Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Ziomy, powiedzcie mi, dlaczego raz w multiku mam taki okrąg na dole ekranu pokazujący, gdzie nasz cel jest, a raz go nie ma? Właściwie to tylko ze 2 razy mi się trafił, a reszta(gram głównie Deathmatch) oparta jest tylko na ''zapalniu się'' niebieskiego koloru nad portretem mojego delikwenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 02:32, Kirabaxior napisał:

Ziomy, powiedzcie mi, dlaczego raz w multiku mam taki okrąg na dole ekranu pokazujący,
gdzie nasz cel jest, a raz go nie ma? Właściwie to tylko ze 2 razy mi się trafił, a reszta(gram
głównie Deathmatch) oparta jest tylko na ''zapalniu się'' niebieskiego koloru nad portretem
mojego delikwenta.

Bo są różne typy gry dla początkujących i zawansowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : jak wyjść z napisów końcowych ? Próbuje wszystkiego, grając na kompie z dołączonym padem od Xboxa a napisy ciągle nie ustają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić strój Connora? Mam na myśli stroje kupowane w sklepach (np. strój zrobiony przez krawca z Nowego Jorku), a nie te z piwnicy. Podobno trzeba iść do sklepu i jakby "kupić" je ponownie, wtedy Connor je założy, ale u mnie to jakoś nie działa. Po kliknięciu na wybrany strój tylko miga napis "kupione" i nic więcej się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszesz: idziesz do sklepu, ponownie "kupujesz" dany strój i Connor powinien go założyć. Wychodzisz z menu sklepu i (przynajmniej na xboxie) po sekudnowym opóźnieniu masz inny strój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 16:02, Daelor napisał:

Dokładnie tak jak piszesz: idziesz do sklepu, ponownie "kupujesz" dany strój i Connor
powinien go założyć. Wychodzisz z menu sklepu i (przynajmniej na xboxie) po sekudnowym
opóźnieniu masz inny strój.


Wydaje mi się, że raz tak nawet kiedyś zrobiłam, ale po ostatniej aktualizacji coś mi się zacięło. Próbowałam sklepy w Bostonie, NY i Pograniczu i nic. Connor mi utknął w stroju w sraczkatowym kolorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w wersji AC3 uzyskanej poprzez aktywację kodu dodawanego ostatnio do jakiegoś modelu karty graficznej jest język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem, że aby dołączyć do klubu złodziei, należy najpierw dokonać kilku udanych kradzieży kieszonkowych. Rozumiem, że kradzieże dokonane na żołnierzach się nie liczą, bo takich dokonałem już sporo i żadnej informacji od złodziei nie otrzymałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 13:38, Wszystkozajete napisał:

Przeczytałem, że aby dołączyć do klubu złodziei, należy najpierw dokonać kilku udanych
kradzieży kieszonkowych. Rozumiem, że kradzieże dokonane na żołnierzach się nie liczą,
bo takich dokonałem już sporo i żadnej informacji od złodziei nie otrzymałem?


Niet. Króki spacer (i okradanie mieszkańców) po którymś z miast wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2013 o 13:40, Evertsen_Dante napisał:

Niet. Króki spacer (i okradanie mieszkańców) po którymś z miast wystarczy.


Okradłem jednego cywila i już zaliczyło. Na szczęście gra policzyła również okradzionych do tej pory strażników, tak więc ponad połowę wymaganej sumy z kradzieży już mam.

Za to w wyzwaniach klubu złodziei pojawiło mi się zadanie złapania kuriera. Jak taki kurier wygląda i gdzie go mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2013 o 15:22, Wszystkozajete napisał:

Za to w wyzwaniach klubu złodziei pojawiło mi się zadanie złapania kuriera. Jak taki
kurier wygląda i gdzie go mogę znaleźć?


Pojawia się losowo, coś takiego zdarzało się we wcześniejszych odsłonch serii. I z tego co pamiętam będzie zaznaczony na mapie i będzie od razu aktywny (biała obwódka), konkretnego wyglądu nie pomnę. Dobiegnie do Ciebie i zacznie uciekać. Musisz go złapać, więc ukryte ostrza czy jakaś inna broń się nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbroić wroga, żeby gra mi to zaliczyła? Zawsze podczas walki używałem standardowej kombinacji blok + przycisk odpowiedzialny za rozbrojenie (w moim przypadku PPM) przez co przeciwnik upuszczał broń na ziemię, a w wyzwaniach pięściarzy mam wciąż 0/5 rozbrojeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować