Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

To, że są zaznaczeni na czerwono to normalka, przecież to zwykli strażnicy. A fakt, że chcą z Tobą walczyć może wynikać z poziomu rozgłosu, niekoniecznie z zabugowania :) Aczkolwiek jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Niestety tak jest skonstruowana gra i nic się na to nie poradzi. Też mnie to zastanowiło w pewnym momencie, dlaczego po wyzwoleniu fortów nadal jest w nim pełno czerwonych kropek ;] Trzeba wszystkich żołnierzy traktować tak samo, jako strażników pilnujących porządku, który my często zakłócamy ;p Różnica jest tylko taka, że z patriotami łączą nas jakieś tam zbieżne interesy, ale tak naprawdę stosunki z nimi są tylko środkiem pośrednim do osiągnięcia naszych głównych celów, czyli walki z templariuszami.

W ogóle wyzwalanie fortów to IMO nietrafiony pomysł w tej grze. Miejsca o które w rzeczywistości toczyły się zacięte boje niemałych armii, w grze zdobywa jedna osoba, wycinając w pień całą załogę. Można to było chociaż rozwiązać na zasadzie ataku Connora wraz z jakimś niewielkim oddziałem patriotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhm... Nie dam sobie głowy uciąć, ale ja po wyzwoleniu fortu chyba czerwonych kropek już nie miałem... No nie wiem, bo już trochę czasu minęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 13:35, Wszystkozajete napisał:

>/.../

Niestety tak jest skonstruowana gra i nic się na to nie poradzi. Też mnie to zastanowiło
w pewnym momencie, dlaczego po wyzwoleniu fortów nadal jest w nim pełno czerwonych kropek
;]


No nic, chociaż to dziwaczne, że Connor walczący z Anglikami powoduje agresje wśród Patriotów. Nie raz zdarzyło mi się, że zabłąkany niebieski najpierw pomagał mi rozprawić się z czerwonymi by po chwili zaatakować Connora

-25% na season pass, jak myślicie dużo będzie tej dodatkowej zawartości? 89 zł to więcej niż zapłaciłam za samą grę więc nie mam ochoty na dopłacanie za w sumie nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw ktoś tu pisał, że AC3 ma wymuszone DX11, ale to chyba nie do końca prawda.. bo ten tytuł ma przecież vistę jako drugi system, a vista dx11 chyba nie obsługuje. Podobnie ma gtxa 260 w wymaganiach oficjalnych a ten tez nie bangla wyżej dx10tki...

Tak pytam jeszcze bo na jednym kompie tez mam właśnie gtxa 260 i jeśli już kupię to AC3 to w przypadku, gdyby owa 260tka nie była kompatybilna będę ograniczony do grania tylko na jednym sprzęcie [czyli w domu u siebie sobie nie poszarpie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 16:30, Pietro87 napisał:

Btw ktoś tu pisał, że AC3 ma wymuszone DX11, ale to chyba nie do końca prawda.. bo ten
tytuł ma przecież vistę jako drugi system, a vista dx11 chyba nie obsługuje. Podobnie
ma gtxa 260 w wymaganiach oficjalnych a ten tez nie bangla wyżej dx10tki...

Tak pytam jeszcze bo na jednym kompie tez mam właśnie gtxa 260 i jeśli już kupię to AC3
to w przypadku, gdyby owa 260tka nie była kompatybilna będę ograniczony do grania tylko
na jednym sprzęcie [czyli w domu u siebie sobie nie poszarpie]

Vista obsluguje direxa 11 tak samo jak 7. Sam mam ten system

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo zrozumiałem końcówkę.

Spoiler

Desmond zginął, Juno poszła nie mam pojęcia gdzie. No i jeszcze ta gadka w epilogu. Kto mówił nam o tych osiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 19:52, Varo napisał:

Nie bardzo zrozumiałem końcówkę.

Spoiler

Desmond zginął, Juno poszła nie mam pojęcia gdzie.
No i jeszcze ta gadka w epilogu. Kto mówił nam o tych osiach?


Spoiler

Na ile martwy jest Desmond to nie wiadomo bo przecież Juno i Minerwa też były nie całkiem żywe. Juno ruszyła by zaprowadzić stary ład i podporządkować sobie wszystkich ludzi. A głos z końca jest obecnie nieznany, ale tak samo przecież było z ACB. Ostatecznie należał on do Williama, który pojawił się w kolejnej części. No i jeszcze fakt, że kod animusa został zhackowany i najwidoczniej Desmond już nie jest potrzebny do odtwarzania wspomnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 16:30, Pietro87 napisał:

Btw ktoś tu pisał, że AC3 ma wymuszone DX11, ale to chyba nie do końca prawda.. bo ten
tytuł ma przecież vistę jako drugi system, a vista dx11 chyba nie obsługuje. Podobnie
ma gtxa 260 w wymaganiach oficjalnych a ten tez nie bangla wyżej dx10tki...

Tak pytam jeszcze bo na jednym kompie tez mam właśnie gtxa 260 i jeśli już kupię to AC3
to w przypadku, gdyby owa 260tka nie była kompatybilna będę ograniczony do grania tylko
na jednym sprzęcie [czyli w domu u siebie sobie nie poszarpie]

DX11 ma wsteczną kompatybilności ale tylko po warunkiem że system operacyjny go obsługuje dlatego AC3 działa na kartach obsługujących DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2012 o 14:02, Harrolfo napisał:

Boston...
To popularny problem, na który niestety póki co nie ma rozwiązania.
Ja miałem wszędzie na średnio-wysokich ustawieniach (na lapku o porównywalnych parametrach
do tych Twojego sprzętu) 30-35 klatek w 1366x768, a w Bostonie w 600x800 tak z 15 maksymalnie.

Żadnego problemu z bostonem nie ma to po prostu duże miasto przez co w nim komputer jest najbardziej obciążony dlatego macie tam mało klatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadaj głupot.
Nie jest chyba normalne, że nawet na MINIMALNYCH ustawieniach i w 800x600 gra klatkuje, gdzie w Nowym Jorku i Pograniczu na o wiele wyższych ustawieniach i rozdzielczości działa idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra to jeszcze inaczej sformułuje pytanie - jak karty które mają tylko obsługę dx10 wypadają w ac3 ?
Tzn czy fakt, ze dx11 leci na wstecznej kompatybilności zarzyna wydajność [pomijając ten cały Boston który jak widać jest lekkim wyjątkiem] ?

Dru8ga sprawa - karty nvidii i takie bajery jak v-sync z częstotliwością zmniejszoną o połowę [czyli capujący klatki na 30fps] i fxaa działają z tym tytułem ?

I ostatnie - wyszło jakieś demo tej gry ?


Wiele produktów mogę kupować w ciemno, ale gier ubi wolę tak nie nabywać =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 12:42, Pietro87 napisał:

Tzn czy fakt, ze dx11 leci na wstecznej kompatybilności zarzyna wydajność [pomijając
ten cały Boston który jak widać jest lekkim wyjątkiem] ?

Nie.

Dnia 27.12.2012 o 12:42, Pietro87 napisał:

Dru8ga sprawa - karty nvidii i takie bajery jak v-sync z częstotliwością zmniejszoną
o połowę [czyli capujący klatki na 30fps] i fxaa działają z tym tytułem ?

Plik ustawień wygląda następująco:

[Graphics_DX11]
AdapterVendorID=4098
AdapterDeviceID=26817
MonitorDesc=\\?\DISPLAY#LGD0210#5&37b0cb02&0&UID512#{e6f07b5f-ee97-4a90-b076-33f57bf4 eaa7}
DisplayWidth=wartość
DisplayHeight=wartość
RefreshRate=60
MultiSampleType=wartość
VSync=wartość
EnvironmentQuality=wartość
TextureQuality=wartość
ShadowQuality=wartość

Dnia 27.12.2012 o 12:42, Pietro87 napisał:

I ostatnie - wyszło jakieś demo tej gry ?

Nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.
Czy z racji tego że posiada się na koncie Uplay wcześniejsze części AC otrzymuje się może jakieś bonusy w AC3 np. w multi?
Bo tak się zastanawiam czy przypisać do tego samego konta czy może stworzyć nowe aby potem móc np. łatwiej odsprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 13:58, kaczek93 napisał:

Pytanko.
Czy z racji tego że posiada się na koncie Uplay wcześniejsze części AC otrzymuje się
może jakieś bonusy w AC3 np. w multi?

Niestety nie. Ja przynajmniej (a także bynajmniej ;) ) nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 12:40, Harrolfo napisał:

Nie opowiadaj głupot.
Nie jest chyba normalne, że nawet na MINIMALNYCH ustawieniach i w 800x600 gra klatkuje,
gdzie w Nowym Jorku i Pograniczu na o wiele wyższych ustawieniach i rozdzielczości działa
idealnie.

Ja mam najmniej klatek na pograniczu w trakcie zimy w bostonie gra jest płynna a to że wam klatkuje nawet na minimalnych to pewnie winna słabego procesora a ten w bostonie jest chyba najbardziej obciążony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2012 o 13:58, kaczek93 napisał:

Pytanko.
Czy z racji tego że posiada się na koncie Uplay wcześniejsze części AC otrzymuje się
może jakieś bonusy w AC3 np. w multi?
Bo tak się zastanawiam czy przypisać do tego samego konta czy może stworzyć nowe aby
potem móc np. łatwiej odsprzedać.


Ja nie stwierdziłem żadnych bonusów a na uPlay mam ACII, Brotherhood, Revelations i ACIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2012 o 13:06, Harrolfo napisał:

Plik ustawień wygląda następująco:


Ekhem kompletnie nieprzydatny w przypadku zadanego pytania, bo ja pisałem o opcjach które się w sterowniku grafiki [w zaawansowanych ustawieniach 3d] wymusza/nadpisuje :)

Ale tak czy siak thx, +/- widzę, że cfg file pozwolić powinien na wymuszenie v-synca w panelu nvidii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie optymalizacja dosyć wątpliwa...
Dla wszystkich co mają z Bostonem problemy - sporo daje wrzucenie grze priorytetu na wysoki [wzrost 4-5 klatek w moim wypadku w tych miejscach gdzie spadałem na 24-25 teraz trzymam sztywne 29-30]

Zaobserwowałem coś ciekawego na wykresie karty graficznej... AC3 obciąża mi GPU w całych 35-45%... nie dziwota, ze fpsy szlak trafia w większych mieścinach, skoro program używa mniej jak połowy mocy karty graficznej...

Ciekawe czy ubiszrot naprawi tego buraka czy zleje nas jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2012 o 13:56, Pietro87 napisał:

No faktycznie optymalizacja dosyć wątpliwa...
Dla wszystkich co mają z Bostonem problemy - sporo daje wrzucenie grze priorytetu na
wysoki [wzrost 4-5 klatek w moim wypadku w tych miejscach gdzie spadałem na 24-25 teraz
trzymam sztywne 29-30]

Zaobserwowałem coś ciekawego na wykresie karty graficznej... AC3 obciąża mi GPU w całych
35-45%... nie dziwota, ze fpsy szlak trafia w większych mieścinach, skoro program używa
mniej jak połowy mocy karty graficznej...

Ciekawe czy ubiszrot naprawi tego buraka czy zleje nas jak zwykle.

odpowiem oleje jak zawsze PCtowców a konsolowców pocałuje w pryszczatą d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować