po za tym. Pamiętam świetny trailer
Revelations podczas E3. Ta muzyka, ta emocje, te sceny. Do tego grafika, przynajmniej
postaci i konii jest taka sobie, otoczenia już robi wrażenie. Trailer mnie nie przekonał,
ale i tak zagram. W końcu to AC 3. ;)


To nie jest trailer, tylko pierwszy zwiastun, taki rozbudowany teaser. Calm down, do E3 jeszcze sporo czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o co chodzi, ale pierwszy teaser/zwiastun/trailer Revelations był naprawdę bardzo dobry, ten jest po prostu średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:15, Kraju napisał:

Wiadomo o co chodzi, ale pierwszy teaser/zwiastun/trailer Revelations był naprawdę bardzo
dobry, ten jest po prostu średni.


No właśnie widzę, że nie wiadomo, skoro dalej porównujesz pełnoprawny trailer, którego zadaniem jest skopanie tyłków efektownością, z pierwszym zwiastunem, mającym dać wstępny wygląd gameplayu i tła fabularnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 20:18, Mercuror napisał:

No właśnie widzę, że nie wiadomo, skoro dalej porównujesz pełnoprawny trailer, którego
zadaniem jest skopanie tyłków efektownością, z pierwszym zwiastunem, mającym dać wstępny
wygląd gameplayu i tła fabularnego :P


Trailery można porównać do ew. przerywników filmowych w grach, ale do gameplayu oczywista oczywistość, że nie. Ciekawe jak będzie wyglądać obszar miasta ze synchronizacji wykonywanej zazwyczaj przy skoku wiary. No i mam nadzieję, że w tej części owych skoków nie zabraknie, bo to już tradycja asasyna IMO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 18:09, DambialkoX napisał:

> No i mam nadzieję, że w tej części owych skoków nie zabraknie,
bo to już tradycja asasyna IMO :D


O to bym się nie martwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niektórzy chcą już zbojkotować ACIII:

" W trakcie panelu dyskusyjnego na trwającym Game Developers Conference przedstawiciele Ubisoftu obiecali, że w Assassin’s Creed III pojawi się mniej opcji niż w trzech poprzednich częściach serii, a sama gra będzie mniej skomplikowana.

Wraz z kolejnymi częściami w serii pojawiało się wiele nowych funkcji, którymi dysponowali bohaterowie. W Revelations było ich tak dużo, że w Assassin’s Creed III zdecydowano się z niektórych opcji zrezygnować. "

całość:

http://www.cdaction.pl/news-25418/ubisoft-w-assassins-creed-iii-zabijesz-kogos-po-30-sekundach-od-wlozenia-plyty-do-napedu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 20:08, lis_23 napisał:

Heh, niektórzy chcą już zbojkotować ACIII:


"Obiecuję, że w Assassin’s Creed III w ciągu 30 sekund od włożenia płyty do napędu będziecie mogli kogoś zabić. To obietnica." - Nie rozumiem tej aluzjii. Chyba zabiję, ale prędzej mój komputer, bo się tak szybko pewnie płyta nie wczyta haha.

Po Drugie: "Connor ma „czuć się tak swobodnie w dziczy, jak poprzedni asasyni w miastach”." - Tyle, że ja właśnie kochałem tą serię, za skakanie po budynkach między innymi. Bardzo lubiłem skakać z dachów zabijając strażników, biegać po nich, a nawet spadać z nich. Zrobili nam czerwonoskórego dzikusa, a nie asasyna. Coraz bardziej się niepokoje, a nie zadowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 21:14, DambialkoX napisał:

Po Drugie: "Connor ma „czuć się tak swobodnie w dziczy, jak poprzedni asasyni w
miastach”." - Tyle, że ja właśnie kochałem tą serię, za skakanie po budynkach między
innymi. Bardzo lubiłem skakać z dachów zabijając strażników, biegać po nich, a nawet
spadać z nich. Zrobili nam czerwonoskórego dzikusa, a nie asasyna. Coraz bardziej się
niepokoje, a nie zadowalam.

Dokładnie. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby ten cały "frontier" z drzewami zamiast budynków pełnił funkcję "trzeciego miasta", a w Nowym Jorku i Bostonie można było biegać jak w poprzednich częściach. A tu z zapowiedzi wynika, że Connor będzie wręcz "niepełnosprawny" w mieście... Naprawdę trzeba mu zabierać to, co potrafił i miał Ezio? Pewnie nawet nie będzie ukrytego pistoletu, "bo przecież ma normalne pistolety". A to przecież zabiera całą masę finiszerów :/ Pewnie nie będzie też hookblade''a, kolejna gama ruchów zabrana. Szkoda, bo tego nie zrekompensuje mi nawet 10 takich nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.03.2012 o 21:41, Mercuror napisał:

Dokładnie. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby ten cały "frontier" z drzewami zamiast budynków
pełnił funkcję "trzeciego miasta", a w Nowym Jorku i Bostonie można było biegać jak w
poprzednich częściach. A tu z zapowiedzi wynika, że Connor będzie wręcz "niepełnosprawny"
w mieście... Naprawdę trzeba mu zabierać to, co potrafił i miał Ezio? Pewnie nawet nie
będzie ukrytego pistoletu, "bo przecież ma normalne pistolety". A to przecież zabiera
całą masę finiszerów :/ Pewnie nie będzie też hookblade''a, kolejna gama ruchów zabrana.
Szkoda, bo tego nie zrekompensuje mi nawet 10 takich nowości.


Jeżeli tej swobody w miastach zabraknie nie będzie to już w pełni sprawny Assassin''s Creed. Co do pistoletów to masz rację, na tym nowym plakacie przedstawiający wizerunek Connor''a widnieje tomahawk i pistolet. Nie zaprzeczam, że na drzewach będzie się fajnie skakać i eliminować wrogów, ale myślę że las będzie pełnił funkcję takiego Sherwood z Robin Hood''a. Jeżeli chodzi o Hak to też powinniśmy się z nim pożegnać. Osobiście nawet nie dopatrzyłem się na "screenach" Hidden Blade''a. Co prawda jest kilka dni od zapowiedzi więc jeszcze mają czas, żeby coś jakoś zmienić, chociaż wątpie to. Narazie ustawiam się na tą część pesymistycznie, a szczerze jako fan nie chciałbym się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z włoskich sklepów zamieścił ofertę kupna edycji kolekcjonerskiej trzeciego Assassin''s Creeda. Zapewne to fejk, ale kurczę... całkiem fajnie się prezentuje. Chciałbym, żeby Ubisoft nie zawalił tej sprawy, bo jakby nie patrzeć, to dość ważny element przy premierze tak głośnego tytułu. A wydaje mi się, że skusiłbym się na taką EK jak na zdjęciu, zwłaszcza, że mam wszystkie najważniejsze kolekcjonerki poprzednich części (poza częścią pierwszą). No i to największy, chyba nawet najlepiej zapowiadający się Assassin''s Creed od czasu drugiej części. Ubi musi to poważnie przemyśleć.
Co myślicie?

20120324213242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować