Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2012 o 19:41, lis_23 napisał:

Revelations jest na DX90c a ACIII na DX11 - to pewnie robi taką różnicę - choć Radek
4870 / miałem wersję 512 mb / obsługuje tylko DX10.

To nie ma znaczenia. DX11 jest zgodny wstecz. IMO patrząc na screeny z Niemieckiej strony. Znacznie podnieśli detale, przez co gra wygląda świetnie. Więc i automatycznie porównania do starszej części tracą na znaczeniu. Przynajmniej takie moje zdanie. Tekstury znacznie bardziej szczegółowe mi się wydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam mnie:

Spoiler

jakim cudem Washington przeżył wydarzenie pod nazwą Braddock''s Defeat, in game terms ofc, skoro miał Indiankę na karku? Troszkę to naciągane, prawdę mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Pomógłby mi ktoś skonfigurować plik Assassins3 pod pada? W grze nie mogę tego ogarnąć, a w pliku konfiguracyjnym pod buttony przypisane są różne wartości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 19:41, lis_23 napisał:

> Optymalizacje leży strasznie, Revelations śmigało na średnio-wysokich a tutaj a
początku
> w bostonie 18 klatek (opcje graficzne na narmal) !? wtf? Komp nie jest z pierwszej

> ligi ale spokojnie spełnia wymaganie minimalne więc co jest grane ?
>
> procek q6600 (kręcony na 3.0) a grafa Hd4870 (1 gb)

Revelations jest na DX90c a ACIII na DX11 - to pewnie robi taką różnicę - choć Radek
4870 / miałem wersję 512 mb / obsługuje tylko DX10.


Niby detale lepsze, ale jeżeli wypisuje się wymaganie minimum i komp jest spokojnie spełnia a gra bardzo tnie to coś jest nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zresztą ta cała historia na początku tak średnio przekonywująca jest:

Spoiler

Connor całe życie odizolowany jest (podobnie jak reszta wioski) od świata zewnętrznego. Mimo to, dziwnym trafem, w ogóle nie robi na nim zdziwienia dom Achillesa, wie do czego służa drzwi, klamki, itd [ok, brzmi to dziwnie, ale przecież Indianie nie używali tego typu rzeczy], niby z dziczy, a ucywilizowany. Po angielsku mówi, ale wątpię by nauczył się pisać i czytać (niby kto miał go nauczyć, matka która umarła, gdy miał lat parę?), a przecież bez problemu odczytuje podpisy pod obrazami. Skąd zna swojego ojca? Przecież nigdy go nie widział, a poznaje na portrecie czy tam odczytuje imię i i nazwisko, o ile je znał? Achillesa też nie dziwi, że ma przed sobą syna głównego złego - templara, zero reakcji. Pomijam już fakt, że zastanawiai mnie, że murzyn mógł w tym czasie się dorobić, ale to zrzucę na karb faktu bycia assasynem.



Pewnie ktoś napisze, że się czepiam. Możliwe, ale jakoś gra momentami trąci brakiem realizmu. I nie odnoszę się do przerysowanych akcji - ot ten typ gry.

A chociaż nie spartolono może wątku
Spoiler

relacja ojciec-syn

? Uważam akurat, iż to może mieć całkiem niezły potencjał.

I na marginesie, czy tylko ja, za przeproszeniem, mam dosyć tego dupka Shauna? Typowy zachodni tolerasta-hipokryta, niby taki tolerancyjny, a trudno aż momentami nie mieć dość tego brytolskiego rasizmu. Zresztą, nie tylko tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ... we czwartek grałem na padzie od Xboxa pod PC - pierwszy raz grałem na padzie, mimo że wcześniej w poprzednie części źle mi się grało i byłem pewien, że na padzie ta seria jest niegrywalna, ale najpierw grałem przez ok. godzinę na PS3 a we czwartek grałem kilka godzin na padzie i było ok, ale do rzeczy:
włączam grę i jest sterowanie klawiatura + mysz - wchodzę do menu sterowanie i próbuję zmienić sterowanie ale się nie da ... co się mogło stać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero za drugim razem udało się wybrać pad od Xboxa ;)

co do grafiki i optymalizacji: u mnie gra nadal działa płynnie na maxa w FHD - grafika jest za razem niezła, jak i zbliżona do ACII, Brotherhood - tzn. ładnie wyglądają niektóre tekstury, np. drzwi czy murów, oraz typ dobowy / Boston nocą jest świetny / ale ogólnie grafika prezentuje znany już poziom: niektóre obiekty, postaci / koń / pojawiają się nagle, jak i duże połaci terenu z daleka są puste i brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z działaniem gry, nie dawno rozbudowałem kompa o GTX-a 680 więc uradowany tym że MAX3 chodzi mi na full ustawieniach to i na fula ustawiłem opcje w asasynie i klops prawie nie da się grać, ustawienie wszystkich opcji na normal poza teksturami pomogło trochę ale nie wiele.
I proszę nie pisać odpowiedzi w stylu że mam za słabego procka(Phenom II 955 BE) czy za mało ramu(8GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 05:18, BIGGUN0864 napisał:

I proszę nie pisać odpowiedzi w stylu że mam za słabego procka(Phenom II 955 BE) czy
za mało ramu(8GB).


Masz najnowsze sterowniki do procka i karty? Nic nie zżera Ci pamięci w tle? Szukałes wirusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że możecie pograć. :D

Ja natomiast mam nauczkę, żeby nie kupować od Ubi w preorderze.
AC III Freedom Edition wyszło 22 listopada - przesyłki brak, zaś helpdesk bredzi coś mgliście o "utrudnieniach w wysyłce". Cholera, jakich utrudnieniach? Gdzie indziej można kupić, a bezpośrednio od nich nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 03:27, lis_23 napisał:

Dopiero za drugim razem udało się wybrać pad od Xboxa ;)

co do grafiki i optymalizacji: u mnie gra nadal działa płynnie na maxa w FHD - grafika
jest za razem niezła, jak i zbliżona do ACII, Brotherhood - tzn. ładnie wyglądają niektóre
tekstury, np. drzwi czy murów, oraz typ dobowy / Boston nocą jest świetny / ale ogólnie
grafika prezentuje znany już poziom: niektóre obiekty, postaci / koń / pojawiają się
nagle, jak i duże połaci terenu z daleka są puste i brzydkie.


Coś mi się wydaje, że silnik jest po prostu źle sportowany na piece; to, niestety standard w tytułach na różne platformy. Konsole po prostu są stare i nie dorównują współczesnym konfiguracjom. :| Chętnie zobaczę, jak to śmiga na Radku 6970, bo na razie nieźle daje radę (choć w BL2 potrafi, oj potrafi ciąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz optymalizacja jest kiepska ale mi osobiscie znacznie podnioslo ilosc fps wyczyszczenie rejestru, temp etc oraz program Game Booster i jego opcja defragmentacji gry :) zmiana z 17-25 fps do 25-40 :3 da sie grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2012 o 20:16, Zgreed66 napisał:

> Revelations jest na DX90c a ACIII na DX11 - to pewnie robi taką różnicę - choć Radek

> 4870 / miałem wersję 512 mb / obsługuje tylko DX10.
To nie ma znaczenia. DX11 jest zgodny wstecz. IMO patrząc na screeny z Niemieckiej strony.
Znacznie podnieśli detale, przez co gra wygląda świetnie. Więc i automatycznie porównania
do starszej części tracą na znaczeniu. Przynajmniej takie moje zdanie. Tekstury znacznie
bardziej szczegółowe mi się wydają.

Możesz mi podać link do tej niemieckiej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum Ubi chodzą plotki, że pod koniec przyszłego tygodnia mają wypuścić kolejnego patcha. Ale plotki plotkami, więc nie ma co się nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 14:09, Zgreed66 napisał:

to z taka grafika i z takimi wymaganiami to niech się wypchają. Ta gra wygląda ciut lepiej niż assasin 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 15:16, diabolo20 napisał:

> > Możesz mi podać link do tej niemieckiej strony?
> Był parę postów wyżej w poście eustachego
> http://www.pcgameshardware.de/Assassins-Creed-3-PC-235361/Tests/Assassins-Creed-3-Test-Benchmarks-1036472/galerie/2016192/#?a_id=1036472&g_id=-1&i_id=2016203

to z taka grafika i z takimi wymaganiami to niech się wypchają. Ta gra wygląda ciut lepiej
niż assasin 2


Dokładnie tak, widać silnik anvilnext jest jak na razie do bani jeśli chodzi o wymagania/optymalizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 15:17, Maverick07 napisał:

> > > Możesz mi podać link do tej niemieckiej strony?
> > Był parę postów wyżej w poście eustachego
> > http://www.pcgameshardware.de/Assassins-Creed-3-PC-235361/Tests/Assassins-Creed-3-Test-Benchmarks-1036472/galerie/2016192/#?a_id=1036472&g_id=-1&i_id=2016203

>
> to z taka grafika i z takimi wymaganiami to niech się wypchają. Ta gra wygląda ciut
lepiej
> niż assasin 2

Dokładnie tak, widać silnik anvilnext jest jak na razie do bani jeśli chodzi o wymagania/optymalizację...

I to ich nowa wersja niby, tylko zapomnieli dodac ze tylko pod konsole była robiona, Śmiech na sali jak twierdzą że ten silnik był robiony 3 lata. A i jeszcze zapomniałem dodali direxa 11 który zastosowali w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2012 o 11:47, kacuch94 napisał:

coz optymalizacja jest kiepska ale mi osobiscie znacznie podnioslo ilosc fps wyczyszczenie
rejestru, temp etc oraz program Game Booster i jego opcja defragmentacji gry :) zmiana
z 17-25 fps do 25-40 :3 da sie grac :)


Game Booster i wyłączenie za jego pomocą programów działających w tle sporo daje - Crysis 2, 1920x1080, wszystko na maxa i tekstury wysokiej rozdzielczości - skoczyło mi z 32 do ponad 40 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować