Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Tak, będą kursować. Z tego co pamiętam jeden spawn point jest przy forcie na północnym zachodzie. Konwoje pojawiają się jak chcą, ja miałem problem, żeby jakiś dorwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gre Assassins III od wczoraj i ten sa jakies dodatki czy wszystkie musze kupic?
Takw ogole wchodzac w menu gowne mam tyrania krola waszyngtona to musze kupic czy ja juz posiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 11:55, karolekx23x napisał:

Mam gre Assassins III od wczoraj i ten sa jakies dodatki czy wszystkie musze kupic?
Takw ogole wchodzac w menu gowne mam tyrania krola waszyngtona to musze kupic czy ja
juz posiadam?


Po pierwsze jaką masz wersję gry? Bo jeżeli Deluxe Edition, to zawiera ona przepustkę sezonową, więc dostęp do wszystkich wydanych dlc jest za darmo (czyli do 3, bo 2 nie zostały jeszcze wydane). Jeżeli masz zwykłą wersję to każde dlc musisz dokupić, ew. wykupić przepustkę sezonową i pobrać ze strony ubisoftu. Jeżeli poczekałbyś kilka tygodni i kupił AC III: Edycję Waszyngtona, wszystkie dlc byłyby zawarte w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2013 o 12:48, Polinka198 napisał:

> Mam gre Assassins III od wczoraj i ten sa jakies dodatki czy wszystkie musze kupic?

> Takw ogole wchodzac w menu gowne mam tyrania krola waszyngtona to musze kupic czy
ja
> juz posiadam?

Po pierwsze jaką masz wersję gry? Bo jeżeli Deluxe Edition, to zawiera ona przepustkę
sezonową, więc dostęp do wszystkich wydanych dlc jest za darmo (czyli do 3, bo 2 nie
zostały jeszcze wydane). Jeżeli masz zwykłą wersję to każde dlc musisz dokupić, ew. wykupić
przepustkę sezonową i pobrać ze strony ubisoftu. Jeżeli poczekałbyś kilka tygodni i kupił
AC III: Edycję Waszyngtona, wszystkie dlc byłyby zawarte w grze.


O tym to ja wiedziałem, zebym to ja ja kupował ale edycja zwykła. Ile kosztuja wszystkie dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sens wychodzić z tego animusa? Jak na razie na początku gry tylko z nimi pogadałem, w jedno miejsce poszedłem to była jakaś scenka z Junoną czy kimś tam, a tak poza tym to nie ma tam nic do roboty, z nikim gadać nie można, jedynie maile czytać sobie można. A jestem już w 5 sekwencji. W międzyczasie cut-scenka była, ale to fabularna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie będziesz wychodził z animusa i biegał jako Desmond. Takich fragmentów w grze jest kilka. Tak to możesz czytać maile, gadać z towarzyszami (raz na jakiś czas) i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te konwoje to się w jakiś sposób nabywa/zdobywa? Wysyłałem wcześniej jakiś, ale mi go chyba napadli i teraz nic nie mam. Nie mogę nic na handel wysyłać =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 11:54, Ecko09 napisał:

Te konwoje to się w jakiś sposób nabywa/zdobywa? Wysyłałem wcześniej jakiś, ale mi go
chyba napadli i teraz nic nie mam. Nie mogę nic na handel wysyłać =/


Tak możesz stworzyć nowy konwój lądowy posiadając odpowiedni schemat, odpowiedniego rzemieślnika i materiały. Bardziej rozbudowując osadą można stworzyć jeszcze konwój morski. Oprócz tego można zwiększać ładowność konwoju. Ja mam stworzone 3 konwoje lądowe i jeden morski, więcej mi nie potrzeba.
Jeśli chodzi o wysyłanie konwojów z towarami do kupców to już inna historia. Przy każdym kupcu do jakiego masz zamiar wysłać dany konwój masz współczynnik ryzyka związanego z napadem, dlatego warto wysyłać jeden konwój z kilkoma towarami do jednego kupca, bo wtedy ryzyko waha się pomiędzy 5-15%. W przypadku dołożenia drugiego miejsca docelowego ryzyko się kumuluje. A jeśli konwój zostanie zaatakowany otrzymasz stosowne powiadomienie o tym fakcie i będziesz miał kilka minut by udać się na miejsce ataku i ocalić konwój. Możesz również do obrony konwoju wysłać rekrutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 13:03, Wszystkozajete napisał:

>


Rzemieślników i materiał pewnie z czasem zdobędę z fabułą. A te schematy skąd wytrzasnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 14:13, Ecko09 napisał:

> >

Rzemieślników i materiał pewnie z czasem zdobędę z fabułą. A te schematy skąd wytrzasnąć?


głównie poukrywane są w skrzynkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 20:01, Ecko09 napisał:

Te misje osadników nigdy nie przepadają? Będzie można je sobie poprzechodzić np. po zakończeniu
fabuły?


Tak, ale nie da się ich powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 20:02, Evertsen_Dante napisał:

> Te misje osadników nigdy nie przepadają? Będzie można je sobie poprzechodzić np.
po zakończeniu
> fabuły?

Tak, ale nie da się ich powtarzać.


A te morskie misje będzie można powtarzać? Genialna to jest rzecz :D Mam nadzieję ,że w następnym AC będzie ich pełno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2013 o 20:04, Ecko09 napisał:

A te morskie misje będzie można powtarzać? Genialna to jest rzecz :D Mam nadzieję ,że
w następnym AC będzie ich pełno.


Tak misje morskie można powtarzać do woli i również uważam, że jest to bardzo dobry element gry o i le nie najlepszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnym AC na morzu mamy spędzić przynajmniej tyle czasu, co na lądzie. I nie będą to tylko misje, ale cały morski otwarty świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować