Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Ja szczerze mówiąc, przestałem wierzyć, że Ubi coś z tym zrobi gdy przeczytałem wypowiedź kogoś od nich, gdzie zwalił wszystko na AMD, twierdząc, że tylko na Radkach są problemy i to ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 23:06, Harrolfo napisał:

Mały easter egg znalazłem.
Związany jest z... Metallicą! :D


Zasmucę, bo wykazłeś podstawowy brak wiedzy o świecie:

http://en.wikipedia.org/wiki/Gadsden_flag

Metallica po prostu odniosła się do tego hasła. Mimo wszystko plus za jakąś tam wiedzę o Metallice, utwór raczej nie należy do popularnych, aczkolwiek mi tam nawet przypadł do gustu.

2 kwestie:
1. Jak skutecznie kasę zarabiać? Skrzynki i poprzez convoy''e?
2. Czemu odkrywając mapę na frontierze, raz za bohater sunie się "gruba krecha", a innym razem "cienka krecha" na mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 23:17, vonArnold napisał:

Zasmucę, bo wykazłeś podstawowy brak wiedzy o świecie:
http://en.wikipedia.org/wiki/Gadsden_flag

A dziękuję. Człowiek się uczy całe życie.

Dnia 27.11.2012 o 23:17, vonArnold napisał:

Metallica po prostu odniosła się do tego hasła. Mimo wszystko plus za jakąś tam wiedzę
o Metallice, utwór raczej nie należy do popularnych,

I słusznie według mnie, słaby w moim odczuciu jest.

Dnia 27.11.2012 o 23:17, vonArnold napisał:

2 kwestie:
1. Jak skutecznie kasę zarabiać? Skrzynki i poprzez convoy''e?

Kradzież kieszonkowa, ograbianie powalonych przeciwników, sprzedawanie skór i pozostałości po zwierzętach, konwoje i skrzynie.

Dnia 27.11.2012 o 23:17, vonArnold napisał:

2. Czemu odkrywając mapę na frontierze, raz za bohater sunie się "gruba krecha", a innym
razem "cienka krecha" na mapie?

Nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 23:25, Harrolfo napisał:

Kradzież kieszonkowa, ograbianie powalonych przeciwników, sprzedawanie skór i pozostałości
po zwierzętach, konwoje i skrzynie.


Z kradzieży kieszonkowych i szabrownictwa na nowe blachy dla statku nie zarobię, cóż to są groszowe sprawy, ale kradzież kieszonkowa niestety nie jest już tak szybka jak w AC2. A któreś konkretniej zwierzaki polecasz? Jakich rzędów są to kwoty?

Dnia 27.11.2012 o 23:25, Harrolfo napisał:

Nie rozumiem pytania.


Jak się przemieszczas po niezbadanym obszarze, to odkrywasz go pernametnie na mapie. Widnieje to w postaci linii na mapie świata stosownej do ruchu postaci. Nie wiem czemu, ale te właśnie świeżo odkryte elementy mapy mają rózną grubość: stąd owa "gruba" i "cienka" kreska. Ostatecznie, strasznie dużo trzeba się nałazić, by frontier odkryć na mapie, gdyż viewpointy to kropla w morzu potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2012 o 23:17, vonArnold napisał:

1. Jak skutecznie kasę zarabiać? Skrzynki i poprzez convoy''e?

Skrzynki głównie. Samo ograbienie fortów spokojnie starczy "na życie", można z tego kupić dobry ekwipunek, wszystkie kolory ubrań i jeszcze na waci... tzn. na konwoje zostanie. Wszystkie inne sposoby poza tymi dwoma są jednak zbyt czasochłonne.

Dnia 27.11.2012 o 23:17, vonArnold napisał:

2. Czemu odkrywając mapę na frontierze, raz za bohater sunie się "gruba krecha", a innym
razem "cienka krecha" na mapie?

Nie mam pojęcia, ogólnie odkrywanie mapy na pograniczu to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Trzecia sekwencja, jestem w jakimś forcie, mam podsłuchać rozmowę, zlokalizować jakąś mapę i unieszkodliwić dwie armaty - podsłuch i unieszkodliwienie jakoś się udają ale gdzie jest owa mapa?, tzn, jak się doń dostać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 01:32, lis_23 napisał:

Spoiler

Trzecia sekwencja, jestem w jakimś forcie, mam podsłuchać rozmowę, zlokalizować jakąś
mapę i unieszkodliwić dwie armaty - podsłuch i unieszkodliwienie jakoś się udają ale
gdzie jest owa mapa?, tzn, jak się doń dostać?.



Po schodach w górę i w którymś namiocie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam multi? Bo mi po włączeniu pojawia sie komunikat o wyłączonych serwerach ubisoftu,potem jak klikne ''''szybka gra'''' to wszystkie funkcje sie przywracają,ale nie znajduje żadnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utknąłem w 7 sekwencji i w 3 misji. Nazwa to "Konflikt narasta". Jaka ta misja jest wkurzająca żeby zaliczyć na 100%. Zabije większość kolesi, oprócz dwóch i zlikwiduje grenadiera z powietrza na drugim końcu statku to zawsze oni widzą. Żaden AC nie miał tak głupich dodatkowych zadań. Są tak irytujące i nie potrzebne w niektórych momentach że aż mi się powoli odechciewa w to grać. Może ktoś ma jakiś pomysł jak to przejść bo co bym nie zrobił zawsze to zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż się namęczyłem z tą misją ;]
Po pierwsze: zacznij od drugiego statku (tego bez grenadiera). W mojej (niespatchowanej xboxowej) wersji nie ma checkpointa pomiędzy wysadzeniem dwóch statków, więc nawet jak zrobisz jeden i zawalisz na drugim, to zaczynasz od początku.
Ja robiłem tak (statek z grenadierem, bo na tym drugim wystarczy ściągnąć oficerów, kiedy zatrzymują się przy burtach): opływam statek, wychodzę na górę. Ściągam wartownika zabójstwem z krawędzi (ważne, żeby grenadier przeszedł w prawo, inaczej zauważy). Przechodzę po burcie w prawo, po kajucie kapitana, wchodzę na pokład i ściągam gościa, który kręci się przy skrzyniach na samiutkim tyle.
Zostaje grenadier i dwóch gości z przodu. Przechodzę po burcie na przód, czekam aż grenadier będzie odwrócony, podkradam się do dwóch gości i montuję im pod nogami minę potykową. Padają, na pokładzie jest tylko grenadier i można go bez problemu zdjąć.
W skrócie: mina potykowa pod dwóch gości na dziobie (skoro pozostałych zdejmujesz bez problemu) ;]

(i owszem, cele dodatkowe są okropne, mnie zostały trzy misje główne do wymaksowania i nie da rady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak zdejmuje kolesia co obok tych dwóch stoi to od razu zauważają oO. A jak się wspinam przy nich to nic sobie z tego nie robią. Paranoja. Nie mam cierpliwości. Chciałem z zatrutymi strzałkami pokombinować ale się okazuje że jak wykorzystasz i wczytasz chekpoint-a to nie masz na stanie. Jaki fail bo powinno być bo przecież gra została zapisana przed tym. Może jutro mi się uda bo dzisiaj to mam chęć wyrzucić pudełko z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2012 o 21:21, Dante_Syn_Spardy napisał:

Teraz jak zdejmuje kolesia co obok tych dwóch stoi to od razu zauważają oO.

On też łazi, poczekaj aż podejdzie do tej przerwy w burcie, mniej więcej w połowie statku.
Strzałek zawsze warto mieć full, to chyba jedyny gadżet z którego korzystałem podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też macie problemy z wyszukaniem gry?
Mam NAT na zielono.raz znajduje runde po 6-8 osób,a w kolejnej nie może znaleźć nawet 3 osób.Internet działa mi napewno dobrze,inne gry działają po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi się udało przejść ale zrobiłem to z trującymi strzałkami. Śmiesznie to wyglądało jak wszyscy leżeli tylko ten koleś chodził po pokładzie i nic sobie z tego nie robił że jego kompanii są martwi. Ale tak czy inaczej dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 13:24, Memorr napisał:

Też macie problemy z wyszukaniem gry?
Mam NAT na zielono.raz znajduje runde po 6-8 osób,a w kolejnej nie może znaleźć nawet
3 osób.Internet działa mi napewno dobrze,inne gry działają po sieci.


Nie multi śmiga cały czas bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 18:20, Maverick07 napisał:

> Też macie problemy z wyszukaniem gry?
> Mam NAT na zielono.raz znajduje runde po 6-8 osób,a w kolejnej nie może znaleźć
nawet
> 3 osób.Internet działa mi napewno dobrze,inne gry działają po sieci.

Nie multi śmiga cały czas bez problemu.


jaki masz nick? moze pogramy cos razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem klimatyczna scena, tylko jedno ale:

Spoiler


Idzie o egzekucję Connora. Sęk w tym, nie wiem, może to tylko u mnie, ale odbiór całości zaburzali skaczący assasyni po dachach, zabijający strażników, których ciała namiętnie staczały się w dół, prosto w tłum gawiedzi. Czego dziwnym trafem nikt nie zauważa. Pomijam już fakt, że Achillesa znają [templarzy], a nie rozpoznają. Kurczę, musieli to aż tak zepsuć? Pozostał mi niesmak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować