Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Wiecie może co poradzić na to,iż włączam multiplayer mam NAT:zielony Wysyłanie: kiepskie (net:4mb/1mb).
Czasem znajdzie mi rundę od razu, a w większości mam tylko: Próba dołączenia do rozgrywki ,i po chwili tworzę własną grę...
Próbowałem odblokować porty w zaporze Windows lecz nic to nie daje,samo wyłączenie zapory też nie daje poprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od wczoraj gram już sobie w nowego Assassina. Gra chodzi płynie na moim laptopie na max rozdzielczości i detalach, ale pojawia się mamy problem. Textury głowy a dokładniej włosów zmieniają czasami kolor na niebieski i czerwony (wydaje mi się że dzieje się to wtedy gdy światło pada na postać a w tym momencie zamiast zmienić się odcień włosów zmienia się kolor). Dzieje się tak w momentach rozmowy kiedy to Connor rozmawia z kimś, zaś w samej rozgrywce wszystko jest OK. Przeinstalowałem sterowniki na najnowsze i bez poprawy.

Jakieś pomysły skąd ten błąd i jak go naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2012 o 20:56, Mercuror napisał:

@Smooqu - misje osady mnie zaskoczyły. Nie sądziłem, że będzie ich tak dużo i że będą
tak fajne. W zasadzie tam było całe takie typowe życie codzienne, żadnych spisków, żadnej
zbędnej komplikacji. A misja finalna i jej "aftermatch" z obrazem to już w ogóle mistrzostwo.


Ganianie za narzędziami, szukanie prezentu, pomoc w rodzeniu dziecka itd. to najbardziej urocze bzdurki, jakie widziałem w grze komputerowej. Miałem z tego o wiele więcej funu niż z ratowania świata i zarzynania wrogów.
Starzeję się, ani chybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 23:23, Daelor napisał:

Ganianie za narzędziami, szukanie prezentu, pomoc w rodzeniu dziecka itd. to najbardziej

> urocze bzdurki, jakie widziałem w grze komputerowej. Miałem z tego o wiele więcej >funu

Dnia 30.11.2012 o 23:23, Daelor napisał:

niż z ratowania świata i zarzynania wrogów.
Starzeję się, ani chybi.


Chyba czas żebyś się na Simsy przerzucił :D

A głupie pytanie mam, który klawisz służy za wejście do assasin''s guild, czy też jak się do tego menu dopchać? Wydawało mi się, że zlikwidowali to w grze, ale jednak jest, gdzieś przy okazji na to się natknąłem, jak po wyzwoleniu dzielni, hint spod esc pozwalał mi zajrzeć do menu misji dla assasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2012 o 23:34, vonArnold napisał:

A głupie pytanie mam, który klawisz służy za wejście do assasin''s guild, czy też jak
się do tego menu dopchać? Wydawało mi się, że zlikwidowali to w grze, ale jednak jest,
gdzieś przy okazji na to się natknąłem, jak po wyzwoleniu dzielni, hint spod esc pozwalał
mi zajrzeć do menu misji dla assasynów.


Przytrzymaj T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2012 o 23:44, Evertsen_Dante napisał:

Przytrzymaj T.


A dzięki. Oni to schowali pod t -> LPM.

Nie dziwię się, że łatwo to przeoczyć, jak się praktycznie z okienka assasynów nie korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 00:06, vonArnold napisał:

> Przytrzymaj T.

A dzięki. Oni to schowali pod t -> LPM.

Nie dziwię się, że łatwo to przeoczyć, jak się praktycznie z okienka assasynów nie korzysta.


Podobno da się jeszcze jakoś dobierać umiejętności asasynów (takie komunikaty są wyświetlane), cokolwiek to znaczy. Ale jeszcze nie udało mi się tego znaleźć. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 00:14, Evertsen_Dante napisał:

Podobno da się jeszcze jakoś dobierać umiejętności asasynów (takie komunikaty są wyświetlane),
cokolwiek to znaczy. Ale jeszcze nie udało mi się tego znaleźć. Ktokolwiek widział, ktokolwiek
wie?


Ta, też to zauważyłem, że niby można im np. broń wymienić na m.in. hidden blade? Pytanie tylko, gdzie jest okno dot. skilli, ekwipunku, itd assasynów, takie jak w ACB/R, o ile w ogóle. Prawdę mówiąc, mało intuicyjnie ten element wprowadzono w grze. Żadnych tutoriali (niby nic to nie wnosi, ale gwoli przypomnienia i prezentacji elementu gry, skoro już porobiono dla wszystkiego innego, to i mogli tu dać jakąś tego rodzaju misję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2012 o 00:35, vonArnold napisał:

Ta, też to zauważyłem, że niby można im np. broń wymienić na m.in. hidden blade?


Hidden blade jest domyślny, przynajmniej po awansie na asasyna. I to tyle co mi się udało znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 00:40, Evertsen_Dante napisał:

Hidden blade jest domyślny, przynajmniej po awansie na asasyna. I to tyle co mi się udało
znaleźć :D


Dobrze wiedzieć, że nie ja jeden nie mogę znaleźć tych umiejętności do rozwijania itp. Nie wierzę żeby walnęli taką gafę i zostawili komunikat ale opcji rozwoju nie wrzucili (wtedy też ten system leveli sprowadza się tylko do większych szans w misjach i wyższej wytrzymałości asasyna).

Czy tylko mi co włączenie gry usuwa pistolet z drugiej kabury? 3 raz włączam na nowo grę a tu znika mi drugi pistolecik. Co więcej, poprzednio po wzięciu 2 francuskich (2 strzałowe) po jakimś czasie jeden pistolet zamieniło mi na ten pitcarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 01:00, KamyK_84 napisał:

Czy tylko mi co włączenie gry usuwa pistolet z drugiej kabury? 3 raz włączam na nowo
grę a tu znika mi drugi pistolecik. Co więcej, poprzednio po wzięciu 2 francuskich (2
strzałowe) po jakimś czasie jeden pistolet zamieniło mi na ten pitcarna.


Mi nie. Inna sprawa, że mi zazwyczaj w takich przypadkach znika cała amunicja i zapasy przedmiotów spod klawisza R. :D Podkreślam też, że zazwyczaj, co ciekawe, dlaczego nie przy każdym ponownym uruchomieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2012 o 16:03, KamyK_84 napisał:

Co do cholery?! Czemu nie pokazuje mi gier na uplay?!


Już nie ważne, pomogło przejście w tryb offline i ponownie w online. Co nie zmienia faktu, że chwilowy zawał był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, póki co jestem bardzo zadowolony z gry, jestem w piątej lub w szóstej sekwencji, z błędów najczęściej trafiam na przenikanie postaci przez obiekty i na niemożność wspięcia się na jakiś dach, oraz na znikające postaci na ulicy, wczoraj znikły mi tak dwie osoby tuż przede mną, czasami mam też wrażenie, że grafika trochę dziwnie się zachowuje, przy szybkim ruchu kamery pojawiają się takie króciutkie, białe przebłyski ale i tak gra wygląda świetnie, szczególnie noc i zima w Bostonie oraz zima na Pograniczu - super - dobre wrażenie robią też tekstury i takie szczegóły, jak ślady wozów na drodze i błoto, kałuże, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie pyknęło 100% i jestem Skompletowany. Kilka misji doprowadziło mnie do szewskiej pasji, tak samo jak masa rzeczy, które nie raczyły pojawić się na mapce i musiałem trzy razy szukać. Grałem bez premierowego patcha (brak dostępu do neta) i ku mojemu zdziwieniu dało radę wszystko zrobić (za którymśtam podejściem oczywiście).
48 nieźle spędzonych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój problem polega na tym, że odpalając grę po raz 1 po świeżej instalacji, gra uruchamia się i można w nią grać. Po wyłączeniu i próbie ponownego uruchomienia gry, wykrzacza się (Brak odpowiedzi w Menedżerze zadań) na napisie "Gra powstała na kanwie wydarzeń historycznych...". Próbowałem wielu wersji na necie i różnych witaminek i dalej nic. Jakiś pomysł co to może być ?

20121201194509

20121201194548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować