Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

A ja niestety już na starcie spotkałem się z przeciwnościami losu... Gra odebrana, pięknie ładnie, zainstalowana. Wchodzę do uplay, wpisuję klucz i... nie przyjmuje mi go. A próbowąłem już eńcset kombinacji (aż mi konto czasowo zablokowali -,- ) . Zaraz dzwonię do pomocy Ubisoftu...
Cytując "Niełatwy jest żywot ulicznego rapera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 16:03, Loukasz napisał:

A ja niestety już na starcie spotkałem się z przeciwnościami losu... Gra odebrana, pięknie
ładnie, zainstalowana. Wchodzę do uplay, wpisuję klucz i... nie przyjmuje mi go. A próbowąłem
już eńcset kombinacji (aż mi konto czasowo zablokowali -,- ) . Zaraz dzwonię do pomocy
Ubisoftu...
Cytując "Niełatwy jest żywot ulicznego rapera"


Jaki komunikat Ci się pojawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już wgl. mi zablokowali konto bo za dużo razy próbowałem ten klucz wpisywać ;/
A nie pamiętam, w każdym razie nie pisało,ze jest aktywowany na innym koncie.
Przed chwilą skończyłem rozmawiać z gościem z obsługi technicznej i czekam... Ciekawi mnie tylko po jakim czasie odblokują mi to konto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile +/- godzin starczy gra? Na takie spokojne przechodzenie, poza głównym wątkiem też tykanie części misji pobocznych?

Pyt. pewnie głównie do konsolowców, bo wątpię, żeby pctowcy już zdażyli :P
Mam parę gier do przejścia w 3 tygodnie, a niezbyt chce mi się śpieszyć z nimi, chciałbym to jakoś rozplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 21:37, vonArnold napisał:

Na ile +/- godzin starczy gra? Na takie spokojne przechodzenie, poza głównym wątkiem
też tykanie części misji pobocznych?


O dziwo zgodnie z zapowiedziami twórców na 20-25h. Ja jestem w 5 sekwencji i mam ponad 6h na liczniku, a warto wspomnieć, że gra dopiero się rozkręca bo pierwsze rozdziały to wstęp, bardzo ciekawy.

Jestem zły, bo grę kupiłem na premierą na Xboxa, a przez to że mi się zasilacz rozwalił w ogóle nie mogłem się tą grą nacieszyć, ale jest świetna póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2012 o 21:37, vonArnold napisał:

Na ile +/- godzin starczy gra? Na takie spokojne przechodzenie, poza głównym wątkiem
też tykanie części misji pobocznych?


88% i 33 godziny na liczniku. Jest dużo do zrobienia a zadania są zróżnicowane, szczególnie jak celujesz w 100% gry. Jeszcze się nie znudziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jak sie te zamki otwiera. Bo ni cholery nie umiem. Najpierw wiem że trzeba kręcić tą gałką w lewo lub prawo, to okej kręce ona wchodzi. Potem trzeba dawać w górę lub w dół, no to daję i wchodzi a potem co dalej. Mam klikać lewy przycisk myszy a potem prawy. Czy lewi i prawy razem czy co? Próbowałem róznych kombinacji i już kurde nie wiem kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 11:36, Ziggy napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jak sie te zamki otwiera. Bo ni cholery nie umiem. Najpierw wiem
że trzeba kręcić tą gałką w lewo lub prawo, to okej kręce ona wchodzi. Potem trzeba dawać
w górę lub w dół, no to daję i wchodzi a potem co dalej. Mam klikać lewy przycisk myszy
a potem prawy. Czy lewi i prawy razem czy co? Próbowałem róznych kombinacji i już kurde
nie wiem kompletnie.


1. Lewo - prawo.
2. Góra - dół.
3. Lewy (starczy, innych kombinacji nie próbowałem) klikać do otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki gram że wysłaliście wczoraj przesyłkę do sferisa. Byłem zdziwiony jak po 12 otrzymałem sms-a że mam odebrać grę. Tu sie postarali bo miała być dzisiaj wysyłka. Znowu z CoD-em zrąbali bo było że wysłane a na nastepny dzień dopiero mogłem odebrać. No ale nie ważne. Narazie jestem w drugiej sekwencji. Sterowanie zmienili i tak jakoś dziwnie wszystko sie robi. Niby proste to wszystko ale jednak się przyzwyczaiłem do poprzednich cześci. W multi znowu shift-em się biega oO i po paru minutach się skapowałem bo na prawym przycisku myszy jest lock. Pierwszy mecz (drugie miejce :) ) i jak narazie chyba ostatni bo bardziej singilem mnie intersuje. No to idę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem swoją Freedom Edition i mam problem z dziennikiem: wiele podwójnych a nawet potrójnych stron jest ze sobą pozlepianych, widać, ze robiono to niedokładnie i nie porozcinano stron .... zaraz biorę się za instalację samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 13:50, Gacol08 napisał:

Jak w końcu jest z tą optymalizacją, bo słyszałem, że nieciekawie.


No ciekawie naprawdę nie jest, grafika nie wiele lepsza od tej z Revelations, a chodzi o wiele gorzej. Jeszcze gdy mało jest osób, to w porządku, ale centrum miasta i ogólnie miasto to koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka Connora jest taka sobie, bardzo zbliżona do tej z ACII, jeżeli idzie o wykonanie: niby ukryte ostrze miało się wysuwać, nie wysuwa się, strzały w kołczanie też są jakieś krzywe ... ale z daleka, ujdzie, ale spodziewałem się lepszego wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 13:49, Kopiec napisał:

Gra chodzi podobnie do Revelation, czy wymagania poszły mocno w górę?


Poszły w górę. Revelations mogę grać na medium/high. A tutaj na Low wszystko się pieprzy. Warto wspomnieć, że nie ma Low. Tuta jest tylko Normal, High i Very high...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, jak ktoś ma save z końca 5 sekwencji, ew. troszkę wcześniej albo samego początku 6(jak się gra Desmodem) to proszę o wysłanie mi go na maila jeśli można. Spędziłem wczoraj troche czasu, bo gierka na prawdę miodna, wchodzę dziś a tu save uszkodzony... ; /

mój mail nabuchodonozor132@gmail.com

Pozdrawiam


Poza tym graficznie bardzo dobrze to wygląda. czasami tekstury w oddali mi migają, ale i tak chodzi na max : ) I przede wszystkim bardzo mnie zaskoczyło zakończenie 3 sekwencji

Spoiler

byłem pewny, że Haytham jest Assasynem,a tu się okazuje, że Templariusz : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2012 o 15:06, lis_23 napisał:

Odebrałem swoją Freedom Edition i mam problem z dziennikiem: wiele podwójnych a nawet potrójnych stron jest ze sobą pozlepianych, widać, ze robiono to niedokładnie i nie porozcinano stron ....


Tak ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować