Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2012 o 01:13, Hartus napisał:

lis_23@ Imo mało co ma gorszą fabułę od Skyrima.


Dishonored?

Akurat AC III faktycznie ma zaskakująco dobrą fabułę, o wiele lepszą niż ACII i jego odnogi. Słabe są tylko te misje Desmonda, o ile

Spoiler

Stadion i wieżowiec

były nawet nawet to
Spoiler

Abstergo

jest kuriozalną misją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 17:38, Mercuror napisał:

Bo?


Bo jest przewidywalna, nudna i sztampowa? Od samego początkui wiadomo już było

Spoiler

że Corvo zostanie zdradzony

. Poza tym to bardzo dobra gra, ze świetnym klimatem i genialnym światem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 17:43, Smooqu napisał:

Bo jest przewidywalna, nudna i sztampowa? Od samego początkui wiadomo już było

Spoiler

że
Corvo zostanie zdradzony

. Poza tym to bardzo dobra gra, ze świetnym klimatem i genialnym
światem.

Od kiedy mierzy się jakość fabuły po stopniu ukrycia jednego zwrotu akcji? Też go podejrzewałem prawie od początku, ale mimo to uważam fabułę za bardzo ciekawą i o wiele lepszą od tej Skyrimowej "uratuj świat w 4 godziny" paćki. Taki Daud, Odmieniec czy Babunia Łach i kilka celów było naprawdę dobrze skonstruowanych. Finalna misja, zwłaszcza w mrocznej wersji, też zaplusowała sobie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 17:28, Smooqu napisał:

> lis_23@ Imo mało co ma gorszą fabułę od Skyrima.

Dishonored?

Akurat AC III faktycznie ma zaskakująco dobrą fabułę, o wiele lepszą niż ACII i jego
odnogi. Słabe są tylko te misje Desmonda, o ile

Spoiler

Stadion i wieżowiec

były nawet
nawet to
Spoiler

Abstergo

jest kuriozalną misją.


Heh, fabuła w " Oblivionie ": zamknij wrota, uratuj świat
fabuła w " Skyrim ": wybij smoki, uratuj świat

bardzo to głębokie ;)

co do ACIII - jestem w dziewiątej sekwencji i, póki co, brakuje mi tu trochę rozmachu inscenizacyjnego, czegoś z rozmachem, z przytupem

Spoiler

bitwy niby są, na razie jedna ale o wiele bardziej przypomina ona potyczkę, niż wielką, walną bitwę - miał być też pokazany pożar New Yorku ale widziałem tylko jeden płonący budynek

- tak, brakuje mi rozmachu bo choć o wiele bardziej czuć tutaj realia historyczne i ważność fabuły to jednak brakuje spektakularności.
Mam nadzieję, że pojawi się dodatek, podobnie jak w przypadku dwójki, że dodadzą w nim czułna i zamarzające rzeki, większy obszar dzikich terenów i bardziej widowiskowe i spektakularne wydarzenia historyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekawy czy komuś udało się wygrać partię młynka? ;d Pytam, bo ostatnio się zawziąłem na grę i zaczynam dochodzić do wniosku, że tego się nie da wygrać, jeśli popełnimy błąd to przegrywamy, a gdy rozegramy wszystko jak trzeba to mecz kończy się remisem, bo przeciwnik błędu nie popełni. Oczywiście piszę o tej mniejszej wersji z 2 kwadratami, bo tą większą z 3 wygrałem za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2012 o 18:30, lis_23 napisał:

bardzo to głębokie ;)


Ale wciągające!

Dnia 08.12.2012 o 18:30, lis_23 napisał:

co do ACIII - jestem w dziewiątej sekwencji i, póki co, brakuje mi tu trochę rozmachu inscenizacyjnego, czegoś z rozmachem, z przytupem


Spoiler

Zabójstwo Pitcairna

było całkiem fajne, jeżeli robiłeś wszystko z ukrycia :)
Spoiler

Ten skok z masztu był widowiskowy wg mnie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Mam oczywiście problem z misją a raczej z dodatkowym warunkiem aby ukończyć synchronizację w 100%. Jest to misja z 10 sekwencji o nazwie "metody alternatywne" gdzie mam powalić kolesia z góry. Już na każde sposoby robiłem i nadal nic nie mogę zdziałać. Coraz bardziej irytuje mnie ta gra. Jak można tak skopać grę a misje to są już tak upierdliwe i spora cześć z nich jest nieźle zbugowana. Jak ta w której trzeba było uchronić rodzinę przed eksmisją. Czyli dać kasę albo zabić typa. Jak dawałem kasę to niby wszystko okej ale w statystykach nie zaliczało to wreszcie zabiłem i zaliczyło. A po chwili tak jak by gra miała wątpliwości bo walnęła napis na czerwono ale w statystykach zaliczyło oO. No ale wracając do tematu. Już wszystko przerabiałem. Po windę, po te schody i inne cuda. Nic nie działa. Jak jest koleś zaznaczony to oczywiście Connor gdzieś skoczy 10 metrów dalej na innego typa. Jak już niby w porządku i naciskam myszkę też nic nie daje. To samo z klawiszem "E". Kompletna porażka. Wkurza mnie ta gra. Brotherhood to był jednak Asasyn zarąbisty. Dwójka tak samo. Nawet Revelation nie był jakiś nudny czy upierdliwiy i się fajnie grało a tu co chwilę coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmiesznie to mi się udało go z góry zdjąć. Tylko co z tego jak mi nie zalicza. Idę na te schodki, wskakuje na te linki co są przymocowane z jednego budynku na drugi. Wchodzę na środek i gdy jest koleś to zeskakuje na niego. I jest animacja że mi się udaje powalić z góry tylko mi tego zadania nie zalicza. Kurna trzeba czekać na patch-a. A się ociągają strasznie. Już tyle czasu minęło a oni jeden patch na premierę tylko dali co niby poprawia setkę błędów i zadania. To wersje konsolowe musiały być dopiero nieźle skopana nawet z patchem gra jest frustrująca! Nie rozumiem też ocen dla tej gry. Bo jak dla mnie to ocena 6 z plusem (oczywiście w skali dziesiętnej). Plus za misje morskie które są naprawdę fajnie zrobione i zrealizowane. Ogólnie nie rozumiem ocen 10 na 10 bo to jest przegięcie dla tak nie dopracowanej gry. Są takie gry które mają mniej błędów, nie wkurzają a recenzent się przyczepi do byle czego i od razu obniżona ocena i jest 7 na 10 a tu? Phi i weź człowieku recenzje czytaj. Ogólnie gry nie kupiłem na podstawie recenzji bo mam wszystkie AC na PC i jak dla mnie to może nie jest najgorsza ale bardzo się zawiodłem na tej grze. No nic może się wreszcie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały czas taki problem, że od momentu, gdy pojawił się New York nie mogę już wrócić do Bostonu ... nie ma go nawet na mapie ...
co zrobić?, czy jak wybiorę powtórkę jakiegoś zadania z poprzedniej sekwencji to czy utracę obecny stan gry? ( tuż przed 11 sekwencją )
kolejnym problemem jest to, ze nie mogę znaleźć skarbów na kolejne dwa kawałki mapy, gdzie ich szukać? - w NY chyba już nic nie ma a do Bostonu nie mam jak wrócić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odkryłem, że co do skarbów to genialna jest mapka do kupienia chyba za 3000. Świetna sprawa jeśli nie chce Ci się łazić po całym świecie gry i własnoręcznie szukać ukrytych skarbów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 02:24, Dante_Syn_Spardy napisał:

Żeby było śmiesznie to mi się udało go z góry zdjąć. Tylko co z tego jak mi nie zalicza.
Idę na te schodki, wskakuje na te linki co są przymocowane z jednego budynku na drugi.
Wchodzę na środek i gdy jest koleś to zeskakuje na niego. I jest animacja że mi się udaje
powalić z góry tylko mi tego zadania nie zalicza.

No dokładnie tak samo mam.
Kurna trzeba czekać na patch-a. A się

Dnia 09.12.2012 o 02:24, Dante_Syn_Spardy napisał:

ociągają strasznie. Już tyle czasu minęło a oni jeden patch na premierę tylko dali co
niby poprawia setkę błędów i zadania. To wersje konsolowe musiały być dopiero nieźle
skopana nawet z patchem gra jest frustrująca!

Na PS3 jak grałem, to właśnie nie miałem tylu bugów.
Nie rozumiem też ocen dla tej gry. Bo jak

Dnia 09.12.2012 o 02:24, Dante_Syn_Spardy napisał:

dla mnie to ocena 6 z plusem (oczywiście w skali dziesiętnej). Plus za misje morskie
które są naprawdę fajnie zrobione i zrealizowane. Ogólnie nie rozumiem ocen 10 na 10
bo to jest przegięcie dla tak nie dopracowanej gry.

10/10 jest przesadą. Ta gra według mnie zasługuje na 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 08:47, Radekl2 napisał:

Ja odkryłem, że co do skarbów to genialna jest mapka do kupienia chyba za 3000. Świetna
sprawa jeśli nie chce Ci się łazić po całym świecie gry i własnoręcznie szukać ukrytych
skarbów.


Ja znalazłem coś takiego:

http://www.gamedynamo.com/images/galleries/photo/2909/assassins-creed-3-iii-ac3-frontier-map-feathers-fast-travel-harbormaster-viewpoints-forts-almanac-pages-chests.jpg

http://www.gamedynamo.com/article/cheats/4649/2305/en/xbox_360/assassins_creed_iii

wynika z tego, że najwięcej tych skarbów jest na tym terenie, problem polega na tym, ze nie ma ich na mapie w grze i że cały ten teren nie jest dostępny, mogę chodzić tylko po już odkrytym terenie, jeżeli zapuszczę się gdzieś dalej, ekran ciemnieje i mam informacje, ze brak synchronizacji ze wspomnieniem ... nie wiem więc, co zrobić ...
na razie, mam tylko jeden z czterech fragmentów mapy + wykonałem bonusową misję z FE w piramidzie Majów - a pro po - miecz, który za to zdobyłem zdążył już zniknąć z mojego ekwipunku, tak jak wcześniej tomahawk ...
a Boston w końcu pojawił mi się na mapce, ale na krótko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... No ja właśnie zebrałem wszystkie te skarby, a zabrałem się za to już po ukończeniu fabuły, dlatego mam cały teren odblokowany :) Staram się grę wymaksować teraz, ale udało mi się poprawić jedną misję i już widzę, że cierpliwości do tego to ja nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2012 o 17:32, Radekl2 napisał:

Yhm... No ja właśnie zebrałem wszystkie te skarby, a zabrałem się za to już po ukończeniu
fabuły, dlatego mam cały teren odblokowany :) Staram się grę wymaksować teraz, ale udało
mi się poprawić jedną misję i już widzę, że cierpliwości do tego to ja nie mam :)

Tyle, że ja jestem przed początkiem 11 sekwencji i nadal mam nieodkryte te tereny i nie mogę tam się zapuszczać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować