Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2012 o 19:45, Damiano99 napisał:

Próbowałem wielu wersji na necie i różnych witaminek i dalej nic.
Jakiś pomysł co to może być ?

Jest jeden pomysł i bardzo proste rozwiązanie.
Bierzesz pieniądze i lecisz do sklepu po oryginał. Nie będziesz musiał się męczyć z różnymi wersjami, a problem z witaminkami również zniknie.

A dla tych co nie zrozumieli:
WITAMINKA = CRACK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usunąłem kilka plików z folderu data pc dx11 i to ruszyło ale pojawil się biały ekran czy ktos wie o co tu biega... może pliki dx11 stwarzają ten problem zacinania gry przy uruchomieniu

20121201205144

20121201205250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to wina jakiegoś pliku ktury crashuje grę przez co się nie włącza po usunięciu kilku pc dat pojawiło się zwykłe białe okno w kturym nic się nie da zrobić jedynie Ctrl+alt ktoś ma jakies pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 22:01, Damiano99 napisał:

Może to wina jakiegoś pliku ktury crashuje grę przez co się nie włącza po usunięciu kilku
pc dat pojawiło się zwykłe białe okno w kturym nic się nie da zrobić jedynie Ctrl+alt
ktoś ma jakies pomysły

1. ktury ?! 2x ?!
2. błagam naucz się robić screeny
3. jak już uparłeś się na zdjęcia to nie błyskaj lampą w monitor ...
4. a próbowałeś może odinstalować i ponownie zainstalować grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dokup/znajdź w powalonych przeciwnikach.

Dla osób, które mają problemy w Bostonie
Nieco pomaga ustawienie wysokiego priorytetu dla AC3SP.exe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 23:28, m1kel1 napisał:

siema
mieliście taką sytuację, że w ekwipunku nie było łuku ? niby na liście go mam ale w kołczanie
brak strzał :/


Normalką jest, że co sekwencje, a jak gra ma kaprys to i częściej tracisz cześć ekwipunku. Zwykle strzały, pułapki i przynętę. Nie wiem czemu. Mi natomiast od sekwencji 9 nieustannie wywala skróty od broni, przez co, muszę je ręcznie wybierać [r], bo zwyczajnie nie ma sensu w kółko ich ustawiać, wtf???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi cyframi przy ikonach osób w craftingu? Wydaje mi się, że jest to jakiś poziom skilla, ale mimo w zasadzie wykonania niemal wszystkich homestaed missions, nadal nikt nie ma wyższej cyferki jak 1. Co zrobić, by to podnieść, bo bez tego pewnych rzeczy w craftingu wykonać się nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 10:09, vonArnold napisał:

O co chodzi z tymi cyframi przy ikonach osób w craftingu? Wydaje mi się, że jest to jakiś
poziom skilla, ale mimo w zasadzie wykonania niemal wszystkich homestaed missions, nadal
nikt nie ma wyższej cyferki jak 1. Co zrobić, by to podnieść, bo bez tego pewnych rzeczy
w craftingu wykonać się nie da?


Od 9. sekwenkcji wykonywanie misji osadników podwyższa ich poziom. Nie trzeba ich (i siebie) w żaden sposób katować robiać np. 10000 skrzynek. Ja za robienie wynalazków wziąłem się po

Spoiler

weselu

i już mogłem je wykonywać. Wydaje mi się, że poziom rzemieślnika wzrasta o jeden, jeśli po wykonaniu misji pojawia się komunikat, że od teraz może robić przedmioty lepszej jakości. A no i trzeba zbierać strony Almanachu.

A co Asasynów to rozkminiłem, że nie da się nic z nimi robić po za wysyłaniem na misje, a komunikat o umiejętnościach jest niekonsekwenkcją w tłumaczeniu. Chodzi o to co Asasyni mogą robić po tym jak naciśnie się T tzn. zabójstwo, zamieszki, eskorta itp. czyli mowa o zdolnościach. Nie mamy wpływu na nic innego. IMO krok w tył. Bo jeśli mogę pomagać osadnikom w porodzie czy budowie kościoła to czemu nie mogę pomalować szat Asasynom ? :) Czy dać im inną broń (niech już nawet by to była jedna kategoria co by animacji zbyt dużo nie było). I w ogóle jacyś głupsi są Asasyni niż w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:10, Evertsen_Dante napisał:

I w ogóle jacyś głupsi są Asasyni niż w poprzednich częściach.


Dużo głupsi... Daję takiemu, żeby zabił strażnika na dachu i muszę czekać kilkanaście sekund aby łaskawie pokazał się na mapie, a potem jeszcze w tempie żółwia wspiął na budynek... Ehhh. Czasami w ogóle lekceważą takie rozkazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 11:58, Radekl2 napisał:

> I w ogóle jacyś głupsi są Asasyni niż w poprzednich częściach.


No co ty powiesz, w 2 akcie "asasyn" z obstawy konwoju Haythama zeskoczył z dachu i zabił

Spoiler

psa

:D Przy okazji strasznie sprytnie to Ubisoft rozegrał, klasyczne "Nothing is true, everything is permitted"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może był on największym obecnym tam zagrożeniem :D
Gra jest trochę niedopracowana to prawda. Ale gra się przyjemnie. Dla mnie jednak AC II jeszcze nic pod względem fabularnym nie przebiło... W dwójkę gra mi się najlepiej i kończyłem ją już kilka razy. Trójkę też pewnie jeszcze kilka razy przejdę, ale na razie sobie będę zbierał bonusy :)
Tak w ogóle- najbardziej podobał mi się początek gdzie widać, że nasz "początkowy" bohater wie co robi i to mi się jakoś bardziej podoba niż granie gościem, który nie wie czego chce :)
A ten cyrk z odkryciem, że

Spoiler

gramy Templariuszem

to mistrzostwo :D
Gra pozytywna, nie żałuję wydanych pieniędzy, ale widzę, że AC IV mój sprzęt już nie pociągnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej pisałem o durnych dodatkowych wymaganiach do każdej misji aby było pro na 100%. Wcześniej
miałem problem w sekwencji 7 z zabiciem grenadiera z powietrza żeby nikt mnie nie zauważył. To była jakaś
pomyłka ale w 8 sekwencji i misji

Spoiler

publiczna egzekucja i tam zaraz jak Cie uratuje Achilles to masz za zadanie zabić Hickeya. Żeby utrudnić życie to masz dodatkowo zabić jeszcze dwóch milicjantów kompletnie nie wiadomo po co i dlaczego. I do tego jak Ci się przy farci żeby Hickey nie zranił żadnego z ochroniarzy Waszyngtona.

Ta misja nie dość że jest głupia i trzeba mieć szczęście żeby przechodnie zablokowały tego typa to jeszcze jest nieźle zbugowana. Raz mi koleś gdzieś pobiegł dalej a nie zajął się strażnikami i po chwili nie wykonana misja bo niby zabił
Spoiler

Jurka.

Wtf a on nawet go nie dotknął. Co ciekawe typek zabił jednego z ochroniarzy po czym go dorwałem i gra mi zaliczyła 100 % oO. Jeszcze do tego tyle razy wczytywałem że wreszcie gra się zawiesiła. Trochę ten fragment powtarzałem. I uważam nadal że cele dodatkowe do głównych misji są nieźle skopane a przez to uciążliwe i frustrujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować