Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Czasami jest wymagane, w szczególności na początku jak mamy zadania "instruktażowe". Potem to chyba tylko cele dodatkowe, typu zlecenie albo handel. No i mamy możliwość tworzenia różnych dodatków (tak jak w AC IV jeśli grałeś), już nie pamiętam dokładnie ale coś w stylu dodatkowej kabury czy coś.
Ale ja lubiłam polowania. Nawet pojawiła mi się informacja, że jestem w 100 najlepszych myśliwych. Czasami wpadałam w morderczy szał :) Się zarzynało jednego łosia i myślało "to już ostatni" i wtedy na horyzoncie pojawiał się następny... Normalnie jak jakieś uzależnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wciągała dwójka, co do trójki bałem się że na moim laptopie gra nie ruszy, dlatego nie kupowałem jej, ale widzę że to był mój błąd bo czwóreczka nawet działa :)

Kto wie może mnie też pochłonie polowanie i będę ganiał za sarnami i innymi zwierzakami xD
Oj jak czasami wpadasz w morderczy szał to ja bym nie chciał być Twoim chłopakiem, bo kto wie co byś zrobiła jakby nie było kogo zabijać w AC III :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2014 o 22:11, Isildur napisał:

Oj jak czasami wpadasz w morderczy szał to ja bym nie chciał być Twoim chłopakiem, bo
kto wie co byś zrobiła jakby nie było kogo zabijać w AC III :D


Hm, płeć męska to jakaś taka delikatna teraz jest. Powiesz, że lubisz zabijać króliczki i od razu "nie chciałbym być twoim chłopakiem" :P A internet twierdzi, że posiadanie dziewczyny lubiącej gry to już prawie spełnienie marzeń.

Dnia 15.06.2014 o 22:11, Isildur napisał:

Mnie wciągała dwójka, co do trójki bałem się że na moim laptopie gra nie ruszy, dlatego
nie kupowałem jej, ale widzę że to był mój błąd bo czwóreczka nawet działa :)


Ja mam laptopa kupionego specjalnie pod Wiesia 2 i obgrałam wszystkie AC + Batmany na nim. Ostatnio nawet nie sprawdzałam wymagań minimalnych (jakoś wymknęło mi się z pamięci) i problemu nie miałam :D I mam nadzieję, że do lutego nie będę miała (odpukać) bo podtrzymując tradycję następnego lapka kupię pod Wieśka 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 16:54, Polinka198 napisał:

Hm, płeć męska to jakaś taka delikatna teraz jest. Powiesz, że lubisz zabijać króliczki
i od razu "nie chciałbym być twoim chłopakiem" :P A internet twierdzi, że posiadanie
dziewczyny lubiącej gry to już prawie spełnienie marzeń.


Czy ja wiem czy taka delikatna :P
Dziewczyna lubiąca gry to faktycznie prawie spełnienie marzeń i tutaj internet się nie myli ;)

Dnia 16.06.2014 o 16:54, Polinka198 napisał:

Ja mam laptopa kupionego specjalnie pod Wiesia 2 i obgrałam wszystkie AC + Batmany na
nim. Ostatnio nawet nie sprawdzałam wymagań minimalnych (jakoś wymknęło mi się z pamięci)
i problemu nie miałam :D I mam nadzieję, że do lutego nie będę miała (odpukać) bo podtrzymując
tradycję następnego lapka kupię pod Wieśka 3.

Ja niestety pod Wiedźmina 3 muszę wymienić laptopa na mocniejszego :)
A wracając do AC III jak oceniasz długość gry względem drugiej odsłony? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba nie. Możliwe, że bylo to na mapie, bo wyraźnie pisało np. Boston dzielnica północna 1/4 skrzynie. Jedyne co widziałem w DNA, to statystyki ogólne.
Gram na konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 23:04, maniekk napisał:

Hmm, chyba nie. Możliwe, że bylo to na mapie


Na mapie albo takie rzeczy mogły być jeszcze przypisane do tych klubów (myśliwych, odkrywców itp.), ale pamiętam, że takie rzeczy się dało sprawdzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 17:05, Isildur napisał:

A wracając do AC III jak oceniasz długość gry względem drugiej odsłony? :)


Biorąc pod uwagę to że mamy wątek Haythama + dodatek w postaci trylogii "Tyrania Króla Waszyngtona" zdaje mi się, że będzie podobnie. A wg mnie mimo wszystko warto zagrać w Tyranię. Bardzo krytykują tę serię, ale wydaje mi się że ma lepszy klimat niż podstawowa wersja. Temat walki o niepodległość stanów jest jednym z najbardziej powtarzanych na świecie, a ukazanie go w wersji TKW jest nowatorskie, trochę w stylu Doktora Who? Podoba mi się to, że twórcy wykorzystali indiańskie wierzenia. Na dodatek Connor w wersji czysto indiańskiej sprawia wrażenie bardziej prawdziwego niż ten ugrzeczniony ni to Indianin ni to Anglik (którego i tak lubię).

Dnia 16.06.2014 o 17:05, Isildur napisał:

Hmm, chyba nie. Możliwe, że bylo to na mapie, bo wyraźnie pisało np. Boston dzielnica
północna 1/4 skrzynie. Jedyne co widziałem w DNA, to statystyki ogólne.
Gram na konsoli ;)


A nie mylisz AC III z AC II? Bo taką funkcję pamiętam w Brotherhood i była właśnie w DNA. Ale zerknę może w AC III wsadzili gdzieś indziej.

PS. przypomniałam sobie! zdaje się że trzeba wejść jak do mapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 23:04, maniekk napisał:

Hmm, chyba nie. Możliwe, że bylo to na mapie, bo wyraźnie pisało np. Boston dzielnica
północna 1/4 skrzynie. Jedyne co widziałem w DNA, to statystyki ogólne.
Gram na konsoli ;)


Trzeba wejść jak w mapę: TAB w wersji PC, nie wiem jak na konsoli. Z lewej strony jest kilka opcji, m.in. dziennik. W nim możesz wybrać to co Cię interesuje, np. elementy do zbierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2014 o 17:05, Isildur napisał:

A wracając do AC III jak oceniasz długość gry względem drugiej odsłony? :)

Co prawda wiem że pytanie nie było skierowane do mnie ale z mojej strony powiem Ci że 3 jest wyraźnie krótsza od 2 i wątek fabularny jest jej zdecydowanie najsłabszym elementem . Podczas gry zdawało mi się że Ubisoft nie miał czasu wszystkiego zrobić do premiery i sporą częśc usunął z gry . Za to zadania poboczne to jest element w którym ta część rozwija skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 20:51, Polinka198 napisał:

Biorąc pod uwagę to że mamy wątek Haythama + dodatek w postaci trylogii "Tyrania Króla
Waszyngtona" zdaje mi się, że będzie podobnie. A wg mnie mimo wszystko warto zagrać w
Tyranię. Bardzo krytykują tę serię, ale wydaje mi się że ma lepszy klimat niż podstawowa
wersja. Temat walki o niepodległość stanów jest jednym z najbardziej powtarzanych na
świecie, a ukazanie go w wersji TKW jest nowatorskie, trochę w stylu Doktora Who? Podoba
mi się to, że twórcy wykorzystali indiańskie wierzenia. Na dodatek Connor w wersji czysto
indiańskiej sprawia wrażenie bardziej prawdziwego niż ten ugrzeczniony ni to Indianin
ni to Anglik (którego i tak lubię).

Przekonałaś mnie, jak tylko ukończę Revelations, w którym jestem pod koniec tylko jakoś nie mogę się zebrać, to biorę trójeczkę :)
A jak tam jest sprawa z bitwami morskimi? W czwóreczkę grałem i bitwy morskie podobały mi się a jak jest to w trójce?

Sorki, że Ciebie tak męczę ale fajnie się dyskutuje i znasz tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 21:07, Polinka198 napisał:

Trzeba wejść jak w mapę: TAB w wersji PC, nie wiem jak na konsoli. Z lewej strony jest
kilka opcji, m.in. dziennik. W nim możesz wybrać to co Cię interesuje, np. elementy do
zbierania


Hmm, to może po prostu pozbierałem wszystko co się dało w Bostonie, bo tylko pióra widzę :) W każdym razie dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy odpowiedni temat ale chyba najbliższy w rozwiązaniu problemu.

Jak boga kocham dobrze, że ja gram w 4 gry na krzyż a w większości farma leci w Diablo III.
Mam pytanie odnośnie Uplay bo szlag mnie zaczyna trafiać. Znajomek kupił sobie AC3. Zielony jest bardziej niż zieleń. Siedzę teraz u niego na kompie i myślę co robić ale chyba nie mam już za bardzo co. Gra zainstalowała się bez problemu. Uplay również... i tu zaczynają się schody. Internet działa bez zarzutu a gdy chcemy zarejestrować konto to brak, że brak połączenia z internetem. Ręce już rozkładam bo mam ciśnienie wziąć tą płytę wyrzucić przez okno :D.


Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 14:33, Isildur napisał:

Spróbuj poprzez stronę. http://uplay.ubi.com/

O już lepiej.. udało się nam zarejestrować i zalogować. CO teraz wylogować się z Uplay przez przeglądarkę i zalogować poprzez program ? by móc swobodnie grać czy można zostać na zalogowanym w przeglądarce ? :D. Bo w między czasie mu instaluje D2 bo też chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2014 o 15:48, Braveheart napisał:

O już lepiej.. udało się nam zarejestrować i zalogować. CO teraz wylogować się z Uplay
przez przeglądarkę i zalogować poprzez program ? by móc swobodnie grać czy można zostać
na zalogowanym w przeglądarce ? :D. Bo w między czasie mu instaluje D2 bo też chce :P


Musisz grać na aplikacji Uplay ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 22:23, Isildur napisał:

A jak tam jest sprawa z bitwami morskimi? W czwóreczkę grałem i bitwy morskie podobały
mi się a jak jest to w trójce?

Sorki, że Ciebie tak męczę ale fajnie się dyskutuje i znasz tę grę :)


Nie ma problemu, tylko sorki że tak długo odpowiadam, czas mam tylko popołudniami :)

Bitwy morskie w 3 są bardzo podobne do 4. W sumie jak "plotka" głosi 4 to po prostu rozwinięty wątek morski z 3. Ludziom się bardzo spodobało bycie kapitanem, Ubisoft to podłapał i zamiast dodać możliwość popływania statkiem poza zadaniami morskimi (jak to obiecał chyba na E3) stworzył nową grę.
Mechanika operowania statkiem w czasie bitwy morskiej w 3 jest trochę inna, nie ma beczek - tylko armaty i folgierze. Nie ma też moździerzy. W 4 można strzelać w każdą stronę statku, w zależności od kierunku automatycznie dobierany jest rodzaj broni (chyba, że czegoś nie umiałam zrobić) - do przodu wystrzeliwane są kule z łańcuchami, do tyłu beczki itd. W 3 zdaje się, że z dział można strzelać tylko na boki. Wcześniej z menu można wybrać rodzaj kul: łańcuchowe, normalne, kartacze i ogniste kule. To rozwiązanie podobało mi się bardziej. Można lepiej zaplanować strategię, na małe statki kartacze, duży statek najpierw unieruchomić kulami łańcuchowymi a potem ostrzeliwać itd. Można taranować inne statki.
Sam element pływania statkiem jest mocno ograniczony, pojawiamy się na określonym terenie widząc, że niedaleko jest cel - następnie mamy do wykonania zadanie. Zniszczyć cel lub chronić go. Często polega to na przepłynięciu poprzez trudny teren, np. wietrzny i z płyciznami. Abordaż jest podobny. Nie ma możliwości przejmowania statku. Obszar zadania jest ograniczony. Podczas bitwy często wyskakiwała mi informacja, że wyjście poza dostępny obszar spowoduje desynchronizację. Po wykonaniu misji Connor natychmiast jest przenoszony na ląd.

To chyba wszystko, trochę minęło od kiedy ostatnio grałam więc mogłam coś pomieszać.

Dnia 17.06.2014 o 22:23, Isildur napisał:

Internet działa bez zarzutu a gdy chcemy zarejestrować konto
to brak, że brak połączenia z internetem.


Uplay tak już miewa. Wszystkie gry mam legalne i zarejestrowane (ba kilka kupionych bezpośrednio w ich sklepie) a uplay regularnie, zaraz po odpaleniu żąda wpisania kodu np do AC IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem z tą grą(który nigdy by nie zaistniał gdyby nie ten Gaben cholerny ;}). Otóż gra została pomyślnie zainstalowana, tak jak i Uplay. Jednak gdy uruchamiam grę przez Steama, to przy próbie zalogowania wyskakuje mi informacja, że nie mogę się zalogować. Jest napisane "There seems to be a problem with your internet connection. Please check your settings or switch to offinline mode.". Zarówno samą grę jak i Uplay przeinstalowywałem, a gdy uruchomie ACIII przez Uplay nie używając Steama, to gra się bez problemu uruchamia, lecz przy trybie multi wyskakuje informacja, że mam "Tryb ograniczony", czyli nie mogę grać przez internet.

Z góry dziękuję za pomoc.

20140622002541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś metoda na super niski FPS po przybyciu do Bostonu (początek gry)? Próbowałem już chyba wszystkiego, łącznie z najwnoszymi sterownikami w wersji beta, edytowania pliku .ini, kombinowania z trybami zgodności i opcjami karty graficznej... Od początku było całkiem nieźle, a w Bostonie mam niegrywalne 10 FPS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to kpina. Nie można truchtać (wolny bieg po naciśnięciu prawego przycisku w poprzednich częściach)? Od razu się sprintuje? Jeszcze raz skoczę 5000 metrów do przodu zamiast zeskoczyć w dół i powariuję. W domku jakoś można to robić więc dlaczego nie gdzie indziej? A może ja coś źle robię? Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować