Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2012 o 23:09, Evertsen_Dante napisał:

Nie żebym Cię martwił, ale są 4 fragmenty

Spoiler

(jaskinia, statek na lodzie, willa, fort)


+ ostatnia, końcowa misja.

Spoiler


Hmmm ... ja miałem taki cmentarz wraków okrętów i piramidę Majów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2012 o 23:24, lis_23 napisał:

Spoiler


Hmmm ... ja miałem taki cmentarz wraków okrętów i piramidę Majów.



No tak, cmentarz wraków = jaskinia. Dziwne bo myślałem, że pierwszy zawsze jest Fort... Może kolejność pojawiania się tych misji jest losowa. Co i tak nie zmienia faktu, że po uzbieraniu 24 drobiazgów już powinieneś odblokować wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 10:24, Radekl2 napisał:

Czemu ja nie kojarzę

Spoiler

tej piramidy Majów

? :/ Możesz to rozwinąć? Bo albo mam już
tak słabą pamięć, albo przegapiłem...


Bo to jest misja z EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

INFORMACJA DLA POSIADAJĄCYCH SEASON PASS / KUPUJĄCYCH DLC DO ACIII (Nie chodzi o ULC, czyli content odblokowywany kodem)

Ubisoft obecnie rozwiązuje problem wadliwych łączy służących do pobrania pierwszego DLC (wysłali mailem klucz z linkiem do głupiego pliku tekstowego...).

Jak dla mnie - mega jaja. Zaczynam się poważnie zastanawiać nad celowością oczekiwania, skoro istnieją spiracone wersje ACIII z pełnym dostępem do DLC. I bądź tu uczciwy - zapłać niemałe pieniądze za produkt, z którego nie da się w pełni, terminowo korzystać. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2012 o 09:59, Evertsen_Dante napisał:


>

Spoiler


> Hmmm ... ja miałem taki cmentarz wraków okrętów i piramidę Majów.



No tak, cmentarz wraków = jaskinia. Dziwne bo myślałem, że pierwszy zawsze jest Fort...
Może kolejność pojawiania się tych misji jest losowa. Co i tak nie zmienia faktu, że
po uzbieraniu 24 drobiazgów już powinieneś odblokować wszystkie.


Mam już wszystkie ;) po prostu mapa jest tak wkurzająca, że wiele rzeczy nakłada się na siebie i tego jednego miejsca po prostu nie było widać ;)
zrobiłem już wszystkie misje i znalazłem skarb, teraz bawię się w misje morskie, których wcześniej nie ruszałem
niestety, mimo że zrobiłem już wszystkie misje dla osady nadal nie mam prawie schematów i nie mogę nawet produkować głupich beczek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2012 o 16:37, lis_23 napisał:

niestety, mimo że zrobiłem już wszystkie misje dla osady nadal nie mam prawie schematów
i nie mogę nawet produkować głupich beczek ...


Bo to jest tak, że jeśli chcesz beczkę to gra nie kupi sama z siebie drewna do niej. Musisz najpierw kupić odpowiednie drewno w Zasoby --> Las i dopiero potem można produkować takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu 12 sekwencji mamy możliwość swobodnego łażenia po świecie i gry i wykonywania misji pobocznych? Tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2012 o 22:20, Hartus napisał:

Czy po ukończeniu 12 sekwencji mamy możliwość swobodnego łażenia po świecie i gry i wykonywania
misji pobocznych? Tak jak to miało miejsce w poprzednich częściach.


Tak, bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2012 o 16:37, lis_23 napisał:

niestety, mimo że zrobiłem już wszystkie misje dla osady nadal nie mam prawie schematów
i nie mogę nawet produkować głupich beczek ...


Kup wszystkie mapki skrzyń w dowolnym sklepie. Pozbieraj skrzynki (są w nich schematy). Kup wszystkie dostępne materiały z każdej kategorii. Rób przedmioty (właściwie to nie wiem, po co wprowadzili taki aspekt ekonomiczny, no ale cóż) ---> profit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 20:03, The-Darkest napisał:

Jestem w 10 sekwencji i mam tylko 3 rekrutow:( jak mozna zdobyc ich wiecej? Na mapce
nie widze zadnego oznaczenia...

Rekrutów zdobywasz wyzwalając dzielnice miast. W obu są po trzy, więc zakładam, że po prostu nie wyzwoliłaś jeszcze Nowego Jorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 20 godzinach ukończyłem główny wątek. Oczywiście w ten czas jest wliczone sporo swobodnego latania i odblokowywania różnych rzeczy.
Moje odczucia co do Assassin''s Creed III są bardzo pozytywne. Chcieliśmy znaczących zmian i wreszcie je dostaliśmy. Choć początkowo miałem lekkie problemy z przyzwyczajeniem się do sterowania, to po kilku godzinach zdałem sobie sprawę, że gra się łatwiej i rzadziej popełniamy jakieś głupie błędy.
Historia przypadła mi do gustu. Zapewne duży wpływ miał na to fakt, że przed premierą praktycznie wcale nie śledziłem newsów o tej grze. Odpalając Assassin''s Creed III po raz pierwszy nie wiedziałem o nim praktycznie nic, nie licząc miejsca akcji i nowego silnika, na którym działa. Nie miałem pojęcia kim będzie główny bohater, jaki będzie miał cel i tak dalej. Dlatego odkrywanie fabuły przyniosło mi mnóstwo frajdy i wiele zaskoczeń. Początkowo myślałem nawet, że

Spoiler

do końca gry będziemy wcielali się w rolę Haythama. Co więcej, byłem w szoku, gdy dowiedziałem się, że jest templariuszem. Nic w tej serii, wliczając w to poprzednie części, nie wywołało we mnie tak silnego "wait, wait... WHAT?!" jak moment werbowania Lee (0:52 gdyby ktoś miał ochotę sobie to przypomnieć: www.youtube.com/watch?v=N-suibXCh3o). Podobnie, kompletnie nie spodziewałem się też wspólnych misji z ojcem Connora.


Jeżeli chodzi o bohaterów to właśnie Haytham podobał mi się najbardziej. Świetnie wykreowana postać. Bardzo wyrazista i interesująca. Mniej sympatii wzbudził we mnie Connor. Zupełnie inna liga niż Ezio, choć kierował się zupełnie innymi wartościami, stawiając dobro swojej wioski ponad wszystko. Jego historia była ciekawa, ale nie jestem pewien czy chciałbym zagrać nim w kolejnej odsłonie.
Podobało mi się natomiast wyposażenie nawiązujące do Indian. Tomahawki i łuk przyniosły mi sporo zabawy.
Jeśli chodzi o epokę, w której miały miejsce wszystkie wydarzenia, to okres Rewolucji Amerykańskiej jakoś nigdy specjalnie mnie nie interesował. Zdecydowanie wolę wcześniejsze czasy, ale w grze bardzo przypadł mi do gustu. Został przedstawiony ciekawie i można było poczuć namiastkę jego klimatu.
Nie mógłbym nie wspomnieć o równie udanym soundtracku. Podczas gdy z poprzednich części wybierałem poszczególne utwory, tak tutaj spodobał mi się cały album. Choć mam duży szacunek do Jespera Kyda to wydaję mi się, że Lorne Balfe świetnie go zastąpił w roli kompozytora ścieżki dźwiękowej, która odegrała dużą rolę w budowie odpowiedniej atmosfery. W sumie to nawet nie wiem, czy Balfe nie spisał się lepiej, bo niemal każdy jego utwór stworzony na potrzeby gry jest świetny.
Pochwalić muszę też rewelacyjną optymalizację. Wiem, wiem, wielu gramowiczów na nią narzekało, ale w moim wypadku chodził na najwyższych ustawieniach w rozdzielczości 1920x1080 bez najmniejszego przycięcia. Aż jestem w szoku, bo Revelations potrafił chrupnąć, szczególnie w cutscenkach.
W skrócie, moim zdaniem Ubisoft zaserwował nam spory powiew świeżości i dostarczył, pod wieloma elementami, najlepszego Assassyna w historii. Seria obrała dobry kierunek i chyba po raz pierwszy od czasów ukończenia ACII będę z niecierpliwością wypatrywał kontynuacji.

Mam też pewne pytanie, mianowicie natknąłem się na filmik ukazujący
Spoiler

śmierć Achillesa, ale osobiście w grze go nie miałem. Możecie mi powiedzieć w którym momencie to było? Czy przed zabiciem Lee trzeba było wrócić do osady? O jego śmierci dowiedziałem się dopiero w momencie, gdy Connor zakopywał amulet przy jego grobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 23:47, Mercuror napisał:

Spoiler

Achilles umiera w ostatniej misji domostwa, a że są one niewymagane do ukończenia
gry to wiele osób właśnie przegapia ten moment ;)


Po ukończeniu głównego wątku te misje dalej są dostępne. Rozumiem więc, że w dalszym ciągu mam możliwość zobaczyć to "na żywo"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dostał może ktoś z was klucz do AC3 razem z nowo kupioną kartą graficzną? Dostałem kod od Nvidii który mam aktywować w sklepie Ubi, męcze się z tym od godziny i nijak nie mogę aktywować mojej gry. Nie znalazłem innego miejsca do wpisania tego kodu oprócz jednego, w koszyku - ale to nie działa. Może ktoś już przez to przechodził i wie jak aktywować ten kod w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2012 o 17:28, Paweuu napisał:

Hej, dostał może ktoś z was klucz do AC3 razem z nowo kupioną kartą graficzną? Dostałem
kod od Nvidii który mam aktywować w sklepie Ubi, męcze się z tym od godziny i nijak nie
mogę aktywować mojej gry. Nie znalazłem innego miejsca do wpisania tego kodu oprócz jednego,
w koszyku - ale to nie działa. Może ktoś już przez to przechodził i wie jak aktywować
ten kod w sklepie?


Jeśli to numer seryjny to grę trzeba najpierw zainstalować, a potem wpisać ten numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak kolega wyżej podpowiedział. W uPlay sytuacja jest taka, że nie da się gry aktywować przed instalacją. Kombinujesz płyty od kolegi albo z obraz z sieci. Po instalacji przy pierwszym uruchomieniu zostaniesz poproszony w wpisanie klucza. Nie jest to zbyt wygodne ale cóż poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować