Zaloguj się, aby obserwować  
Commander_Shepard

Assassins Creed III

879 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2012 o 19:53, Nieznajomosc napisał:

Czy wiadomo już coś, że AC3 będzie w PL wersji?

Um... A czemu miałby nie być? Oczywiście jedynie napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=T1UvDppmEvY - Oficjalny trailer E3 2012. Prezentuje się lepiej niż pierwszy trailer IMO :)

http://www.youtube.com/watch?v=fKz8MiipZfI&feature=related - Pierwsze 7 minut gry również ukazane na targach E3. Świetnie wyglądają skoki po drzewach i szybkie zabójstwa podczas ucieczki. Jednak widzę duże podobieństwa poruszania się Connora do Ezio i Altair''a. No i ma dziwną mordkę. Nie mogę się i tak już doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 13:24, Ecko09 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=bNgh5WiMbBM&feature=player_embedded
Nowy gameplay z komentarzem, z każdym kolejnym materiałem jeszcze bardziej nie moge się
doczekać tej gry!


Trn Gameplay był dostepny bez komentarza już na E3.

Coop w Multi:

http://uk.ign.com/videos/2012/07/13/assassins-creed-3-wolf-pack-multiplayer-mode-impressions-comic-con-2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2012 o 13:27, Szw3dzik napisał:


To multi również będzie bardzo podobne do tych z Revelations i Brotherhood, a szkoda spodziewałem się trochę czegoś innego, ale myślę że i tak ten tryb jest fajny. Czekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2012 o 15:54, DambialkoX napisał:


> Coop w Multi:
>
> http://uk.ign.com/videos/2012/07/13/assassins-creed-3-wolf-pack-multiplayer-mode-impressions-comic-con-2012


To multi również będzie bardzo podobne do tych z Revelations i Brotherhood, a szkoda
spodziewałem się trochę czegoś innego, ale myślę że i tak ten tryb jest fajny. Czekamy
:D


Ja tez spodziewalem sie jakiejs rewolucji no ale coz i tak w assassinie najwazniejszy jest multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2012 o 14:07, Szw3dzik napisał:

Ja tez spodziewalem sie jakiejs rewolucji no ale coz i tak w assassinie najwazniejszy
jest multi


Ja tam wole porządny single, chyba że się przejęzyczyłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 19:30, DambialkoX napisał:


> Ja tez spodziewalem sie jakiejs rewolucji no ale coz i tak w assassinie najwazniejszy

> jest multi

Ja tam wole porządny single, chyba że się przejęzyczyłeś :D


Raczej przeklawiaturzył się :) A sposób wypowiedzi wskazuje na to, że raczej miał na myśli single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 19:30, DambialkoX napisał:


> Ja tez spodziewalem sie jakiejs rewolucji no ale coz i tak w assassinie najwazniejszy

> jest multi

Ja tam wole porządny single, chyba że się przejęzyczyłeś :D


Tak dokladnie mielem na mysli single nawet nie spojarzalem ze napisalem multi O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 19:59, Ecko09 napisał:

>
> > Ja tez spodziewalem sie jakiejs rewolucji no ale coz i tak w assassinie najwazniejszy

>
> > jest multi
>
> Ja tam wole porządny single, chyba że się przejęzyczyłeś :D

Raczej przeklawiaturzył się :) A sposób wypowiedzi wskazuje na to, że raczej miał na
myśli single.


Tak myślałem, ale napisałem dla pewności :)

Szw3dzik: Spoko, bywa i tak :)

A wracając do tematu: Ciekawi mnie długość gry, jeżeli będzie miała taką długość jak Brotherhood i Revelations to i tak kupię, ale nie wydaję mi się, że projekt który powstaje od II części gry miał być krótki. Ciekawi mnie też wygląd Desmonda mogliby wypuścić jego jakiś screen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ciekawi mnie też wygląd Desmonda mogliby wypuścić jego

Dnia 16.07.2012 o 20:53, DambialkoX napisał:

jakiś screen :)

Spokojnie. Do premiery jeszcze dużo czasu, podejrzewam że wypuszczą jakiś trailer o samym Desmondzie[tak jak to było w Revelations] i jego "epickiej" historii i tego co musi zrobić. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2012 o 22:33, Noma napisał:

>Ciekawi mnie też wygląd Desmonda mogliby wypuścić jego
> jakiś screen :)
>
Spokojnie. Do premiery jeszcze dużo czasu, podejrzewam że wypuszczą jakiś trailer o samym
Desmondzie[tak jak to było w Revelations] i jego "epickiej" historii i tego co musi
zrobić. ^^


3 miesiące zlecą szybko :D No 4 albo 5 w wersji PC :)
A czy wypuszczą jakiś trailer to możliwe bo czemu miałoby go nie być ? Myślę, że jeszcze ze 3 trailery zobaczymy z tej części gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować