Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Po napisach końcowych automatycznie przenosi nas do gry. Mamy wtedy jeszcze końcówkę fabuły, a raczej wydarzeń historycznych.

Ecko09
Przeszukaj dokładnie okolicę i szukaj jaskini. W tym przypadku kryje się chyba za wodospadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2013 o 20:01, Ecko09 napisał:

Po obejrzeniu zakończenia AC3 to w ME3 wydaje mi się być arcydziełem xD


W obu tych grach nie było źle, ale tutaj przynajmniej twórcy nie chwalili się jak to oni wspaniale wątku Desmonda nie zakończą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to tych naszych asasynów się samodzielnie rozwija jakoś? Skille czy coś? Bo gra tam chyba każe przytrzymać T i coś tam dalej było, żeby ich rozwinąć, ale tam nic nie ma poza wysyłaniem ich na misje i wybieraniem, który ma nam pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 08:44, Evertsen_Dante napisał:

Nie ma nic innego.


To po cholere na ekranie wyskakuje komunikat jak ktoś lvl wbije, żeby to T wcisnąć i potem coś dalej, żeby mu skille dobrać czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Nic z assassynami nie można robić więcej niż wysyłać ich na misję i przyzywać do walki (lub innych czynności związanych z eliminacją przeciwników).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. W dalszym ciągu słaby jestem z ogarnianiem czy gra pójdzie :D

Więc, AC3 ruszy mi jakoś na Nvidia GeForce 9600 GT 512MB, Intel Core 2 Duo 2,6 GHz, 2GB RAM.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jako że w 3 części kończy sie historia Desmonda to czy wymagana jest znajomość poprzednich części? Dzisiaj właśnie skończyłem grę i nie za bardzo rozumiem wszystkie wątki. Nie wiem np kim jest ten duch, który oprowadza mnie pod koniec gry i ten lud, który jest ukazywany przez tego ducha. Nie za bardzo wiem o co chodzi jak Desmond mówi, że zabił jakąś Lucy, i że to był jego wybór. Czy te i inne wątki są poruszane w poprzednich częściach czy poprostu wszystko jest wyjasnione w III ale nie ogladałem wszystkich filmików?;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zrozumieć fabuły trójki bez znajomości poprzednich części. Musisz zagrać we wszystkie wcześniejsze gry, łącznie z Brotherhoodem i Revelations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem oststnio grę AC3 z platformy MUVE w wersji digital czyli ściągnąłem pliki online bez przesyłania fizycznie gry na płycie w pudełku. Mam więc 16GB danych w kilkunastu plikach. Chcę sobie zgrać te dane na płytę, a właściwie na dwie płyty. Czy ma ktoś tę grę i może mi pomóc jak są one rozmieszczone na dwóch płytach? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, jest taka sprawa: chciałbym kupić AC 3 bratu na urodziny. Niestety, a może i stety, dowiedziałem się o "bostońskich i nowojorskich lagach". Chyba wiadomo o co chodzi, gra po prostu niezależnie od sprzętu i ustawień klatkuje w tych lokacjach i to mocno, oraz lubi crashować. Teraz mój komp:

Intel Core i5 2500k 3,7 GHz, 8 GB Ram, GF 570 GTX 1,28 GB, Windows 7 64 bit.

Zdaję sobie sprawę, że nikt nie jest w stanie przewidzieć jak gra się u mnie zachowa, ale być może ktoś grał na podobnej konfiguracji i kłopoty go ominęły, także czekam na opinie. Podobno problem dotyczy 60 % graczy, jest szansa, że znajdę się w tych 40%?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 23:23, abbott123 napisał:

Podobno problem dotyczy 60 % graczy, jest szansa, że znajdę się w tych 40%?


Masz 40% szans na to, że znajdziesz się w tych 40% i 60%, że się nie znajdziesz. :) Lepiej skup sie na tym, zeby kupic odpowiednia edycje AC III. Pod zadnym pozorem nie kupuj zwyklej edycji. Jak juz to Edycje Waszygtona. Cena jest podobna, a przynajmniej jest dolaczony season pass, wiec jest też dostęp do wszystkich DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 23:38, abbott123 napisał:

A jak jest z Uplay, muszę być stale podłączony do sieci jak w AC 2, czy jest tryb offline
jak w Brotherhood?


Można grać offline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować