Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2012 o 16:46, Harrolfo napisał:

Nie masz prawa grać, bo nabywając grę godzisz się na warunki jej uruchomienia.

Licencja AC III jest ogólnodostępna, dajesz mi teraz konkretny jej punkt, który opisuje to co mówisz. Jak nie znajdziesz to zmieniasz sobie tytuł na "Forumowy błazen", ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 16:53, kesik93 napisał:

Oczywiście, że masz prawo grać.
Przykład ode mnie: dostałem mojego ME3 we wtorek, polska premiera w piątek więc i blokada
w Originie do piątku. Mam pokornie czekań z pudełkiem w łapie do piątku? Hell no!

A postanowienia licencyjne? One mówią wyraźnie, że możesz grać dopiero od piątku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2012 o 16:58, Janek_Izdebski napisał:

A postanowienia licencyjne? One mówią wyraźnie, że możesz grać dopiero od piątku. :)

Premiera jest ponoć we czwartek, przynajmniej w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:04, lis_23 napisał:

Premiera jest ponoć we czwartek, przynajmniej w Empiku.

W poprzednim poście odnosiłem się do kesika93 - chodziło o premierę "ME3".

A jeśli premiera "Hitmana" w Empiku jest w czwartek dopiero, to niezła kiszka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 17:07, Janek_Izdebski napisał:

> Premiera jest ponoć we czwartek, przynajmniej w Empiku.
W poprzednim poście odnosiłem się do kesika93 - chodziło o premierę "ME3".

A jeśli premiera "Hitmana" w Empiku jest w czwartek dopiero, to niezła
kiszka... :(

Mi chodziło a ACIII na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w niedzielę w MM wersję AC3 na xboxa360. Póki co jestem w sekwencji 4 (praktycznie jej jeszcze nie zacząłęm) i jak narazie mi się podoba, choć początkowo wiało nudą, nie powiem.

P.S - Apostrof w tytule tematu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i cofam swoje słowa, ta licencja nie jest ogólnodostępna.

Zatem sprawa wygląda jasno, producent przyjął od nas pieniądze i nie przedstawił swoich warunków, zatem żadne ograniczenia mnie nie obowiązują.

A "docinka osobistego" nie powinienem nawet komentować - ktoś tu ma po prostu zbyt mały dystans do siebie, bo nigdzie cię forumowym błaznem nie nazwałem, po prostu zaproponowałem uczciwy układ, bo skoro coś mówisz, to powinieneś być gotowy to obronić. Póki co widzę tylko wymyślanie coraz bzdurniejszych pretekstów do zbanowania kolejnego "pirata". Nadawałbyś się na moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości: Czy w AC III pora dnia/nocy ma jakikolwiek wpływ na gameplay, czy tak, jak w Revelations jest jedynie wizualną zmianą oświetlenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 20:30, Mercuror napisał:

Zatem sprawa wygląda jasno, producent przyjął od nas pieniądze i nie przedstawił swoich
warunków, zatem żadne ograniczenia mnie nie obowiązują.

Pre-orderowe zamówienie to zgoda na warunki tak, czy siak. Chcesz je najpierw przeczytać - kupujesz po premierze i zapoznajesz się z licencją.

Dnia 19.11.2012 o 20:30, Mercuror napisał:

A "docinka osobistego" nie powinienem nawet komentować - ktoś tu ma po prostu zbyt mały
dystans do siebie, bo nigdzie cię forumowym błaznem nie nazwałem, po prostu zaproponowałem
uczciwy układ,

Uczciwy układ? Ciekawe, więc złośliwa uwaga jest według ciebie uczciwym układem.

Dnia 19.11.2012 o 20:30, Mercuror napisał:

bo skoro coś mówisz, to powinieneś być gotowy to obronić.

Bez prywatnych wypadów, jak to masz w zwyczaju.

Dnia 19.11.2012 o 20:30, Mercuror napisał:

Póki co widzę tylko wymyślanie coraz bzdurniejszych pretekstów

Zgoda na warunki licencji to bzdurny pretekst?

Dnia 19.11.2012 o 20:30, Mercuror napisał:

do zbanowania kolejnego "pirata".

Każdego pirata należy banować.

Dnia 19.11.2012 o 20:30, Mercuror napisał:

Nadawałbyś się na moderatora.

Nie do nas należy ta decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktoś kto zamówił kolekcjonerkę (JoDE) na PC? Jeszcze dziś w południe było info na koncie, że planowana wysyłka 22.11, a teraz jest, że w trakcie realizacji (w trakcie wysyłki) czy to znaczy, że przyjdzie wcześniej?
To mój pierwszy preorder na gram, dlatego pytam.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 21:30, kaszubiak napisał:

Pozdro!


Sprawdź w szczegółach, u mnie też jest "zamówienie w trakcie wysyłki" ale w szczegółach jest napisane "potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 22.11.2012".
Z jednej strony fajnie by było już jutro lub pojutrze mieć grę, ale co z tego, skoro i tak pewnie są blokady uniemożliwiające odpalenie gry przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 22:52, Harrolfo napisał:

Dlatego, że na tym forum nie pomaga się piratom i banuje się ich.
Polecam lekturę regulaminu, który akceptowałeś.

Nah, po prostu próbuję ci uzmysłowić błędne koło twojego rozumowania, bo piractwo jest tu tępione dlatego, że przynosi twórcom szkody. Problem w tym, że ściągnięcie pirata przy zakupionym preorderze (bez żadnych kombinacji z wycofywaniem go) twórcom szkody nie przynosi. No ale jak mimo to bezsensownie obstajesz przy ślepym trzymaniu się regulaminu to nie dziw się później, że ludzie będą do ciebie się nawet na "osobiste wycieczki" szarpali, niekoniecznie nawet tam, gdzie tylko ty je widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma do rzeczy, czy zakupiony został pre-order, czy nie?
Użytkownik zgłosił problem z piracką wersją, na co jest odpowiedni zapis w regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2012 o 21:30, kaszubiak napisał:

Jest tu ktoś kto zamówił kolekcjonerkę (JoDE) na PC? Jeszcze dziś w południe było info
na koncie, że planowana wysyłka 22.11, a teraz jest, że w trakcie realizacji (w trakcie
wysyłki) czy to znaczy, że przyjdzie wcześniej?
To mój pierwszy preorder na gram, dlatego pytam.

Pozdro!


Ja zamówiłem Freedom Edition ale w Empiku i też się zastanawiam, kiedy Empik mi to wyśle ... obawiam się, że będzie trzeba czekać do poniedziałku, wtorku - chyba, że w końcu wyślą pre order wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2012 o 00:05, Harrolfo napisał:

A co ma do rzeczy, czy zakupiony został pre-order, czy nie?
Użytkownik zgłosił problem z piracką wersją, na co jest odpowiedni zapis w regulaminie.

Ciekawe czy mogła to być normalna, oryginalna wersja płytkowa oparta o UPlay, tylko aktywowana przed premierą... Czy UPlay daje taką możliwość, Harrolfo? Dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować