Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Witam

Czy w edycji Join or Die wiadomo jakiej wielkości będzie medalion Assasynów? I czy dziennik Jerzego Waszyngtona będzie przetłumaczony w języku polskim? Zastanawiam się nad tą edycją i dlatego pytam. Angielski znam, ale jednak wolałbym czytać we własnym języku takie smaczki i ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie dostałem odpowiedzi w temacie o przewidywanych wymaganiach sprzętowych, więc może tutaj:
Jest szansa na odpalenie gry przy tych podanych wymaganiach na moim laptopie? Asus K52Jc- win7, 4GB RAM, Nvidia 310M, Intel Core i5 CPU M460 2.53GHz.
Pytam, bo sam nie mogę ocenić przydatności tej karty graficznej. Jako, że w "normalnym" komputerze jakoś to widać to tutaj pojęcia nie mam.
Na moim blaszaku nie odpali, bo XP :)
A pytam, ponieważ nie wiem czy ostatecznie anulować zamówienie i kupować coś innego, czy nie.
Nie bijcie, bo ja serio nie mam pojęcia o tych kartach graficznych w laptopach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 10:34, Radekl2 napisał:

Jednak nie dostałem odpowiedzi w temacie o przewidywanych wymaganiach sprzętowych, więc
może tutaj:
Jest szansa na odpalenie gry przy tych podanych wymaganiach na moim laptopie? Asus K52Jc-
win7, 4GB RAM, Nvidia 310M, Intel Core i5 CPU M460 2.53GHz.
Pytam, bo sam nie mogę ocenić przydatności tej karty graficznej. Jako, że w "normalnym"
komputerze jakoś to widać to tutaj pojęcia nie mam.
Na moim blaszaku nie odpali, bo XP :)
A pytam, ponieważ nie wiem czy ostatecznie anulować zamówienie i kupować coś innego,
czy nie.
Nie bijcie, bo ja serio nie mam pojęcia o tych kartach graficznych w laptopach...


To, że masz XP, nie znaczy, że gra ci nie pójdzie. Oficjalnych wymagań nie było. A na lapku powinno ci działać, może nie na max detalch, ale powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Na blaszaku sprzęt raczej nie jest problemem. Problem polega na tym, że nie śni mi się wydawanie kasy na coś czego nie potrzeba mi zmieniać na chwilę obecną- ten XP nie jest zły, działa. I tak czuję to, że lata płyną i zmienię to, ale z całym komputerem za kilka lat dopiero :)
A możesz masz jakieś przewidzenia kiedy mogą ukazać się oficjalne wymagania? Jak to było z poprzednimi częściami? Jestem fanem AC, ale takim, że nie czytam newsów z nimi związanymi, aż sobie nie zagram. Wyjątkiem jest data premiery i te wymagania :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2012 o 20:29, Radekl2 napisał:

A możesz masz jakieś przewidzenia kiedy mogą ukazać się oficjalne wymagania?


Wymagania Revelations ujawniono miesiąc przed premierą wersji na konsole, więc te do ACIII, powinny się pojawić pod koniec września, A co do systemu to sam mam na kompie WinXP, ale się nie przejmuję, bo raczej nie będę miał problemów z zagraniem w ACIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, będę czekał.
Ja muszę na 100% wiedzieć czy na tym laptopie jak coś to ruszy- dziwne rzeczy z nim są. Uruchamiam sobie w takiego Shoguna II i tam w menu piszę, że używam karty Intela- zintegrowana. No nie działa płynnie. Bawiłem się w wszystko- panel sterowania Nvidia, nowy BIOS, sterowniki i to się nie zmienia. Nawet z supportem Asusa pisałem... Ehhh- dziwne rzeczy z tą kartą graficzną... Boję się trochę, że kupię AC III za ponad 100zł i nie odpalę, bo przy wymaganiach Win7 jedyną szansą na zagranie jest właśnie ten laptop...
Ale to nie temat o moich problemach, więc przepraszam za spam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historia Haythama jest lepsza od historii Connora (która jest po prostu nudna i sztampowa), a historia Connora jest o niebo lepsza od historii Desmonda (która to jest stekiem niewytłumaczalnych bzdur od początku do końca). Czekam na odpowiednik Brotherhood z wcześniejszym życiem Haythama.

Sam gameplay wygląda na miodny ze sporym potencjałem, przynajmniej na gameplayach. Multi standardowo starczy na miesiąc-dwa zanim się znudzi, chyba że czymś zaskoczyli tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2012 o 15:17, Mercuror napisał:

Historia Haythama jest lepsza od historii Connora

Co prawda nie skończyłem jeszcze gry, ale powiem szczerze, że masz trochę racji. Wydarzenia z nim związane trochę mnie zaskoczyły kiedy nagle Connor wchodzi do akcji. Ja w każdym razie na chwilę obecną bawię się bardzo dobrze, mówię tutaj o samym singlu. Raczej nie zdzierżyłbym już kolejnych losów Ezio, historia w AC3 od początku zapowiada się na bardzo wciągającą i na chwilę obecną dla mnie taka jest.

Przy okazji chyba po raz pierwszy chce mi się czytać wszystkie opisy z bazy danych animusa. Widać autorzy i tłumacze odwalili fajną robotę, można się pośmiać. Tekst w informacji o Benjaminie Franklinie mnie rozwalił. To co najbardziej mnie wkurza to niemożność wspięcia się na większą ilość drzew, czasami szukanie jakiegoś, które się nadaje potrafiło sfrustrować na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jakiś błąd, ale mając np misje kurierskie czy te listowe, podchodzę do gościa w celu wzięcia tej misji, jest aktywuj tam przyciskiem "B", wciskam i ...nic, gość mi dziękuje, ale gdzie ta misja? Też tak macie? Wkurzające są też te uciekające kartki, właściwie też nie wiem o co chodzi, bo po dogonieniu i niby złapaniu jakiejś ekran się chwilowo stonuje tym niebieskim kolorem animusa... ale nie ma informacji, że udało mi się złapać ten skrawek chociaż jak byk w niego wleciałem, wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2012 o 21:33, lis_23 napisał:

Ns screenach był Connor płynący w czułnie / Indiańska łódź /, czy w grze można ich używać?.

Nie miałem jeszcze okazji, jak coś takiego będzie dam Ci znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Próbuję sił w multi ale jakoś słabo mi idzie, czy ktoś mógł by mi podać jakieś wskazówki dla początkującego? :)

I mam jeszcze takie pytanka:

-Czy kupno nowej broni wpływa tylko na wygląd bohatera czy ma jakieś dodatkowe bonusy?

-Często przy ataku zostaję ogłuszony, czy aby to robić to trzeba mieć wykupioną jakąś zdolność czy po prostu coś się wciska? (gram na PS3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam wrażenie że zakończenie AC III jest tak samo beznadziejne, pozostawiające z milionem pytań i słabe jak te które zaserwowali nam panowie z BioWare przy ME 3?

Spoiler

Na dodatek tak chamsko urywa nagle.. nawet nie wiem czy Desmond zmarł czy zemdlał czy coś zupełnie innego.. Ktoś wie czyj to głos potem jak mówią o tych osiach na mapie i hakowaniu? [ o co w ogóle chodzi z tymi osiami btw ? ]

Mam nadzieję że z DLC''ków które zapowiedzieli chociaż jedno wytłumaczy co
Spoiler

się dzieje dalej, co z naszą ekipą i z Juno.

Jeśli ktoś tutaj ma swoje teorie już to chętnie posłucham, bo teraz to czuje wielki niedosyt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo to ogólnie gra wydaje się być robiona na szybko, jakoś tak wielu rzeczy mi brakuje. Szkoda np. że nie zrobili z Franklina nowego Leonardo, jakieś ciekawe gadżety byłyby miło widziane. :P Co do zakończenia:

Spoiler

Desmond poświęcił się, żeby uwolnić Junonę, która uratowała Ziemię przed Słońcem, ale sama wyszła na powierzchnię z chęcią podbicia świata. Zapewne możemy się spodziewać kolejnych części przedstawiających walkę asasynów z tyranią Junony. Jeśli chodzi o te osie - to faktycznie jest dziwne i niewyjaśnione, ale chodzi w tym o to że możesz postawić osie, które wyznaczą ci obszar w którym znajduję się jakiś artefakt czy cuś z tej ery np. jakieś wynalazki Franklina. A głos brzmiał jak Shauna, chociaż specjalnie się nie przysłuchiwałem bo tak niespodziewanie się to pojawiło. :P

W grze ogólnie jest dużo rzeczy do roboty, mimo krótkiego wątku głównego, i zdecydowanie można nazwać ją sandboksem, ale imo jest trochę za bardzo chaotyczna i wszystko dzieje się w niej za szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować