Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Bardziej opłaca się wysyłać konwoje z dobrami (i to chyba tylko niektórym jak np. skóramii, bo nie widze sensu sprzedawania marnych jajek kiedy koszt wysłania konwoju jest większy) czy też sprzedawać wszystko u przejezdnych kupców ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 20:44, Darkstar181 napisał:

Bardziej opłaca się wysyłać konwoje z dobrami (i to chyba tylko niektórym jak np. skóramii,
bo nie widze sensu sprzedawania marnych jajek kiedy koszt wysłania konwoju jest większy)
czy też sprzedawać wszystko u przejezdnych kupców ?


Za konwoje więcej zarobisz, zwłaszcza morskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 20:44, Darkstar181 napisał:

Bardziej opłaca się wysyłać konwoje z dobrami (i to chyba tylko niektórym jak np. skóramii,
bo nie widze sensu sprzedawania marnych jajek kiedy koszt wysłania konwoju jest większy)
czy też sprzedawać wszystko u przejezdnych kupców ?


Takich produktów jak jajka to w ogóle nie ma sensu sprzedawać, bo służą one głównie jako materiały do produkcji innych, cenniejszych wyrobów. Jeśli chcesz zarabiać na konwojach, to najlepiej zdobądź schematy i odpowiednio wytrenuj mieszkańców osady, aby móc wytwarzać zasoby wojenne - są najwięcej warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - gram na xboxie i mocno nie ogarniam.
Pierwsze - wysyłanie asasynów na misje. Gdzie się to robi? I jak zdobyć więcej asasynów?
Drugie - Jest achiv za jakieś wynalazki Franklina i ozdobienie nimi swojego domu, zaciągnięcie na służbę rzemieślnika, zmodyfikowanie Aquili. Jak je zrobić? Bo nie mam bladego pojęcia o co w nich chodzi.
Jakby komuś się chciało pomóc, dziękuje bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2013 o 14:49, Baluk25 napisał:

Pierwsze - wysyłanie asasynów na misje. Gdzie się to robi? I jak zdobyć więcej asasynów?

Bardzo dawno w to grałem, więc coś może nie pasować: wejdź w mapę, X albo Y wywoła menu z dostępnymi misjami i członkami bractwa (sam przypadkowo znalazłem tę opcję jakoś w połowie gry ;))

Dnia 29.05.2013 o 14:49, Baluk25 napisał:

Drugie - Jest achiv za jakieś wynalazki Franklina i ozdobienie nimi swojego domu, zaciągnięcie
na służbę rzemieślnika, zmodyfikowanie Aquili. Jak je zrobić? Bo nie mam bladego pojęcia
o co w nich chodzi.

Aquilę ulepszasz w porcie, bodajże na wschód od domostwa w osadzie. Rzemieślników rekrutujesz wypełniając ich misje (kilkoro spotkasz na Pograniczu, resztę w miastach) - swoją drogą są o wiele ciekawsze niż główna fabuła ;] Receptury na wynalazki Franklina zdobywasz otwierając skrzynie (potem musisz wejść do domu w osadzie albo do kupca w mieście i używając księgi rachunkowej zrobić sobie odpowiednie materiały i potem sam wynalazek - wymaga to konkretnego rzemieślnika i wypełnienia kilku jego zadań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie gram sobie w assassins creed III i mam kilka pytan:

1. Mam ta edycje waszyngtona i niby jak sie odpala to dlc tyrania krola? w menu nie mam i w grze tez? nie wiem to trzeba skonczyc kampanie czy co ale nie bo to bez sensu?
2. tak samo jest z tymi dodatkowymi misjami ktore to sa albo 2 stroje tez ich nie mam albo nie wiem gdzie one sa...
3. Tutaj mam pytanie odnosnie kanawaya

Spoiler

kim on jest tak naprawde? musi byc potomkiem ezio wiec powinien byc assassynem pozatym ma ostrza sokoli wzrok itp czemu jest templariuszem? jestem teraz w 10 sekwencji i nie zapowiada sie na wyjasnienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobili już jakiś mod albo cheaty do tej serii pozwalające omijać plansze dziejące się w przyszłości, tak żeby dało się grać tylko w czasach historycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie części AC kupowałem na premierę jednak w trójkę nie grałem do tej pory. Krąży o niej wiele skrajnych opinii. Jedni sądzą, że to najlepsza a inni, że najgorsza część z całej serii.
Obecnie Edycję Waszyngtona można dostać w granicach 55-60zł.
Opłaca się brać czy czekać na jeszcze większe obniżki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 18:44, kaczek93 napisał:

Wszystkie części AC kupowałem na premierę jednak w trójkę nie grałem do tej pory. Krąży
o niej wiele skrajnych opinii. Jedni sądzą, że to najlepsza a inni, że najgorsza część
z całej serii.
Obecnie Edycję Waszyngtona można dostać w granicach 55-60zł.
Opłaca się brać czy czekać na jeszcze większe obniżki?


Opłaca się, gra mimo wszystko fajna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 18:44, kaczek93 napisał:

Wszystkie części AC kupowałem na premierę jednak w trójkę nie grałem do tej pory. Krąży
o niej wiele skrajnych opinii. Jedni sądzą, że to najlepsza a inni, że najgorsza część
z całej serii.
Obecnie Edycję Waszyngtona można dostać w granicach 55-60zł.
Opłaca się brać czy czekać na jeszcze większe obniżki?


60zł z DLC? Pewnie że warto, ja pamiętam że w dniu premiery 130zł bodajże dałem. Gra warta każdej złotówki. Osobiście podobała mi się najbardziej z całej serii.

Takie pytanko, mówicie o trenowaniu rzemieślników, jak to robić? Wykonałem wszystkie misje, dla każdego i żaden nie był wytrenowany na maksa i nie mogłem robić niektórych rzeczy, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz póki dają tak tanio. Gra jest świetna, może nie aż tak jak dwójka, ale daje radę. DLC są słabe, ale za taką cenę to miły dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2013 o 19:22, Kraju napisał:

Bierz póki dają tak tanio. Gra jest świetna, może nie aż tak jak dwójka, ale daje radę.
DLC są słabe, ale za taką cenę to miły dodatek.


Trójeczka i dwójeczka są bardzo podobne do siebie, w obu chodzi o to samo. Główny bohater staje się zabójcą i pragnie zemsty na ludziach, którzy skrzywdzili jego rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem zakupiłem dzisiaj Pack Assassin’s Creed? III Przepustka Sezonowa w tym zestawie znajduje się.
AC3-The Hidden Secrets Pack
AC3 - The Infamy
AC3- Zdrada
AC3- Redemption
AC3-The Battle Hardened Pack
Problem jest taki po ściagnięciu tych wszystkich DLC gra mi ich nie widzi a na dodatek DLC AC3-The Hidden Secrets Pack nie chce mi ściagnać nawet jak podaje klucz XXX-XXXX-XXXX-XXXX-XXXX próbowałem z myśnikami i bez.
Edycja Zwykła

Czy jak zakupiłem ten dodatek to w grze powinno mi pokazywać wszystkie DLC które mam zainstalowane czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować