Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2012 o 15:11, Harrolfo napisał:

Przytrzymaj T i wybierz stosowną opcję przez LPM na lewo.


-.-
Cały czas klikałem dokładnie w to miejsce i nie działało (dlatego się dziwiłem), a teraz zaskoczyło. Eh...nieważne, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo misji gdzie te dodatkowe wymagania są dla ludzi, którzy lubią cierpieć przed komputerem :D
Ja nie chcę się denerwować przed grą, którą kupiłem dla zabawy, więc co głupsze wymagania odpuszczałem z góry (ewentualnie po dwóch porażkach) i grałem sobie spokojnie dalej. A że nie będę miał 100% to przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak rozwiązać bug z tym cholernym pistoletem pitcarna? Wybieram sobie 2 francuskie (dwustrzałowe), szybka podróż w dowolne miejsce i nagle mam jeden francuski i jeden pitcarna. I nie mam pojęcia jak to rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona. Niedosyt jest. Jutro może napiszę co w grze zaliczam na plus a co na minus, chociaż już teraz otwarcie mogę powiedzieć, że jest to część gorsza niż ACII.
A tymczasem prezentuje kolejny ciekawy bug. Uwaga jest tu spojler z 11 sekwencji (

Spoiler

walka Haythama z Connorem a raczej Haythama z bramą

)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu niektórzy są nieźli, że każą gościowi udowadniać, że ma oryginalna grę. Może jeszcze ma udowodnić, że ma oryginalnego Windowsa, zanim mu pomożecie? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest choroba tego forum i nawet nie chciało mi się tego komentować... Tu "walka" z piractwem jest bardzo ważna dla każdego. Niedługo trzeba będzie podawać numer buta, zdjęcie dowodu i pustego portfela, aby niektórzy przyjęli do wiadomości to, że wielu wydawców bawi się z nami i wypuszczają gry, w które nie da się grać. Czasami czytam co dzieje się z pewnymi grami w dzień premiery i łatwo można zaobserwować, że "złodzieje" spokojnie grają bez kłopotów, a człowiek, który wydał spore pieniądze, aby odpalić produkcję musi siedzieć w googlach kilka godzin i grzebać w plikach gry (ostatnie takie przeżycie miałem z ukochaną FIFĄ 12).
To tyle. Może nie dostanę bana za wspieranie piractwa :)
Co do AC III nie miałem na całe szczęście takich wrażeń, wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 17:57, KamyK_84 napisał:

Ktoś wie jak rozwiązać bug z tym cholernym pistoletem pitcarna? Wybieram sobie 2 francuskie
(dwustrzałowe), szybka podróż w dowolne miejsce i nagle mam jeden francuski i jeden pitcarna.
I nie mam pojęcia jak to rozwiązać.


U mnie na początku wyglądało to tak, że w ogóle wywalo mi drugą spluwę i bez wizyty w sklepie celem equipu - nie ruszało. Teraz jest tak jak u Ciebie, to znaczy lewy pistol jest 3 strzałowy, a drugi właśnie od pitcarna. Poradziłeś sobie może z tym? Ja tylko zauważyłem, że po każdej zmianie lokacji, wyskakuje komunikat - weapon added, tak jakby był jakiś problem z określeniem co tam ma być i spawnuje, bo ja wiem, najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Szlag, miałem odpowiedzieć na post Damian_486, źle mi się kliknęło za co przepraszam.

@Damian_486
Biegnij szybciej niż cel i w pewnym momencie będą takie schody przy których stoją dwaj żołnierze. Wbiegnij na górę, wejdź na poręcz i czekaj aż nadbiegnie cel. Jak się cel podświetli wtedy wciskasz E i gotowe. 6 razy chyba tę misję robiłem. Jedna z 4 najbardziej upierdliwych misji w grze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 17:54, Damian_486 napisał:

Jak powalić cel z góry w misji Metody Alternatywne (10 Sekwencja) na PC?


Nie biegnij bezpośrednio za celem, tylko prosto główną ulicą. Skręć w prawo i potem w lewo (alejka ze schodami i sznurem prania). Wskocz na barierkę schodów, poczekaj aż cel Cię dogoni i złap go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Odpuściłem sobie, zmieniałem kilka razy broń z tej na tamtą i na inną, tak czy siak po jakimś czasie w prawej kaburze pojawiał się pitcarn. Czekając na patcha. Fajnie by było gdyby wyeliminowali znikanie zapasów w postaci bomb potykowych, przynęt i sideł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, co do Homestead

Spoiler

Wybitnie rozbawiło mnie to, iż flaga Krakowa jest flagą Homestead. Nie bardzo tylko wiem, co ma zielony pasek z gwiazdkami znaczyć - unijna okupacja ekologów? Ale kij z nim, niezły przypadek, akurat w Krakowie siedzę, a tu taki wybryk w grze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, chyba cztery godziny biegałem po pograniczu - zbierałem piórka, punkty widokowe, obozowiska ludzi na pograniczu, wyzwoliłem jeden fort ( mimo, że jeszcze nie ma rewolucji ;) ), itp. łażenie po tym całym terenie daje kupę frajdy, choć występują pewne babole graficzne, najczęściej z cieniami
mam też parę problemów ze sterowaniem, gram na padzie od X360:

jak zasłonić się żołnierzem przed salwą?
jak używać łuku?, można to robić tylko bezpośrednio przy celu a później łuk się chowa?
jak strzelać?, nie mogę wystrzelić ani ze swojej broni, ani z podniesionej broni Anglików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 01:18, lis_23 napisał:

Heh, chyba cztery godziny biegałem po pograniczu - zbierałem piórka, punkty widokowe,
obozowiska ludzi na pograniczu, wyzwoliłem jeden fort ( mimo, że jeszcze nie ma rewolucji
;) ), itp. łażenie po tym całym terenie daje kupę frajdy, choć występują pewne babole
graficzne, najczęściej z cieniami
mam też parę problemów ze sterowaniem, gram na padzie od X360:

jak zasłonić się żołnierzem przed salwą?
jak używać łuku?, można to robić tylko bezpośrednio przy celu a później łuk się chowa?
jak strzelać?, nie mogę wystrzelić ani ze swojej broni, ani z podniesionej broni Anglików.

1. spacja, 2. wybierasz z R i q 3. łuk chowa sie po każdym wystrzale. 4.strzelanie q, przy swojej broni jak i anglikow tylko przy namierzonym zwierzaku, człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 01:18, lis_23 napisał:

Heh, chyba cztery godziny biegałem po pograniczu - zbierałem piórka, punkty widokowe,
obozowiska ludzi na pograniczu, wyzwoliłem jeden fort ( mimo, że jeszcze nie ma rewolucji
;) ), itp. łażenie po tym całym terenie daje kupę frajdy, choć występują pewne babole
graficzne, najczęściej z cieniami

Hehehe. Ja wyzwoliłem wszystkie forty jak leciało, bo się zeźliłem, że mi czerwone kubraki zaatakowały konwój i z zemsty im zrobiłem rozróby w fortach. Co się okazało całkiem niezłym posunięciem, bo zniosło podatki na konwoje na danym obszarze. A na konwojach się świetnie zarabia przechodząc w międzyczasie inne misje, więc na brak gotówki w grze nie narzekałem nigdy.

Dnia 03.12.2012 o 01:18, lis_23 napisał:

mam też parę problemów ze sterowaniem, gram na padzie od X360:

jak zasłonić się żołnierzem przed salwą?

Jak się zaświeca pomarańczowy wykrzyknik nad strzelcami, to musisz stać wystarczająco blisko jakiegoś wroga i wcisnąć przycisk odpowiedzialny za szybki spacer.

Dnia 03.12.2012 o 01:18, lis_23 napisał:

jak używać łuku?, można to robić tylko bezpośrednio przy celu a później łuk się chowa?

Praktycznie nie używałem łuku do innych celów niż polowania, ale po wystrzeleniu jednej strzały biegałem z wyjętym łukiem. Co do samego strzelania, to albo czekałem na cel aż się podświetli albo robiłem zbliżenie i wtedy pojawiał się celownik.

Dnia 03.12.2012 o 01:18, lis_23 napisał:

jak strzelać?, nie mogę wystrzelić ani ze swojej broni, ani z podniesionej broni Anglików.

Podejrzewam, że brakuje ci naboi. Dokup albo zabierz martwym wrogom. Chociaż dziwne jest, że nie można strzelać z nieużytej wcześniej przez wroga broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, jak skutecznie trafiać na konwoje? mam przegrane 16 godzin i trafiłem na JEDEN w tym taki, którego nie mogłem załatwić bo idąc na niego wychodziłbym poza obszar misji etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2012 o 01:42, Bithda napisał:

Lol, jak skutecznie trafiać na konwoje? mam przegrane 16 godzin i trafiłem na JEDEN w
tym taki, którego nie mogłem załatwić bo idąc na niego wychodziłbym poza obszar misji
etc.

Ponoć najlepszy spawn point jest przy forcie na południowym-zachodzie. Ja trafiałem na wszystkie przypadkowo. W końcu stwierdziłem, że nie warto ich atakować, bo to strata czasu. Większe pieniądze robiłem wysyłając swoje konwoje. Chyba, że ci to potrzebne do ukończenia gry ze 100% synchronizacją dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie. W jednym z wyzwań trzeba kupić wszystkie bronie w grze i jakimś cudem gra nie chce mi tego zaliczyć. Te brnie które "robi się" w rzemiośle też się zaliczają do tego wyzwania? Jeżeli tak to jak zdobyć te sztabki specjalnego żelaza do ich wyrobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować