Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

da się ściagnąc instalke nie mając gry dodanej na uplay? jedyne co mogę zrobić z grą na uplay to dodać ja do koszyka, chyba że czegoś nie widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

interface sprzedawania rzeczy jest taki nieprzemyślany, czy ja czegoś nie kumam... jest jakis sposob aby do wozu zaladowac jednoczesnie np: 6 takich samych skór, zamiast po wybraniu jednej jak idota przebijac się przez menusy w pionie i poziomie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edycja wygasła a ja przypomnialem sobie o jeszcze jednej rzeczy. czy rzeczy ktore znajduje (jakis tam pistolet, jakis topor, jakis miecz) moge zalozyc ? w ekwipunku (TAB->ewipunek) mam tylko rzeczy ze zwierzat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interfejs to najgorsza rzecz w tej grze - trzeba przeklikiwać pojedynczo, każdą jedną skórę do konwoju też można pakować tylko pojedynczo.
Założyć możesz tylko rzeczy kupione w sklepie/zrobione przez rzemieślników w osadzie. To, co znajdujesz (na przykład przy wrogach) wywala się samo (przy zmianie broni, wspinaczce itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2012 o 08:35, EmperorKaligula napisał:

edycja wygasła a ja przypomnialem sobie o jeszcze jednej rzeczy. czy rzeczy ktore znajduje
(jakis tam pistolet, jakis topor, jakis miecz) moge zalozyc ? w ekwipunku (TAB->ewipunek)
mam tylko rzeczy ze zwierzat...

Do końca nie rozumiem jak to jest, ale możesz nosić ze sobą ekwipunek zdobyty w walce. Czasami po walce na klawiszu E pojawia się możliwość schowania broni i noszenia jej ze sobą, ale wtedy znika ta wcześniej używana. W ten sposób można sobie już na początku skompletować pełne uzbrojenie dla Connora. Jedynie muszkietów nie można sobie przywłaszczyć. No i jeszcze taki szczegół, że zdobytą broń nie zdobywasz na stałe i w kryjówce nie masz do niej dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pewien problem w AC III. Cienko u mnie z FPS''ami, chciałbym wyciągnąć te 30 klatek w Bostonie. Zmiana rozdzielczości w grze kompletnie nic nie daje, gram na 1280x720 60 Hz. Cała reszta opcji jest na normalnym. Game booster nic nie pomaga. W Bostonie jest lipnie własnie :/ W jakiś mniej zatłoczonych miejscach wyciągnę więcej, powyżej 40 klatek luzem. Ale jak jestem w jakimś centrum, to na 20 klatach się nieprzyjemnie gra :/
Parametry mojego kompa to:
- Windows 7 (32-bitowy)
- ATI Radeon HD 5700 Series
- 4 GB Ramu (dostępne 3)
- AMD Phenom(tm) II X3 945 Processor 3.01 GHz
Proszę o jakieś rady, wskazówki. Pozdrawiam!

PS. Zmieniłem sobie nawet wygląd Windowsa na podstawowy żeby polepszyć wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boston...
To popularny problem, na który niestety póki co nie ma rozwiązania.
Ja miałem wszędzie na średnio-wysokich ustawieniach (na lapku o porównywalnych parametrach do tych Twojego sprzętu) 30-35 klatek w 1366x768, a w Bostonie w 600x800 tak z 15 maksymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 14:02, Harrolfo napisał:

Boston...
To popularny problem, na który niestety póki co nie ma rozwiązania.
Ja miałem wszędzie na średnio-wysokich ustawieniach (na lapku o porównywalnych parametrach
do tych Twojego sprzętu) 30-35 klatek w 1366x768, a w Bostonie w 600x800 tak z 15 maksymalnie.

U mnie zmiana rozdzielczości chyba nic nie zmienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie właśnie też nic nie dała.
Boston to najgorzej zoptymalizowana lokacja, i - co najgorsze - Ubi zdaje się z tym nic nie robić.
Grałem na PS3 i było w porządku, to ewidentnie wina skopanego portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 14:06, Harrolfo napisał:

No u mnie właśnie też nic nie dała.
Boston to najgorzej zoptymalizowana lokacja, i - co najgorsze - Ubi zdaje się z tym nic
nie robić.
Grałem na PS3 i było w porządku, to ewidentnie wina skopanego portu.

W AC III naprawdę by mi stykło te 30 klatek, bo w tej części przy 30 można spokojnie grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ta cześć jest zoptymalizowana ?
Działa zasada, że jeśli poprzedniczka [AC2 i Brotherhood] śmigała na full, ile fabryka dała to i 3ka poleci bez problemów ?
Czy może UBI dało ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj posty wyżej: Boston rządzi!
Ale tak to patrząc na wymagania to się obawiałem, że nawet tego nie uruchomię, a jak już to z lekkim pokazem slajdów. Okazało się, że gra (pomijając szczególne miejsca) nie miała żadnych przycięć. W ACB grałem na max detalach z wyłączonymi cieniami. Tu byłem zmuszony do minimalnych bo nie idzie wyłączyć cieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 21:44, lukasir napisał:

Orientujecie się, kiedy może wyjdzie patch 1.2?


A propos bugów, mojego Connora atakują Patrioci, na mapie są zaznaczeni czerwonymi kropkami od kiedy wyzwoliłam pierwszy fort, ale to trochę idiotyczne, nie powinni być sprzymierzeńcami? Odbyłam rozmowę z Washingtonem (tą od której rozpoczyna się misję z Haythamem) i wyjeżdżając z obozu patriotów cały czas wyskakiwały mi te trójkąty ostrzegawcze, że ktoś mnie obserwuje. Chwilę za długo zostałam w jednym miejscu i zaprzyjaźniona armia ruszyła zamordować Connora.

Ma tak ktoś, czy to tylko u mnie?

Btw jak wyzwoliłam ten pierwszy fort to nie utłukłam wszystkich czerwonych. Gdy po zdjęciu flagi i przejęciu fortu przez patriotów ten czerwony nadal tam był to go utłukłam. Niestety niebieskim obok to się nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 22:08, Polinka198 napisał:

> Orientujecie się, kiedy może wyjdzie patch 1.2?

A propos bugów, mojego Connora atakują Patrioci, na mapie są zaznaczeni czerwonymi kropkami
od kiedy wyzwoliłam pierwszy fort, ale to trochę idiotyczne, nie powinni być sprzymierzeńcami?
Odbyłam rozmowę z Washingtonem (tą od której rozpoczyna się misję z Haythamem) i wyjeżdżając
z obozu patriotów cały czas wyskakiwały mi te trójkąty ostrzegawcze, że ktoś mnie obserwuje.
Chwilę za długo zostałam w jednym miejscu i zaprzyjaźniona armia ruszyła zamordować Connora.

Ma tak ktoś, czy to tylko u mnie?

Btw jak wyzwoliłam ten pierwszy fort to nie utłukłam wszystkich czerwonych. Gdy po zdjęciu
flagi i przejęciu fortu przez patriotów ten czerwony nadal tam był to go utłukłam. Niestety
niebieskim obok to się nie spodobało.
Nie wiem :( Ja tam jeszcze nie doszedłem :P A jak u Ciebie z FPS''ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 22:08, Polinka198 napisał:

> Orientujecie się, kiedy może wyjdzie patch 1.2?

A propos bugów, mojego Connora atakują Patrioci, na mapie są zaznaczeni czerwonymi kropkami
od kiedy wyzwoliłam pierwszy fort, ale to trochę idiotyczne, nie powinni być sprzymierzeńcami?
Odbyłam rozmowę z Washingtonem (tą od której rozpoczyna się misję z Haythamem) i wyjeżdżając
z obozu patriotów cały czas wyskakiwały mi te trójkąty ostrzegawcze, że ktoś mnie obserwuje.
Chwilę za długo zostałam w jednym miejscu i zaprzyjaźniona armia ruszyła zamordować Connora.

Ma tak ktoś, czy to tylko u mnie?

Btw jak wyzwoliłam ten pierwszy fort to nie utłukłam wszystkich czerwonych. Gdy po zdjęciu
flagi i przejęciu fortu przez patriotów ten czerwony nadal tam był to go utłukłam. Niestety
niebieskim obok to się nie spodobało.

Nie wiem :( Ja tam jeszcze nie doszedłem :P A jak u Ciebie z FPS''ami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować