Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2014 o 11:35, Kraju napisał:

Czyżby Neymar był brazylijskim potomkiem asasynów? :D


Oczywiście to tylko moje głupie wymysły, ale w sumie nie było asasyna latynosa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2014 o 17:59, DambialkoX napisał:

Oczywiście to tylko moje głupie wymysły, ale w sumie nie było asasyna latynosa :D


Czyli wychodzi na to, że asasynami jest Barcelona i Brazylia, a templariuszami Real Madryt i Argentyna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2014 o 18:05, Kraju napisał:

Czyli wychodzi na to, że asasynami jest Barcelona i Brazylia, a templariuszami Real Madryt
i Argentyna. :D


Może tak daleko to już nie sięgajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak rozwiązać problem z trybem ograniczonym w multi? Załącza mi się on od razu i nie wiem co zrobić. Mam wersję na Steama, która jest połączona z Uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę zabawić się w górnika i trochę odkopać ten temat :D
W te wakacje postanowiłem sobie, że zagram jeszcze raz w AC od 2 do Unity. Właśnie skończyłem Brotherhooda i muszę przygotować się na kolejne części. Każdego AC kupowałem w dniu premiery jako pre-order ale nie interesowałem się season passami, itp. i dlatego mam pytanie- czy jeśli teraz kupię wspomnianego season passa do III to dostanę wszystkie DLC jakie wyszły, czy nie?
I żeby nie bawić się w odkopywanie innych tematów to czy z IV jest tak samo?
I w ogóle powiedzcie czy warto :D
Uplay ma strasznie głupi sposób zarządzania DLC- szczerze to nie wiem ile tych DLC do konkretnej części wyszło, czy ten season pass to 5, czy 1 dodatek...
Z góry dzięki za pomoc, ja biorę się za Revelations :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda sprawa z pomniejszymi DLC, ale wszystkie większe oraz fabularne są w SP, zarówno w trójce jak i w czwórce. Jak do trójki nie polecam fabularnych DLC, tak w czwórce wyszło im to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta cała Tyrania Króla Waszyngtona nie jest warta kilkudziesięciu złotych? Jak tak wstępnie przeglądałem sklepy to koszt Season Passa do IV jest dużo niższy niż do III co mnie mocno zastanowiło.
A mógłbyś napisać mi jeszcze ile gameplayu wprowadzają te DLC do tych części? Czy są raczej długości DLC do nowego batmana, czy jest to coś więcej i można spędzić nad tym kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do trójki jest względnie krótkie, na 2-3 godziny. Za kilkanaście zł można sprawdzić, przynajmniej nie będzie żal. Za to do czwórki jest nawet wersja standalone i to już jest dodatek z prawdziwego zdarzenia, na 8 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej stronie z kluczami są SP do 3 i 4. Do 3 kosztuje ponad 40zł, a do 4 jest już za 15. Dziwnie tanio, dlatego musiałem zapytać czy SP to wszystkie DLC, czy tylko jakieś wybrane. To pewnie kupię do IV i zobaczę co tam wymyślili. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do czwórki to nie jest przypadkiem samo fabularne DLC i to w wersji standalone? Jakbyś podeslał linka, sprawa by się wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 14:33, Kraju napisał:

A do czwórki to nie jest przypadkiem samo fabularne DLC i to w wersji standalone?

Występuje w dwóch wersjach - wymagającej podstawki (wchodzi w skład season passa wraz z kosmetycznymi pierdółkami) i standalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden z tych sklepów, które mają różne opinie ale jednak różnica w cenie jest znaczna. Nie chciałem się narażać moderatorom, ale wrzucę link do spoilera :)


W opisie jest niby, że ten SP zawiera historię Adewale, więc za takie pieniądze to chyba warto poznać jego historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2015 o 14:41, Radekl2 napisał:

W opisie jest niby, że ten SP zawiera historię Adewale, więc za takie pieniądze to chyba
warto poznać jego historię.

Sam dodatek jest bardzo fajny - to w zasadzie taka minikampania z własną mapą, ulepszaniem okrętu i wolnością piracenia. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba mnie namówiliście :D Oczywiście najpierw muszę skończyć Revelations i III (dalej nie wiem co z tą Tyranią Króla Waszyngtona- czemu to takie drogie po tylu latach? :/). Do IV wezmę ten SP i mam nadzieję, że sprzedawca na tej stronie będzie uczciwy :)
Dzięki za pomoc i od siebie polecam grę w II i Brotherhooda jak nie macie co robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem AC IV na G2A. Śmieszna sprawa, bo kod nie działał, więc zgłosili moją sprawę, żeby oddać mi kasę. Jak tylko się rozłączyłem kod zadziałał (to był kod do sklepu UBI). Zadzwoniłem do nich(to polska firma) i powiedziałem, że chcę oddać kasę, bo gra jednak działa. A oni na to, że sprawa jest zamknięta, nie chce im się tego otwierać znowu i żebym to potraktował jako prezent. :D

Jak weźmiesz ten G2A shield (za 3 zł chyba) to nie ma bata, żeby coś nie działało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam już chyba raz i nie było problemów, więc liczę, że teraz będzie podobnie :D Różnica w cenie jest znaczna i nie ma co się oszukiwać, że czasami warto zaryzykować, szczególnie jak teoretycznie ryzyko jest niewielkie.
Czekam na doładowanie PayPal i kupuję. Jeszcze raz dzięki za pomoc z tymi SP, Uplay jeśli chodzi o dodatki jest beznadziejny... Szukałem jakiejś listy wszystkich możliwych DLC z zaznaczonymi, które mam, a które nie (jakieś bonusy za pre-order) i tego nigdzie nie ma. Steam w tej konkurencji jest zdecydowanie lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale skoro do czwórki jest tańszy niż do trójki, to pomyślałem, że może to być wersja standalone, a nie całe SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kod zadziałał bez problemu i teraz Uplay pobiera mi kilka dodatków (w tym ten z przygodami Adewale). Za taką cenę wydaje mi się, że powinno być warto.
Wychodzi na to, że tylko III przejdę bez DLC, bo do Unity mam też kupionego SP. Dalej nie rozumiem, dlaczego Tyrania Króla Waszyngtona sprzedawana jest w kilku porcjach po kilkanaście złotych, co pewnie winduje cenę samego SP do kilkudziesięciu złotych. Najwyżej oglądnę sobie kilka filmików na YT i będę spełniony z moim powrotem do serii AC.
Jeszcze raz dzięki za pomoc w ogarnięciu tych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować