Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

No nie powiem, gdy na ekranie pozosała mi winieta po cutscence, musiałem wyłączyć i włączyć grę ponownie. To samo z dźiękiem jaki pozostawał po ryżnych scenach.
Nie jestem do gry uprzedzony, podoba mi się, no poza zakończeniami i paroma szczegółami, ale to jedyna gra w której bugi tak dały mi się weznaki.
Bo przyznasz, że w multi kamera która lubi "wlepić" się w podłogę i nie dać się zresetować jest dość irytującą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 14:47, Noma napisał:

Wiem że sporo osób nie lubi tego słowa, ale to jest po prostu epickie.

Epickie, zawsze chciałem mieć taki strój jak czerwone kubraki i do tego muszkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:25, Damianuss1 napisał:

Bawi się ktoś z Was w ogóle w ten system zbieractwa, wysyłanie konwojów itd? Jak dla
mnie jest to całkowicie zbędna rzecz.


Próbowałam się tym pobawić i zgadzam się że jest to element w ogóle do szczęścia nie potrzebny.
Konwoje lądowe bez zwiększenia ładowności za bardzo się nie przydają, z konwojami morskimi jest lepiej ale mimo wykonania wszystkich aktualnie dostępnych misji morskich parę razy zdarzyło mi się że zostały zniszczone.
Wysyłanie samych surowców też nie ma sensu, a do wykorzystania lepszych schematów potrzeba odpowiednio rozbudowanej osady i rzemieślników.

Jak potrzebuje środków to jednak wybieram polowanie, a rzemiosło wykorzystuje głównie do ulepszeń dla bohatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:25, Damianuss1 napisał:

Bawi się ktoś z Was w ogóle w ten system zbieractwa, wysyłanie konwojów itd? Jak dla
mnie jest to całkowicie zbędna rzecz.

Usuńmy. Dokładnie jak z bombami z Revelations. O Allahu, fani zabiją tę serię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2012 o 22:25, Damianuss1 napisał:

Bawi się ktoś z Was w ogóle w ten system zbieractwa, wysyłanie konwojów itd? Jak dla
mnie jest to całkowicie zbędna rzecz.


Tak samo jak wysyłanie Asasynów w ACB czy ACR albo jak zabójstwa w ACII albo jak questy poboczne w każdej innej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, okej. Głównie chodzi mi o to, że gra właściwie w ogóle nie zachęca do korzystania z tego. W poprzednich częściach chciało się zarabiać aby ulepszyć zbroję i uzbrojenie, uzupełnić flakoniki itd. Tutaj właściwie kasa tak naprawdę nie jest za bardzo potrzebna, nie ma ulepszeń pancerza, życie samo się odnawia, a kupowanie broni to moim zdaniem element jedynie wizualny. Tak naprawdę toporek asasyna, który mamy na start może służyć przez całą grę, jest idealnie zrównoważony w porównaniu do innych sztyletów czy mieczy. Okej, na strzały trzeba się wykosztować, kule praktycznie w ogóle się nie kończą, podnosimy je od zabitych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 19:44, Mercuror napisał:

> Bawi się ktoś z Was w ogóle w ten system zbieractwa, wysyłanie konwojów itd? Jak
dla
> mnie jest to całkowicie zbędna rzecz.
Usuńmy. Dokładnie jak z bombami z Revelations. O Allahu, fani zabiją tę serię...


A co niby było nie tak z bombami w Revelations? Przecież to jest wspaniała rzecz. Masa zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 20:50, KuroNeko napisał:

A co niby było nie tak z bombami w Revelations? Przecież to jest wspaniała rzecz. Masa
zabawy.

Nie ma ich w AC III z tego co wiem. M.in. dlatego, że hejterzy darli się, że to nikomu do szczęścia nie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ty już ze swoimi "argumentami" wbijasz...

Ludzie, zapamiętajcie w końcu! Nie każda osoba, której coś się nie podoba i ma argumenty na poparcie swych racji to hater!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 20:33, Wislawaszymborska napisał:

> W RTV euro AGD byli pierwsi, lol

czyli za 69 zł w rtv euro agd moge kupic normalna wersje assassins creed 3?

Nie, rtv euro agd to lamy i popatrz na tą małą plakietkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:14, Harrolfo napisał:

Ludzie, zapamiętajcie w końcu! Nie każda osoba, której coś się nie podoba i ma argumenty
na poparcie swych racji to hater!

To nie jest "nie podoba się", tylko "usuńcie to, bo jest zbędne". Różnica OGROMNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 20:33, Wislawaszymborska napisał:

czyli za 69 zł w rtv euro agd moge kupic normalna wersje assassins creed 3?

Nie. Przypatrz się uważnie, a zauważysz że plakietka z ceną dotyczy Assassins''s Creed’a Revelations, a nie Assassins Creed 3. Jak wejdziesz na stronę RTV euro AGD zauważysz że cena 69 widnieje przy pierwszym, z wymienionych wyżej tytułów. Zresztą nawet zakładając że się trzasnęli w cenie, to obawiam się, że nie ma żadnej możliwości by najnowszą odsłonę historii o asasynach w chwili obecnej na stanie sklepu posiadali…(wiązało by się to z niezłą aferą. Gram i inne portale o podobnej tematyce na pewno by o tym napisały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2012 o 21:14, Harrolfo napisał:

A ty już ze swoimi "argumentami" wbijasz...

Komu Ty to mówisz...
Damianuss1

Dnia 06.11.2012 o 21:14, Harrolfo napisał:

Nie wiem czy to jakiś błąd, ale mając np misje kurierskie czy te listowe, podchodzę do gościa w celu wzięcia tej misji, jest aktywuj tam przyciskiem "B", wciskam i ...nic, gość mi dziękuje, ale gdzie ta misja? Też tak macie?

Tak, też tak mamy. Udało Ci się może coś z tym zrobić (ew. rozpracowałeś o co chodzi :>)?
Osobiście ja także jestem niemal przekonany, że to jeden z licznych błędów, ale może jeszcze do czegoś nie doszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzały też podnosi się często z ciał zabitych.

@Mercuror - z tego, co zauważyłem, to użytkownik wyraził SWOJE zdanie, a nie zażądał określonego działania. Ale ty oczywiście każdą wytkniętą wadę AC odbierasz jako atak, standardowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować